Magdalena
Members-
Posts
1894 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdalena
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Magdalena, zostawisz Pinusiowi taką fryzurkę czy masz jakąś inną koncepcję ;)?[/QUOTE] jeszcze nie wiem, podoba mi się taki miśkowaty. za jakiś czas będę intensywnie myśleć. zamówiłam identyfikator. i oczka - już nie są takie smutne u memloka. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
nic się nie dzieje, po prostu przegladałam książeczkę zdrowia, i nie było zaznaczane odrobaczani, więc myślałam że może trza zrobić -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
potworek zjadł (sam) całą miseczkę karmy czy Pinuś był odrobaczany? -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
a tutaj Pinuś na spacerze [video=youtube;TsMPD0ePSbQ]http://www.youtube.com/watch?v=TsMPD0ePSbQ[/video] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/3-2.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Pinuś dostał śliczne szeleczki i nową smyczkę -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
siedzi i gryzie mnie za guziki zaraz idziemy na spacer i po szelki -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
ale kurczę, ja nie rozumiem jak ta kobita mogła oddać. Nie widzę kompletnie ŻADNEGO powodu, nic co miałby w sobie Pinuś a co mogłoby denerwować... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Madziu, ale kofffasz go???????????????????? :cool3:[/QUOTE] śmiesz wątpić, bezczelna? :cool3: :-(:-(:-( nie tylko ja. [quote name='Agucha']Madzieńko, u mnie tylko i wylącznie taka zasada przy karmieniu panuje ;)[/QUOTE] uuuu to trzeba było tak od razu :eviltong: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
odkąd przyjechał miał tak, że miska z suchym jedzeniem stała cały czas dostępna. ale zrobimy tak, że będę mu ją zestawiała tylko w porach karmienia, potem będzie schowana. może to pomoże. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']:laugh2_2:tego sie nie da zapomnieć :D[/QUOTE] myślałam, że nas zaczadzi w samochodzie :p -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha'] Czy zalałaś mu chrupeczki odrobiną wody?[/QUOTE] zalałam, jeszcze nie ruszył jak zgłodnieje to ruszy :p -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
no i zapomniałabym. puszcza niesamowite bąki -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
rano obudziło mnie skomlenie Piniastego. Wlazł na stół i nie mógł zejść. Cały czas zaczepia i chce być w centrum uwagi. Tylko oczy ma takie smutne. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
myslicie ze podac druga dawke fiprexu czy lepiej obroze? -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Byliśmy na spacerze, Pinuś grzeczny, obszczekał tylko huskyego. Wyczesałam go, dał sobie pięknie wyciąć włoski przy oczkach i pomiędzy opuszkami. Tylko troszkę smutny jest. Tęskni za Agą. Mamy nadzieję, że mu się poprawi. W nocy bezproblemowo, obsikał rano Marcinowi statyw. Zdjęcia postaram się wieczorem -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
no to dojechalim w końcu... będzie króciótko, bo padnięci jesteśmy chłopaczyna super, ja nie rozumiem jak ktoś mógł go oddać, ja nie widzę żadnego powodu. byliśmy na spacerze w pszczynie, pinek super grzeczny, pieknie chodzi na smyczy, wogole nie zwracal uwagi na ludzi i inne psy. a kondyche to chlopak ma nieziemska... niestety zaczęło padać i trochę nam się zmokło. sikanko co 5 min. w samochodzie, wiadomo - jechalismy bardzo dlugo to mu sie nudzilo. ale byl bardzo grzeczny, tak sie wtulal i zasypial bliziutko, potem sie budzil, zaczepial do zabawy, potem znowy chwila spokoju. marcin wniebowziety, bo w samochodzie to glownie wtulal sie w niego i spali przytuleni. teraz chodzi i nas zaczepia, dostal troche karmy i kurzą nóżke, co by za duzo w nocy nie podjadac, troche nas pozaczepial a teraz mykamy spac. przesylamy buziaki, zdjecia postaram sie jutro -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Obiecaj, Magduniu, że będziesz kochać Pinulka, bo ja zaczynam w depresję chyba wpadać.:-( O matko, co ja wypisuję, wybacz, ale tak bardzo chcę, byście byli dla siebie stworzeni...[/QUOTE] ja się martwię o to, czy on pokocha nas, bo o kochanie w drugą stronę jestem spokojna. A to już jutro... ciekawa jestem, jak chłopiec zniesie długą podróż... wstępnie umówiłyśmy się na 14.30-15.00. Mam nadzieję, że nie będę miała opóźnienia. Dojedziemy bardzo późno, więc pewnie relację zdam dopiero we wtorek. Ale wyślę chociaż smsa, że dojechaliśmy. Jeśli też chciałabyś się Tomcug na takowego załapać, to prześlij mi swój nr ;) Marcinowi bardzo zależy, żeby Pinuś do niego najpierw podbiegł :evil_lol: chyba się chłopaczyna zapłacze jak Pinuś przyjdzie do mnie :evil_lol: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Magdaleno - a czy dobrze wnioskuję z banerka w podpisie, że masz salon fryzjerki dla piesów ? Czy będziesz Pinola robiła na bóstwo i pokazywała nam zdjęcia :)[/QUOTE] nie, salonu nie mam ale mam szczęście w takowym pracować [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
wyjeżdżamy -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Madzieńko kochana, a GyGy to nie mamy?:cool3:[/QUOTE] mamy ale w sumie to nie wiem po co je mam, prawie nigdy nie wlaczam. ale jak wolisz gg zamiast pw to zrobie dla Ciebie wyjatek :eviltong: tylko zainstaluje -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
pies który kogos ugryzł powinien teoretycznie trafic do weterynarza na obserwacje. jak pies chapnie, to zastrzyk przeciwtezcowy - nie wiem jak to jest z kotami, ale moze tak samo Aguś proszę o info gdzie mam dokładnie przyjechać po Pinka. Na 100% będę w poniedziałek, o której godzinie by Ci pasowało żebym go odebrała? Jutro wieczorem wyjeżdżam, nie będzie mnie już na necie (postaram się jeszcze przed wyjazdem zajrzeć). W razie czego będę pod telefonem. Twój nr mam, więc jakby co to będe pisac albo dzwonić. dotarł dziś kurier z karmą więc mamy już papu :loveu: -
NEGRA - młoda w typie LABRADORA - doczekała się SWOJEGO LUDZIA !
Magdalena replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
taka cudna. niestety podniosę tylko :-( -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
ja jestem bardziej zwolenniczką szelek, więc pewnie chciałabym go na szeleczki przerzucić. Ale to już jak się chłopak uspokoi to pójdziemy i poszukamy. Na drogę niech ma wtedy swoją smyczkę, bo na oko nie będę kupować na 90% wyjeżdżamy w piątek w nocy, a po Pinusia przyjechalibyśmy w poniedziałek jak będziemy wracać. Tylko to chyba ok 7-8 godzin samochodem... chłopaczyna będzie musiał być cierpliwy -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Magdalena replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
problemu nie ma, ja go mogę wykąpać. Ale będę z tym czekała tak pewnie z 2 tygodnie... żeby nie za dużo stresów na raz. Czy mam przywieźć smycz z obrożą czy Pinul ma swoją?