[quote name='ludwa']Nie szkodzi ale tak naprawdę nie ma po co. Jeśli by chcieli, to by zadzwonili a tak...nawet jakby się dali namówić, to potem moze być cos nie tak, bo na siłę trochę. Nie ma co. Jak ludzi echcą, to dzwonią i setki kilometrów jadą...[/QUOTE]
popieram. lepiej spokojnie poczekać na odpowiedni domek...