Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. No właśnie:-( Na dworek Go zniosłam i potem wniosłam.Po dworku wieczorem tez nie dreptał,tylko zrobił siku w miejscu i dalej stał...a jak Apsa przywiozł go do mnie,to smigał,aż się kurzyło.A po tym ataku po prostu zrobił się bardzo słabiutki:shake: Boszsze...jak sie ciesze,że jestem cały czas w domu i psiaki moga być ze mną.Nie wyobrażam sobie,jakby był u kogoś,kto wystawiłby go na pół dnia na dwór,żeby się"wyspacerował":roll:.Przecież by padł ze zmęczenia i nawet by sie o tym nie wiedziało,a tak chociaz moze sobie w spokoju poleżeć i odpocząć
  2. No niestety nie wyczesałam Opalisia tak pieknie jakbym chciała,bo se palec wybiłam:/ Ale i tak piękny z Niego kawaler:loveu: W oczekiwaniu na fotorelację APSY wkleje swoje fotki;) To jeszcze jak nie było dwóch nowych sierotek z Paluchowego koszyczka staruszków,które dzisiaj APSA do mnie przywiozła... http://www.dogomania.pl/threads/191875-Maleńki-stareńki-jamniczek-na-granicy-życia-i-śmierci-nie-ma-po-co-żyć-gaśnie http://www.dogomania.pl/threads/193754-Punio-stereńki-i-chory-staruszek-z-guzami-błaga-o-pomoc! Mój koszyczek staruszków:loveu: A tu Opalis został wysiedlony ze swojego nowego posłanka przez nowego pieska,ale chyba nie był z tego powodu nieszczęśliwy,bo dostał mięciutką poduchę,którą przywiozła APSA i jak widać spało mu sie całkiem wygodnie:)
  3. Uuuuu:-( No ale nie łudźmy się,ze 2 dni po wystawieniu allegro bedzie las rak chcących adoptowac stareńkiego,chorego psa... No ale cuda sie zdarzają:) I tym optymistycznym zdaniem pozdrawiam Filipka i wszystkich Jego fanów:loveu::loveu:
  4. Kurcze nie mogłam wcale zaedytowac postu,ani nawet napisac drugiego:mad:.No ale juz jest dobrze:) Tak jak napisała APSA Punio troszkę sobie pochodził po domku i nagle zaczął żałośnie szczekać,robił kupkę,napinał ciałko i gdybyśmy go nie trzymały,to by się porozbijał o sciany,tak bardzo się wyrywał:-(.To wyglądało,jakby dostał dziwnych,silnych bóli,miotał sie tak dobre kilka minut...Jednak na szczęście po jakimś czasie wszystko minęło i Punio połozył sie na posłanku i zasnął.Potem wzięłam go na dworek,zrobił siku i nie chcąc Go męczyc poszliśmy do domku.Teraz tez śpi.Nic nie jadł,nie pił,taki straszny z Niego sierotek:-(Na tych zdjęciach ze schroniska,to jeszcze całkiem nieźle wygląda,ale jak to DadaM napisała,niech Was nie zwiedzie jego usmiech na zdjęciach,On naprawdę jest w lichym szczęściu.Przynajmniej dzisiaj miał gorszy dzień,zobaczymy jak będzie jutro i w następne dni.On ma guz na śledzionie,nie wiadomo jakiego pochodzenia,ale gdyby objawy takiego bólu sie powtórzyły,to pognam z Nim na rtg,może (oby nie)dowiemy się czegoś więcej... W oczekiwaniu na fotorelację APSY wkleję swoje fotki...dziadzius tak przeleżał cały dzień i do tej pory tak leży...
  5. APSA odpowie,bo to Ona jest matką chrzestną Punia,bo nadała Mu imię:)
  6. Odnośnie karmy-worek 15 kilo starczyłby Precelkowi na jakieś 5 miesięcy(generalnie psiaki o wadze Precelka-6kilo,jedzą 100g karmy na dzień) Precelek po przyjściu do domu bardzo długo sobie spacerował,zwiedzał kąty i balkon:)Ma apetyt,pojadł sobie suchej karmy i poszedł spać.Potem poszliśmy na spacerek,wysikał co trzeba i teraz znowu śpi:)Jest póki co baaardzo grzeczny,cichutki,z żadnym psiakiem zwady nie szuka:loveu:.Wiele nie moge na razie o Nim napisać,bo dzisiaj to tylko spacerował,pojadł i śpi;).Ale przypuszczam,że nastepne dni będą podobne,bo widać po Nim,że to taka dobra,poczciwa psinka:) W oczekiwaniu na fotorelację APSY wklejam swoje fotki.Mam tylko cztery,ale za to APSA napstrykała ich milion:evil_lol: Zapraszam serdecznie na wątek dziadziusia Punia,który przyjechał do mnie razem z Precelkiem:loveu::) http://www.dogomania.pl/threads/193754-Punio-stereńki-i-chory-staruszek-z-guzami-błaga-o-pomoc!
