Stoneczko ,zdjęcia pierwsza klasa!!!!,A ten kudłacz to kto??? ---wielbiciel zamojskich dziewczynek??
A co u mojej słodkiej Rokuli ,czy jeszcze na twój widok chce z toba iść ,czy juz nie?
[quote name='bigosik']Jeśli mi kto da potrzebne info moge ją poogłaszać na zaginionych, może ją chociaż ktoś widział.[/quote]
Ale ,co jest ci potrzebne napisz:oops:
Luna na piątkowym porannym spacerku,była bardzo szczęsliwa i w przerwach spacerku dawała mi łapki ,nawet dwie na raz:razz:Luna pięknie prosi o domek:loveu:
Aha ,pisze że Pola znosi cieczkę kulturalnie bo Funia vel Majka którą ogłosiłaś Nika też ma cieczkę i jest największą gwałcicielką w okolicy ,gwałci wszystko co ma na swojej drodze,nawet większe suki ,poduszki itp :crazyeye:
Pola ma cieczkę i znosi ją bardzo kulturalnie,jest miła domaga się pieszczot prawie non stop.Ma wspaniałe łoże w przedpokoju do którego właściwie w sekundzie się przyzwyczaiła. Mam zdjęcia ,wieczorem wstawię :oops:Jak odwiedzam tą rodzinę gdzie ona jest ,to poznaje mnie i nie odstępuje na krok poznaje spryciula swoja wolontariuszkę:cool3:
Losie ,dlaczego nie dałeś mu szansy ..........w takim momencie:-(.Widziałam go w schronie na kilka dni przed zabraniem ,nic go nie interesowało tak jakby się poddał i nie chciał żyć .Ale potem myślałam ,że bedzie dobrze ....Zostaniesz w moim sercu :-(
Jestem szczęśliwa ,że stworzyłaś jej Niutka wspaniały dom . A może by tak jakieś zdjęcia dla byłych opiekunek i stęsknionych cioteczek z Zamościa:cool3: