Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Moze tej malutkiej białej ktos zrobiłby tablice ??? Moze byc namiar na mnie .Prosze .
  2. Byłysmy z handzia w piatek w schronisku .Mam parę zdjęc .Jest suczka na cito do zabrania . Odebrana z interwencji .Krystyna tam była . Kupa nieszczescia ....
  3. Ty czy twoje przyjaciółki to w tej chwili nie ma juz znaczenia.Staram się byc kulturalna więc nie napiszę dosadnie gdzie ja mam Ciebie i twoje psychologiczne wywody :diabloti: Oj chyba zapominasz albo nie chcesz pamietac bo własnie mam ostatnie aktualizacje .;)Skoro potrafisz wszystko napisać było napisac o tym na wiadomym watku . Z szacunku do osoby która mi je wysłała nie podam Ci przecież na tacy bo skoro do niej pisałas to nikt lepiej od Ciebie tego nie moze wiedziec .Ale to tylko kolejne pw do ,,kompletu ,,;) Mozemy sie licytować do nocy kto ma jakie pw ,ale skoro juz wspomniałas o osobach trzecich to uwierz ze nie chciałabyś zobaczyć jakie dostaje na twój temat . Nie mam zamiaru dyskutowac z Tobą o Rozi czy nadal o Rudziku bo nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.Ale Twoje prawo .;) Jesteś ,,psim psychologiem,, ,który na podstawie wpisów na watkach i własnej interpretacji kreuje swój pogląd w który wierzy jak w niepodległosc . WIesz i moze niech tak pozostanie ,ja wiem co robię i wiedza osoby które zostawiaja u nas psy .Zarówno prywatne jak i z dogo . Idę pogłebiac traumę Rudzikowi ,wezmę go na spacer do lasu .Podobno jest sporo grzybów .
  4. Boze aż się zwyłam ....Często myśle o nim ..... Dzisiaj zadzwonie .....
  5. [quote name='AltaCaraya']No pojedzie jak ciotke wypuszcza:eviltong: A teraz z gorszych spraw.. Dostalam nieprzyjemne pw dotyczace resocjalizacji psa. Otoz osoba ktora mi je poslala powinna jasno i wyraznie napisac na watku ze gowno wie za przeproszeniem i nie ma odwagi by wypowiedziec sie na watku ze posyla Mi tak bezczelne pw. Bede taka i nie napisze kto ale napisze ze nie zycze sobie pw tresci ze resocjalizacja psa nic nie pomoze ze za wiele ma dobrych ciotek a zadna jak dotad sie nie pokusila o probe resocjalizacji i bla bla bla. Sroty pierdoty polamaly sie w dupie gnoty a niektorym dobrym ciociom sie we lbie poprzestawialo:diabloti:[/QUOTE] Posiadam cały komplet zwrotnych pw jakie wysyła LAdyS do ludzi z dogomanii nawet za granicą ostrzegając przed moją osoba . Gromadze te informacje bo niedługo będa mi potrzebne. WIęc Wiolu nie jesteś pierwsza ;)
  6. To juz wszystkie zdjęcia ufff...sory ,ze na raty ale niestety pochłania to ogromnie duzo czasu .,Pózniej handzia ponumeruje zdjęcia . A tutaj MImiś zwana Justynką w kapieli :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/pa268176.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3838/pa268176.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/pa248172a.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1802/pa248172a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/pa248174.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6829/pa248174.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/pa248175.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5073/pa248175.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. [B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/pa248164.jpg/"][COLOR=#000000]22. Piesek, ok roku. Syn Sary ;)[/COLOR][/URL][/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/pa248164.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1715/pa248164.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/pa248165.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7097/pa248165.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/254/pa248166.jpg/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8287/pa248166.jpg[/IMG][/URL] [B]23. Piesek ok 3 lat, podobno synek Puni :) Co wizyta, więcej się dowiadujemy. [/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/pa248169.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7310/pa248169.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/pa248170.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1130/pa248170.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  9. Jestem .Ten psiak chyba ponad wszystko kocha wolnosc i włóczegostwo ...Co nie zmienia faktu ,ze trzeba mu koniecznie pomóc .Kurcze jak nazbierać tyle pieniędzy .
  10. [B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/pa248156.jpg/"][COLOR=#000000]19. Piesek ok 5 lat.[/COLOR][/URL][/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/pa248156.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9754/pa248156.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/pa248157.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6121/pa248157.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/pa248158.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6796/pa248158.jpg[/IMG][/URL] [B]20. Suczka, ok 1,5 roku. Bardzo wystraszona.[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/pa248159.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2462/pa248159.jpg[/IMG][/URL] [B]21. Piesek 2 lata.[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/528/pa248162.jpg/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3227/pa248162.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/pa248163.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7159/pa248163.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/pa248152.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2808/pa248152.jpg[/IMG][/URL] [B]18. Sunia, 1,5 roku, bardzo wycofana, wystraszona...[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/72/pa248153.jpg/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4769/pa248153.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/pa248154.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9527/pa248154.jpg[/IMG][/URL]
  12. [B]16. Sunia szczeniak 4 miesiące. Też lekko wystraszona.[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/pa248148.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7551/pa248148.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/pa248149.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2946/pa248149.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/pa248150.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2020/pa248150.jpg[/IMG][/URL] [B]17. Sunia 2 lata, wysterylizowana.[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/pa248151.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5008/pa248151.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  13. [quote name='AltaCaraya']Nie no trzymaja mnie do poniedzialku nie wiem po co;) A dziekujemy:) Nie ma to jak bezprzewodowy net przynajmniej sie nie nudze:)[/QUOTE] dobrze ,ze mamy dzisiaj takie mozliwości .;)
  14. Wiola to Ty w szpitalu jesteś ?a ja myślam ,ze w domu lezysz :roll:Zdrówka zycze ;)
  15. [B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/pa248146.jpg/"][COLOR=#000000]15. Sunia 4 miesiące, toszkę przestraszona, ale szybciutko powinna się oswoić, bo jest młodziutka :) [/COLOR][/URL][/B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/pa248146.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img534/3695/pa248146.jpg[/IMG][/URL][B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/pa248146.jpg/"][COLOR=#000000][/COLOR][/URL][COLOR=#000000] [/COLOR][/B] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/pa248146.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img825/3695/pa248146.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  16. Wiem,ze u Ewanki jej dobrze ale wybaczcie dla mnie to nie do przyjęcia .....
  17. Ja już wychodze z dogo .Jest jeszcze sporo zdjęc .jutro reszta ,dobranoc . Myślcie o piesku jedzącym z miednicy. Dajmy mu na imię Stasio na ten przykład:cool3: Zaszczuty Stasio ....moze ktoś pokocha biedaka . Tam nie ma szans w tej sforze na normalne życie .żyje jak mysz pod miotłą w ciagłym stresie .:shake: I jego pech ,ze nie urodził się w typie sznaucera:roll:
  18. U niego co 2 pies to albo Azor albo Maja albo Punia ....a i Reksio też jest często wystepującym imieniem ,przynajmniej mu sie nie myla ....:evil_lol: A tak na serio .Kto podejmie sie i załozy watek pieskowi który je z miednicy ? Jest w pilnej potrzebie .Je tylko wtedy jak nie ma w poblizu zadnego psa .Jest gryziony i odstaje od grupy . Podobno bał sie podejsc do domu przez trzy dni .....Dzisiaj zjadł przy nas na spokojnie .Był bardzo głodny .
  19. dzieki za odpowiedz.Chociaż za boga nie moge pojąc jak mozna oddać sukę ,która ileś lat była u niej .Wybaczcie ,ale dla mnie to nie do przyjęcia .:shake: Rozumuje to tak .Wyeksplatowałam sunie oddaję i biorę nastepną młodą do rozrodu.....
  20. [B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/pa248141.jpg/"][COLOR=#000000]13. Suczka, ok roku, wysterylizowana. Bojaźliwa. [/COLOR][/URL][/B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/pa248141.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img21/2886/pa248141.jpg[/IMG][/URL][B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/pa248141.jpg/"][COLOR=#000000][/COLOR][/URL][COLOR=#000000] [/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/pa248142.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img267/1807/pa248142.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/22/pa248143.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img22/6564/pa248143.jpg[/IMG][/URL] [B]14. Sunia, ok 2 lat. Wysterylizowana. [/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/pa248144.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img812/3812/pa248144.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/688/pa248145.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img688/825/pa248145.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/pa248138.jpg/"][B][COLOR=#000000]12. Piesek, 4 miesiące, bardzo fajny, rozbrykany szczeniak, nie boi się. [/COLOR] [/B] [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/pa248136.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img846/2092/pa248136.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/pa248138.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img41/3059/pa248138.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/pa248139.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img824/2742/pa248139.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/pa248140.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img38/5074/pa248140.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  22. [B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/pa248131.jpg/"][COLOR=#000000]10. Maja, bardzo fajna i przyjazna sunia. Ok 6 lat. [/COLOR][/URL][/B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/pa248131.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img31/1050/pa248131.jpg[/IMG][/URL][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/pa248133.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img6/5065/pa248133.jpg[/IMG][/URL] [B]11. Suczka, ok 2 lat. [/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/145/pa248134.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img145/363/pa248134.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/217/pa248135.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img217/2991/pa248135.jpg[/IMG][/URL]
  23. Super by było gdyby `poszedł do Dt domowego .U mnie ma niezle i jest non stop z nami ,ale na noc wraca do boksu .A po szkoleniu dobrze byłoby gdyby już ciagnął temat domowy .:roll:
×
×
  • Create New...