Magdalena
Members-
Posts
1894 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdalena
-
4-letni bernardyn ma być poddany eutanazji! Ma wreszcie dom!!!:)
Magdalena replied to martik b's topic in Już w nowym domu
dopiero trafiłam na wątek. Czy on został już poogłaszany w internecie czy trzeba porobić ogłoszenia? -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
Magdalena replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
ja też proszę o numer konta, niestety niewiele ale wspomogę ile dam radę -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
Magdalena replied to anhata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Podejrzewam, że chciałaby Pytała mnie o listę pytań jakie powinna zadać. Ale AnnaA pewnie już jej wszystko napisała... Oby to był dobry dom.[/QUOTE] jeśli jest zainteresowana to proszę żeby podała mi swojego maila przez pw -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
Magdalena replied to anhata's topic in Już w nowym domu
widzę, że ktoś już się zgłosił - jeśli kameo by chciala to mogę przesłać formularz wspomagający rozmowę adopcyjną z przykładowymi pytaniami. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
no wiecie... on pierwsze dwa razy zrobił na kanapę na której leżały takie jakby białe futerka.... (miękko w dupcie... a co... no comment :p) futerka zostały zdjęte, kanapa odgrodzona podczas nieobecności i z głowy. A dzisiaj na innej kanapie w drugim pokoju :p pech chciał, że zapomnieliśmy drzwi od pokoju zamknąć. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
melduję, że jaśnie wielmożnemu panu Piniusiowi, jeśli już zdarzy się zrobić "co nie co" podczas nieobecności kogoś w domu to robi to tylko i wyłącznie na [U][B]KANAPIE. [/B][/U] Taki z niego waszmość. :mad: Dwa razy przemilczałam ale o trzecim razie niech już się świat dowie. Może to zadziała na niego motywująco. Co prawda nigdy jeszcze nie został przyłapany na gorącym uczynku ale Alexa i ludzkich domowników jakoś wykluczam... :p :evil_lol: wczoraj dostały skaczącego pająka. Rozerwały w 5 minut. -
2 stare jamniczki już w domku!! Uciekły spod igły i wesoło mają :)
Magdalena replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
weszłam zobaczyć co u dziewczynek a tu taka wspaniała wiadomość :) -
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
Magdalena replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']O, Magdalena, byłaś na poadopcyjnej? Czy spotykasz Goldiego czasami? [/QUOTE] Nie, panie zastanawiały się nad obstrzyżeniem Goldiego ale doszłyśmy do wniosku, że ma króciutkie włoski i nie ma potrzeby. [quote name='koosiek']OCieszę się, że trafił do takiego fajnego domu :)[/QUOTE] i ja się cieszę -
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
Magdalena replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Goldi w pięknym stanie, przybrał ciałka, piękna, zdrowa lśniąca sierść,wesołe oczęta, wygląda super. Myślę, że lepiej trafić nie mógł. Panie zakochane w nim. Serce się raduje jak się na niego patrzy, taka przemiana. Aby inne psie biedy również znalazły tak kochające domy. -
2 stare jamniczki już w domku!! Uciekły spod igły i wesoło mają :)
Magdalena replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']dzięki Magdaleno, domyślam się, że deklarujesz dobę dla obu jamniczek? :roll: [/QUOTE] oczywiście -
2 stare jamniczki już w domku!! Uciekły spod igły i wesoło mają :)
Magdalena replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
a może któryś z dobrze wypadających domków starających się o Kojaka chciałby jedną dziewczynkę? :cool3: -
2 stare jamniczki już w domku!! Uciekły spod igły i wesoło mają :)
Magdalena replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
deklaruję wpłatę - na jedną dobę tylko niestety -
2 stare jamniczki już w domku!! Uciekły spod igły i wesoło mają :)
Magdalena replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
zapisuję się... -
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
Magdalena replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
czy są jakieś wieści z domku malucha? zmieniam tytuł wątku... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
ufff jak gorąco... [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/IMG_5152.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
