Jump to content
Dogomania

Magdalena

Members
  • Posts

    1894
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalena

  1. dopiero trafiłam na wątek. Czy on został już poogłaszany w internecie czy trzeba porobić ogłoszenia?
  2. ja też proszę o numer konta, niestety niewiele ale wspomogę ile dam radę
  3. [quote name='Monday']Podejrzewam, że chciałaby Pytała mnie o listę pytań jakie powinna zadać. Ale AnnaA pewnie już jej wszystko napisała... Oby to był dobry dom.[/QUOTE] jeśli jest zainteresowana to proszę żeby podała mi swojego maila przez pw
  4. widzę, że ktoś już się zgłosił - jeśli kameo by chciala to mogę przesłać formularz wspomagający rozmowę adopcyjną z przykładowymi pytaniami.
  5. no wiecie... on pierwsze dwa razy zrobił na kanapę na której leżały takie jakby białe futerka.... (miękko w dupcie... a co... no comment :p) futerka zostały zdjęte, kanapa odgrodzona podczas nieobecności i z głowy. A dzisiaj na innej kanapie w drugim pokoju :p pech chciał, że zapomnieliśmy drzwi od pokoju zamknąć.
  6. melduję, że jaśnie wielmożnemu panu Piniusiowi, jeśli już zdarzy się zrobić "co nie co" podczas nieobecności kogoś w domu to robi to tylko i wyłącznie na [U][B]KANAPIE. [/B][/U] Taki z niego waszmość. :mad: Dwa razy przemilczałam ale o trzecim razie niech już się świat dowie. Może to zadziała na niego motywująco. Co prawda nigdy jeszcze nie został przyłapany na gorącym uczynku ale Alexa i ludzkich domowników jakoś wykluczam... :p :evil_lol: wczoraj dostały skaczącego pająka. Rozerwały w 5 minut.
  7. weszłam zobaczyć co u dziewczynek a tu taka wspaniała wiadomość :)
  8. [quote name='koosiek']O, Magdalena, byłaś na poadopcyjnej? Czy spotykasz Goldiego czasami? [/QUOTE] Nie, panie zastanawiały się nad obstrzyżeniem Goldiego ale doszłyśmy do wniosku, że ma króciutkie włoski i nie ma potrzeby. [quote name='koosiek']OCieszę się, że trafił do takiego fajnego domu :)[/QUOTE] i ja się cieszę
  9. Goldi w pięknym stanie, przybrał ciałka, piękna, zdrowa lśniąca sierść,wesołe oczęta, wygląda super. Myślę, że lepiej trafić nie mógł. Panie zakochane w nim. Serce się raduje jak się na niego patrzy, taka przemiana. Aby inne psie biedy również znalazły tak kochające domy.
  10. [quote name='ilon_n']dzięki Magdaleno, domyślam się, że deklarujesz dobę dla obu jamniczek? :roll: [/QUOTE] oczywiście
  11. a może któryś z dobrze wypadających domków starających się o Kojaka chciałby jedną dziewczynkę? :cool3:
  12. deklaruję wpłatę - na jedną dobę tylko niestety
  13. czy są jakieś wieści z domku malucha? zmieniam tytuł wątku...
  14. ufff jak gorąco... [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/IMG_5152.jpg[/IMG]
  15. moje dwa kochane chłopaczki :loveu: [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/666.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/555.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/444.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/333.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/222.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/111.jpg[/IMG]
  16. informację przekazałam Cajusowi i poinofmrowałam, że pani czeka na telefon. Nie wydaje mi się, żeby w moich słowach coś brzmiało jako oskarżenie, chciałam tylko zaznaczyć że przez takie lekceważenie można stracic potencjalne domki. No ale jeśli ktos poczuł się urażony to przepraszam.
  17. [quote name='ania z poznania']Magdalena, a tymczasa byś nie chciała? 2 lata, 1,7kg, śliczny?[/QUOTE] chcieć to bym chciała. ale niestety w mojej obecnej sytuacji nie podołam.
  18. Pinuś z Alexem wojuje na podwórku :lol: najchętniej siedziałby w ogrodzie cały dzień. dogadały się chłopaki, więc ma kompana ;) apetyt ma... (na jedzenie Alexa też :cool3:) zdrowiutki, nic złego się nie dzieje. zaczepialski. tylko by się miział i miział. myślę, że szczęśliwy :lol:
  19. pani, która prosiła o kontakt dzwoniła znowu do mnie wczoraj (dokładniej mówiąc nagrała się na pocztę), że nadal nikt do niej nie zadzwonił. Miała rozżalony głos i wcale jej się nie dziwie - taki brak kontaktu z osobami starającymi się o psa jest dla mnie po prostu lekceważeniem tych osób... tym bardziej że pani prosiła. Mówiła że od miesiąca zero kontaktu. i nie zdziwiłabym się gdyby przez takie olanie ktoś rezygnował.... może byliby chętni na inne jamniczki. Wydaję mi się, że kastracja powinna się odbyć bezwzględnie przed oddaniem Kojaka do domu...
  20. przepraszam za moją nieobecność, mam już dostęp do internetu i jestem już na miejscu. Co się dzieje z psiakiem? Czemu to trwa tak długo? Dziś dostałam maila od jednej z pań starających się o Kojaka, pani napisała, że Kojak jest już niby w stałym domku i że jest jej bardzo przykro że nikt jej nie poinformował o niczym, a ona wciąż czekała. Kilka dni temu dzwoniła też inna pani z podobnym problemem (brak kontaktu z nią, nie wiem niestety która to była pani). Przekazałam informację z nr telefonu Cajusowi, nie wiem czy zadzwonił.
  21. [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/1-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/2-4.jpg[/IMG]
  22. [quote name='beamicha']proszę o usunięcie mojego konta z dogo aby nie było iż jestem niesolidna [/QUOTE] przecież jesteś.
  23. [B][URL="http://www.dogomania.../members/109458-zdzisiek33"][B]zdzisiek33[/B][/URL] [/B]to jak jesteś takim zagorzałym obrońcem beamichy to niech ci poda haslo, zaloguj sie na jej profil i pospisuj z pw wszystkie nieuregulowane dane do wplat z bazarku, bo bedzie tego duzo.ja nie widze zadnego usprawiedliwienia dla niej bo to jest totalna igrorancja a nie powiniecie nogi, totalne olanie tematu i innych dogomaniakow, loguje sie a zero odzewu, nie widzi pw? wątpie. ani słowem się do mnie nie odezwała, żadnego przepraszam, nic. to nie jest jej pierwszy raz. podpada na kazdym kroku, zalegala na wielu bazarkach. nie moze byc tak ze broni sie jej, bo pomaga sie fizycznie. na bazarkach robi sie wciula. bazarki to tez pomoc psom. albo sie psom pomaga we wszystkim za co sie zabiera albo nie. jak sie jest nieslownym to niech sie w bazarkach udzialu nie bierze.zaden przymus. jak jest taka dobra w innej formie pomocy to niech poswieci sie tylko temu. jestem bardzo za oznakowaniem jakims osob z czarnej listy i podchodzacych do spraw bazarkowych frywolnie, bo niestety nie zawsze osoby uczciwe sprawdzaja czy ktos na tej liscie jest (taka ja np... ale nie żale się, był to mój wielki błąd, tylko i wyłącznie mój). to napewno ułatwiłoby sprawę. no i poza tym mysle ze osoby wystawiajace bazarek tak cieszą się z tego, że ktoś zadeklarował się wspomoc psy ze nawet nie podejrzewa ze moze sie z tego nie wywiazac...
×
×
  • Create New...