[quote name='Soema']Już się Funiu zakochałaś?:)
liczę, że jak wrócę do domu wszystko już będzie w porządku i psiaki będą u Bazyliah :):roll:[/quote]
Wiesz co ,ja sie w ogóle nie nadaję na DT ,ja się nie nadaje nawet na izbę krótkiego przetrzymania psów . (dodam tylko zwiężle ,ze mąż nie jest z tej planety )
Od 4 już nie spałam .a jak Jarek je zabrał to wyłam .Co zrobie ,mnie się już nawet leczyć nie da:shake:
Jak ide do schronu na wolont. i wiem ,ze jest jakiś straszny przypadek to już ten dzien jest stracony ,nie mam miejsca bóle głowy ,brzucha .Tylko ,ze to jest silniejsze odemnie.