-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
POjade tam z handzia po niedzieli ....W domu mnie zabija juz za te wyjazdy .ale trudno ...Co sie nie robi dla Henia... Plan jest taki . Pojedziemy ,porozmawiamy ,wyłozymy kawe na ławę i zobaczymy jak to wszystko wyglada w realu . Moze gdyby okzałao się ,ze nie jest aż tak zle to może szukałybyśmy mu domu a on poczekałby jeszcze u nich ? Co sądzicie ? Jakby nie było jest tam juz dłuzszy czas .Mnie pozna na pewno i żle mu nie będzie ... No nic jedziemy po niedzieli i zobaczymy . -
Co było powodem oddania?? Ps .Czy juz Majeczka moze byc ogłaszana ? Moja tymczaska o takim samym wyglądzie już niedługo jedzie do DS .Miałam ponad 30 telefonów w jej sprawie .Wybrałysmy najlepszy według nas.
-
[B]Poszukuje pilnie transportu dla małej suczki do Warszawy .Pilne!![/B]
-
[B]Poszukuje osoby do wizyty przedadopcyjnej w Gdańsku .Pilne!!![/B]
-
Własnie wróciłysmy .PIes został zabrany wczoraj do schroniska .Byłysmy sprawdzić .Jest i ma sie dobrze, Odbędzie kwarantannę i zostanie wykastrowany.Zaraz potem jedzie do P .Ewy ,która zajmuje sie psami w typie Leonbergera. Został Zarezerwowany , Ps .Odwiedziłysmy babuleńke 90 letnia przy której posesji leżał psiak .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Po prostu nie wiem nic ...mam potworna migrenę i musze się połozyc bo zwariuję .... Trzeba by pojechac i ocenic na miejscu .... Ale ja totalnie nie mam jak ....Oprócz moich podopiecznych ,co dzięń albo interwencja albo wyjazd do dokarmiania albo schronisko albo coś w tym stylu ....zwariuje .... Trzeba tam po prostu jechac ......na razie to tylko przychodzi mi do głowy -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jutro nie dostanie rano jesc co by Ci Wiolu nie walnął hafta w aucie :evil_lol: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A jak wy to widzicie ?pisalam do was.... Ja już sama nie wiem .:shake: -
Nie dawno zorganizowałysmy podobą akcję .Sunia lezała pod Józefowem 4 miesiące w jednym miejscu ,zdązylizmy w ostatniej chwili .Była w dniu porodu schwytana i wysterylizowana . Niestety usypiano ją Bronią Palmera .Nie dała się nikomu złapac . Po wybudzeniu okazała się cudownym stworzeniem .Przekochaną łagodną sunia łaknącą dotyku człaowieka .Nie wiemy jak zachowa się ten psiak ,:roll:
-
Nie wiem jak Ty robisz te foty ,ale sa zajebiste !!!Punia z jęzorem bezcenne! A co do twojego pytania to po prostu tak pytam bo ja jak robie to wet mi mówi .ze np.w lewej czesci czy w jakims rogu były stany wczesnego ropomacicze itp itd . I zawszew się ciesze ,ze zdązyłam przed ropo.Mam skrzywienie na tym punkcie bo mojej pierwszej suni nie uratowano z tego .....Mam po prostu schiza na tym tle....
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
A moja tymczaska Mimi ogrzewa moje otłuszczone plecy .Uwielbiam to !!!! -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Spotkamy sie na neutralnym gruncie .Wezmiemy go na smycz jakieś 200m od hoteliku i tam sie poznacie .Zobaczysz królewicza:evil_lol: -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AltaCaraya']A własnie laski a rudzik jest zaszczepiony i odrobaczony? tak pytam bo napewno bedzie mial kontakt z psiurami wiec wiecie.[/QUOTE] oczywiście .To standard . -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AltaCaraya']tak jutro. Wiec moze funiu ja bym go zabrala w srode? Wlasnie rozmawialam z pania Gosia i mowila ze jej to obojetne o idzie dlugi weekend a ona ma i tak prace i tak a wiekszosc psiakow bedzie miala wolne wiec bedziemy mieli wiecej czasu. Wiec ja bym w srode sie po niego wybrala.[/QUOTE] Oczywiście .Tylko we wtorek wieczorem zdzwonimy sie co do przekazania psa.;) -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Czyli pewnie dzisiaj Lublin ,co ?:cool3: A nie doczytałam ....Jutro wyjście ...tak? -
jutro Ci postawię ciastko .
-
[quote name='malawaszka']ja ją nawet widziałam... na pewno wielokrotnie rodziła, żadnych cyst nie było, dość otłuszczona[/QUOTE] Aha ...a były moze objawy ropomacicza?
-
Strasznie smutne ....Zrobiłabym dokładnie to samo .Nie gryż sie .Gryzłabys się bardziej gdybyś go zostawiła .Jestem pewna . Pzdr