Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='ARKA']:shake: Renatko, ale to nie jest dobrze aby suka miala sterylke zaraz po cieczce...Minimum, dwa miesiace po....no chyba, ze "wyzsza koniecznosc";):evil_lol::roll:[/quote] Taaak?:crazyeye: Nie wiedziałam...mówiłam wetce,że Perła ma teraz cieczkę,na to ona powiedziała,że akurat jak będzie chirurg po nowym roku,to Perełce cieczka się skończy i będzie można ją ciachnąć.Co w takim razie zrobić,jak wetka zadzwoni i poda termin sterylki dla Perełki?
  2. [quote name='Dark Lord']Udało się ze spacerem:multi:, nie chciała nawet wyjść z ganku na schody, ale przewiązałam ją smyczą wokół tułowia, żeby nie dusiła się na szyi i jakoś sczołgałam po schodach w dół, pochodziłam z nią chwilę po parku, wysiusiała się a potem spowrotem po schodach sama weszła, cały czas ją zachęcałam i powtarzałam jaka jest śliczna i mądra i pomogło, weszła po schodach:loveu:[B].Wyciągnęłam kota z wersalki bo był w moim pokoju tam gdzie pies, sunia nie reagowała na nią, potem w kuchni też, raczej się jej bała bo ta syczy na nią i buczy, będziemy nad tym pracować[/B]:cool3:.[/quote] Kotek przewrażliwiony po pobycie Czupurki:cool3: A nasza sunia to jednak taka kochana ciapa...:loveu:
  3. O mój świecie,jaka kruszyna....:shake::-(
  4. Perełka po nowym roku będzie miała sterylkę.Jeżeli domek się nie znajdzie,to ciachać i Felkę razem z Perełką?
  5. Jeżeli chodzi o zostawanie w domu,to dziewczyny nieraz zostają same i jeszcze nigdy nic nie zniszczyły.Wydaje mi się,że one wtedy śpią,albo grzecznie leżą,bo wszystko jest w jak najlepszym porządku. W poniedziałek jeszcze zaszczepię Felkę p/wściekliźnie i to byłby koniec szczepień.Koleżanką Fela byłaby wspaniałą,bo super dogaduje się z Perełką,Tosią,no i z moimi chłopakami(psami). O matko...Fela mi z domu pójdzie!!!:placz:
  6. [quote name='MyszkaMiki'][B]Sprawdź dane swojego przedmiotu[/B] [LIST] [*]Jeśli nie dostrzegasz błędów, kliknij przycisk [I]Wystaw przedmiot >[/I] znajdujący się na dole strony. [*]Jeśli widzisz błąd lub chcesz dokonać zmian, kliknij przycisk [I]< Zmień dane[/I]. [/LIST] [B]Opłaty[/B] Wystawienie przedmiotu: 0,15 zł Opłata za pokazanie miniaturki: 0,15 zł Opłata za wyróżnienie: 12,00 zł Opłata za 14 dni: 0,20 zł [B]Suma:[/B] 12,50 zł [B]Poprzednio pobrano:[/B] 12,50 zł [FONT=verdana][B] Zmiany w aukcji: Benny marzy o czułym dotyku [/B][/FONT] [B]Dane przedmiotu[/B] Nazwa [B]Benny marzy o czułym dotyku[/B] Kategoria [B]Dom i Ogród › Zwierzęta › Żywe zwierzęta › Psy [/B] Cena wywoławcza [B]1,00 zł[/B] (jeden zł, zero gr) Cena minimalna [B]-[/B] Cena Kup Teraz! [B]-[/B] Liczba sztuk [B]1[/B] Kraj Polska Województwo opolskie Pogrubienie Nie Podświetlenie Nie Aukcja ekologiczna Nie Wyróżnienie Tak Pokaż miniaturkę Tak [COLOR=Red][B]Strona główna Allegro Nie [/B][/COLOR] Strona kategorii Nie Lokalizacja Kluczbork/koło Opola Koszt przesyłki pokrywa [B]Kupujący[/B] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG][/quote] Tu gdzie zaznaczyłam na czerwono,może powinno być zamiast NIE-TAK? :roll: I wtedy psiaki byłyby na pierwszej stronie?
