Jump to content
Dogomania

Magdalena

Members
  • Posts

    1894
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalena

  1. czy któryś z modów zagląda na ten wątek? kilka dni temu Rodzice Maciusia prosiła o zajrzenie przez któregoś moda do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200222-Super-ksi%C4%85zki-buty-markowa-torebka-ciuchy-rowerek-tr.balkonik-getry....do-10.02.2011[/url] jeszcze nikt się nie zjawił
  2. w czwartek miały być obiecane zdjęcia Zygmusia, dzisiaj jest sobota. kiedy będą?
  3. puk puk co tam u staruszkow?
  4. strasznie się ciesze że u malucha wszystko wporządku!
  5. wiem, że nie każdemu to odpowiada ale kiedys jak zbierałysmy pieniązki na chorego Liska, to w pierwszym poście podałysmy konto do wpłat. pojwiały się wpłaty nawet nie wiadomo skąd... to bardzo pomocne
  6. [quote name='Agucha']Pinia pamiętam i zapamiętam jako cudnego niedźwiadka :loveu: Ciekawe czy dane mi będzie jeszcze go kiedyś zobaczyć...[/QUOTE] wpadajcie obie ciotki :evil_lol: jestem wam taka wdzięczna za uratowanie Pinusia :multi:
  7. zmęczony Pinuś i gwiazdkowe prezenty [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/Zdjcie0115.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/Zdjcie0124.jpg[/IMG] [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/Zdjcie0122.jpg[/IMG]
  8. Groszku... a ja jestem taka ciekawa jak sobie radzisz...
  9. [quote name='ludwa']Nie szkodzi ale tak naprawdę nie ma po co. Jeśli by chcieli, to by zadzwonili a tak...nawet jakby się dali namówić, to potem moze być cos nie tak, bo na siłę trochę. Nie ma co. Jak ludzi echcą, to dzwonią i setki kilometrów jadą...[/QUOTE] popieram. lepiej spokojnie poczekać na odpowiedni domek...
  10. wstyd przyznać, dopiero trafiłam na wątek, przeczytałam na razie tylko kilka ostatnich stron - macie zapewniony transport dla wszystkich psów?
  11. parwowiroza jest strasznie paskudna... :-( mam nadzieję że wydobrzeje i ze reszta psiaków się od tego cholerstwa uchowa...
  12. [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/SNC00284.jpg[/IMG]
  13. strasznie się cieszę, że tak mu się poszczęściło. Mam jeszcze jego zdjęcia w telefonie i wczoraj sobie przeglądałam jak był u nas, super że ma kochany domek. kochany z niego psiak.
  14. czy są jakieś wieści od malucha?
  15. to ja pozwole sobie wrócić to główego tematu tego wątku i zdecydowanie polecam książkę.
  16. nie płakać! znajdzie się inny!
  17. ja też się deklarowałam ale nie dostałam numeru konta
  18. wiadomo co u groszka?
  19. ja też Budrysku poproszę o numer konta, jestem spłukana ale dla tej biedy coś znajdę. jaka karmę on je?
  20. cieszę się, że jest nadzieja na domek, mam nadzieję że to będą jacyś odpowiedzialny ludzie. przysyłam buziaki dla malucha
×
×
  • Create New...