  7. Dziadziuś z Precelkiem i Dziewczynami są właśnie w drodze do mnie:)
  8. Precelek Z Dziadziusiem i Dziewczynami juz w drodze do mnie:)
  9. [quote name='marysia55']A ja późną nocką jeszcze tu zaglądam[/QUOTE] Chyba raczej wczesnym rankiem:evil_lol:
  10. [quote name='Mysia_']może rzeczywiście lepiej się wstrzymac i poczekać jeszcze trochę? :roll::roll: do 19 października to myślę, że będę już zdrowa, mam taką nadzieję ;)[/QUOTE] Bedziesz zdrowa,musisz być zdrowa:) Niunius i Myszka czekają na odwiedziny...i ja też:)
  11. [quote name='Ukryty Smok']Wróciłam...:lol: [/QUOTE] Pozwól,że pierwsza Cię przywitam:loveu::loveu::loveu:
  12. Jak dobrze,ze Dziadziuś będzie miał szeleczki,bo nazbierało mi sie juz tych czerwonych obróżek:evil_lol:
  13. To zapraszam:) Jak kiedys będziesz gdzies w pobliżu,to wpadnij poznać moje psiaki,no i mnie;)
  14. [quote name='Lidan']O kurcze...Poszłam sobie spać :sleep2:wczoraj, a tu normalna regularna impreza trwała :crazyeye: Drinków tyle nastawiali :knajpa: degustowali :drinka:nawet żywą malibo57 skądś wytrzasnęli i bawili się :cunao: do białego rana :drink1: Naśmiecili wszędzie jak nie wiem co :roll: Spać Pelasi nie dali, a teraz całe towarzystwo pomroczności jasnej dostało :tard: czy coś podobnego :stupid: Ukryty Smok pewnie lada chwila wyjdzie z ukrycia :knuje: i wtedy dopiero będzie się działo :nerwy: Pelasiu chodźmy lepiej :scared:na spacerek :Dog_run:bo gdzie drzewo rąbią tam wióry lecą :eviltong:[/QUOTE] Świetnie napisane,lepiej bym tego nie ujęła,podpisuję sie pod tym całą sobą:D
  15. Doguś,mam pączki...dużo pączków,specjalnie na zamówienie APSY:-D
  16. No postaram się:) Precelku,już jutro kochany będziesz u mnie:)
  17. No Dziadziuniu,jeszcze troszkę i wyruszysz w podróż:) Czekam na Was:loveu:
  18. [quote name='pati_zabrze']Mogę ewentualnie zawieźć Bartusia po moim powrocie z urlopu (19.10). Wtedy dogralibyśmy wszystko tak, żeby Mysia mogła jechać ze mną. Ona najlepiej zna Bartusia. No i ja zdążyłabym naprawić samochód...[/QUOTE] O! Super,super,bardzo mi pasuje:-D
  19. O matko,ze sto lat mnie tu nie było:p To chyba najfajniejszy i najzabawniejszy(zdjęcia,opisy)wątek na dogo:mdrmed: Pozdrawiam Was gorąco:loveu:
  20. Buuuu:bigcry:,to nikt do nas nie przyjedzie na wizyte poadopcyjną?Niuniuś czeka,Myszka czeka,Pikus czeka...ej no,Zabrze-przyjedźcie odwiedzić swoje psiaki,bo to może byc jedyna okazja;) no i nie wiem,czy Figu przyjechałaby do Sochaczewa,a ja po Bartusia do Warszawy niestety nie wyjadę:shake:
  21. Ło matko Syla,a babcinka jest wysterylizowana?Bo jak sie Edziu do niej dorwie,to aż sie boje myśleć:roll: Dziękuję za pieniążki dla Dziadziunia:loveu:
  22. Jestem 13 w kolejce do ogłoszeń;).Mam nadzieję,że to szczęśliwa 13-stka:)
  23. Tak,dziadzius jedzie do mnie na dt:)Juz jutro:loveu:
  24. A Gonia jak zwykle ma pełną skrzynke i dobic sie do Niej nie można:mad::eviltong: A może byś tak na sekundke do mnie przehalowała?;)Znaczy sie zadzwoniła
  25. Kupiłam już Dziadziuniowi nowe posłanko z gąbki,takie same jak ma Opaliś:)Będzie miał wygodnie i mięciutko...wreszcie
×
×
  • Create New...