Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Nie wchodzą wcale zdjecia ....
  2. Byłam w piatek ,sa 3 maleńkie ,ok 6 trochę większych zabiedzonych strasznie,2 z matką ,1 z matką i chyba 7 takich różnych wielkościowo .
  3. Stoneczko ,zdjęcia pierwsza klasa!!!!,A ten kudłacz to kto??? ---wielbiciel zamojskich dziewczynek?? A co u mojej słodkiej Rokuli ,czy jeszcze na twój widok chce z toba iść ,czy juz nie?
  4. Pola ,nikt cię nie chce??:shake:
  5. Helgo ,czy ktoś się odezwał w sprawie Adusi ???czy miałaś jakiś telefon??
  6. Zrobione Koperek ,podpowiadaj zawsze bo ja trochę nie kumata w tych sprawach:oops:
  7. [quote name='bigosik']Jeśli mi kto da potrzebne info moge ją poogłaszać na zaginionych, może ją chociaż ktoś widział.[/quote] Ale ,co jest ci potrzebne napisz:oops:
  8. Moje biedactwo znowu ,znowu poszło o piłeczkę:roll:
  9. Luna na piątkowym porannym spacerku,była bardzo szczęsliwa i w przerwach spacerku dawała mi łapki ,nawet dwie na raz:razz:Luna pięknie prosi o domek:loveu:
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6655/dsc00876.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img134/dsc00876.jpg/1/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/dsc00876.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6514/dsc00877.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img7/dsc00877.jpg/1/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/dsc00877.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/176/dsc00875.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img410/dsc00875.jpg/1/][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/dsc00875.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  13. Co u mojej laleczki ;)
  14. NIE MA SZANS ,ANI WIDU ANI SŁYCHU . .....:shake:
  15. DZIĘKI KOPEREK:lol:
  16. To Pola teraz!!!!!!! ciągle biega trudno jej zrobić zdjęcie
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3931/dsc00808gy5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img408/dsc00808gy5.jpg/1/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/dsc00808gy5.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  18. Aha ,pisze że Pola znosi cieczkę kulturalnie bo Funia vel Majka którą ogłosiłaś Nika też ma cieczkę i jest największą gwałcicielką w okolicy ,gwałci wszystko co ma na swojej drodze,nawet większe suki ,poduszki itp :crazyeye:
  19. Pola ma cieczkę i znosi ją bardzo kulturalnie,jest miła domaga się pieszczot prawie non stop.Ma wspaniałe łoże w przedpokoju do którego właściwie w sekundzie się przyzwyczaiła. Mam zdjęcia ,wieczorem wstawię :oops:Jak odwiedzam tą rodzinę gdzie ona jest ,to poznaje mnie i nie odstępuje na krok poznaje spryciula swoja wolontariuszkę:cool3:
  20. no jak tam już nie biega nagle ???
  21. Losie ,dlaczego nie dałeś mu szansy ..........w takim momencie:-(.Widziałam go w schronie na kilka dni przed zabraniem ,nic go nie interesowało tak jakby się poddał i nie chciał żyć .Ale potem myślałam ,że bedzie dobrze ....Zostaniesz w moim sercu :-(
  22. Jestem szczęśliwa ,że stworzyłaś jej Niutka wspaniały dom . A może by tak jakieś zdjęcia dla byłych opiekunek i stęsknionych cioteczek z Zamościa:cool3:
  23. Oby telefony się urywały ,ale takie konkretne :lol:
×
×
  • Create New...