moje dwa kochane chłopaczki :loveu: [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/666.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/555.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/444.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/333.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/222.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/111.jpg[/IMG] -
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
Magdalena replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
informację przekazałam Cajusowi i poinofmrowałam, że pani czeka na telefon. Nie wydaje mi się, żeby w moich słowach coś brzmiało jako oskarżenie, chciałam tylko zaznaczyć że przez takie lekceważenie można stracic potencjalne domki. No ale jeśli ktos poczuł się urażony to przepraszam. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Magdalena, a tymczasa byś nie chciała? 2 lata, 1,7kg, śliczny?[/QUOTE] chcieć to bym chciała. ale niestety w mojej obecnej sytuacji nie podołam. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Pinuś z Alexem wojuje na podwórku :lol: najchętniej siedziałby w ogrodzie cały dzień. dogadały się chłopaki, więc ma kompana ;) apetyt ma... (na jedzenie Alexa też :cool3:) zdrowiutki, nic złego się nie dzieje. zaczepialski. tylko by się miział i miział. myślę, że szczęśliwy :lol: -
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
Magdalena replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
pani, która prosiła o kontakt dzwoniła znowu do mnie wczoraj (dokładniej mówiąc nagrała się na pocztę), że nadal nikt do niej nie zadzwonił. Miała rozżalony głos i wcale jej się nie dziwie - taki brak kontaktu z osobami starającymi się o psa jest dla mnie po prostu lekceważeniem tych osób... tym bardziej że pani prosiła. Mówiła że od miesiąca zero kontaktu. i nie zdziwiłabym się gdyby przez takie olanie ktoś rezygnował.... może byliby chętni na inne jamniczki. Wydaję mi się, że kastracja powinna się odbyć bezwzględnie przed oddaniem Kojaka do domu... -
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
Magdalena replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
przepraszam za moją nieobecność, mam już dostęp do internetu i jestem już na miejscu. Co się dzieje z psiakiem? Czemu to trwa tak długo? Dziś dostałam maila od jednej z pań starających się o Kojaka, pani napisała, że Kojak jest już niby w stałym domku i że jest jej bardzo przykro że nikt jej nie poinformował o niczym, a ona wciąż czekała. Kilka dni temu dzwoniła też inna pani z podobnym problemem (brak kontaktu z nią, nie wiem niestety która to była pani). Przekazałam informację z nr telefonu Cajusowi, nie wiem czy zadzwonił. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/1-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/2-4.jpg[/IMG] -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Magdalena replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='beamicha']proszę o usunięcie mojego konta z dogo aby nie było iż jestem niesolidna [/QUOTE] przecież jesteś. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Magdalena replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[B][URL="http://www.dogomania.../members/109458-zdzisiek33"][B]zdzisiek33[/B][/URL] [/B]to jak jesteś takim zagorzałym obrońcem beamichy to niech ci poda haslo, zaloguj sie na jej profil i pospisuj z pw wszystkie nieuregulowane dane do wplat z bazarku, bo bedzie tego duzo.ja nie widze zadnego usprawiedliwienia dla niej bo to jest totalna igrorancja a nie powiniecie nogi, totalne olanie tematu i innych dogomaniakow, loguje sie a zero odzewu, nie widzi pw? wątpie. ani słowem się do mnie nie odezwała, żadnego przepraszam, nic. to nie jest jej pierwszy raz. podpada na kazdym kroku, zalegala na wielu bazarkach. nie moze byc tak ze broni sie jej, bo pomaga sie fizycznie. na bazarkach robi sie wciula. bazarki to tez pomoc psom. albo sie psom pomaga we wszystkim za co sie zabiera albo nie. jak sie jest nieslownym to niech sie w bazarkach udzialu nie bierze.zaden przymus. jak jest taka dobra w innej formie pomocy to niech poswieci sie tylko temu. jestem bardzo za oznakowaniem jakims osob z czarnej listy i podchodzacych do spraw bazarkowych frywolnie, bo niestety nie zawsze osoby uczciwe sprawdzaja czy ktos na tej liscie jest (taka ja np... ale nie żale się, był to mój wielki błąd, tylko i wyłącznie mój). to napewno ułatwiłoby sprawę. no i poza tym mysle ze osoby wystawiajace bazarek tak cieszą się z tego, że ktoś zadeklarował się wspomoc psy ze nawet nie podejrzewa ze moze sie z tego nie wywiazac...