  7. No właśnie....jak weszłam na allegro,to dziewczynki były aż na 10 stronie!:shake:
  8. [quote name='MyszkaMiki']Witaj Renato :multi: Ty u mnie a ja u Ciebie :)[/quote] Ha! No właśnie:evil_lol: Myszko,a dałoby się dopisać do tych allegro,że każda z nich zachowuje czystość w domku(bo tylko u Perełki w allegro jest to odnotowane),a myślę,że jest to bardzo ważna wiadomość na "dzień dobry".Niejeden domek przed adopcją się zastanawia nad tym i niestety nie każdy zadzwoni,żeby się upewnić:shake:
  9. Witaj Myszko!:loveu: Góra z górą się nie zejdą,ale człowiek z człowiekiem zawsze:eviltong: Jesteś właśnie na wątku "moich" dziewczynek-tymczasowiczek:cool3:
  10. No i oczywiście zaznaczenie,ze ona TEŻ tu mieszka:cool3: I mizianko:loveu:
  11. Witajcie!!! Jak tam u Was po Świętach? U nas tak jak i przed:p Do tej pory Satka wychodziła z nami(rano z teściową,wieczorem ze mną) 2xdziennie na spacer,żeby nie tęskniła za człowiekiem na podwórku,bo wiadomo zimą ten kontakt jest sporadyczny,nie to co latem,jak prawie całe dnie się jest na dworze.Teraz wychodzimy z nią 4 razy,bo coś trochę boi się wystrzałów(a u nas strzelają jak wariaty z petard:shake:).Satka wychyli dupkę (albo i nie wychyli)z garażu,żeby się załatwić i spowrotem chowa sie w swojej kryjówce:shake:.Biedna jest..dlatego też bierzemy ją na smycz i łazimy,żeby te starutkie kosteczki sobie rozprostowała.Ale ona jest cwaniara...jak zauważyła,że sie z nią wychodzi,to wykorzystuje to "bierze nas na litość",czyli dosłownie ROBI W BALONA.Na początku wystraszyłysmy się z tesciową,że coś jej jest:crazyeye::shake:,bo jakiś czas po zaprowadzeniu jej do garażu nagle zaczęła wyć.To my w te pędy do niej...a ona łaskawie podnosi dupkę i zaprasza nas na spacer,samej jej smutno sikać.Kochane jest to psisko...niby zamknięte w sobie,niby uczuć nie okazuje,a mimo wszystko pragnie bliskości człowieka.Trochę się martwię o tego Sylwestra,chyba weźmiemy ją na ten czas do ganku i teściowa będzie przez ten najgorszy czas wystrzałów przy niej siedziała,a teść będzie siedział z dziewczynami z Krężla(Tosia bardzo,ale to baaardzo boi się huku,a pozostałe psy-wcale).Jakoś to trzeba rozwiążać,bo nam te dwie panny na serca popadają:shake: Teraz kilka dzisiejszych foteczek partyzantki:loveu: Oczywiście badanie terenu to podstawa:p
  12. Słońce moje tak niziutko spadłeś...:shake::-(
  13. Luka,będziesz odwozić Barusia do nowego domu?
  14. No kurcze dziewczyny dalej bez domu:shake: Potem powrzucam nowe fotki
  15. Normalnie jego miny na zdjęciach mnie powaliły:loveu::evil_lol:
  16. No pięknie...Remuś gra z wami w gry planszowe...żyć nie umierać.Psiak idealny i jaki mądryyyy:cool3::loveu:
  17. [quote name='madzia828']jak można takie coś w Święta zrobić:angryy::angryy:[/quote] Wogóle,a nie tylko w święta. Violetta Villas tez miała na początku kilka psów na działce.A potem jak ludzie się dowiedzieli,że ona takie dobre serce ma to sami jej wrzucali psy za płot,przywiązywali do siatki..a potem wariatkę z niej zrobili:shake:Podły,głupi naród:angryy:
  18. COOOO?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  19. [quote name='luka1']Mona jakby odżyła, jest weselsza i odważniejsza[/quote] Super wieści...teraz tylko domek by się przydał:loveu:
  20. Ona jest taka debesciara,że aż dziw,że domku jeszcze nie ma:shake:
  21. Ona jest taka fajniusia i tak śmisznie ubarwiona,ten biały koniec ogonka:loveu: Czemu nikt się jeszcze w niej nie zakochał?:shake:
×
×
  • Create New...