Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='Koperek'][B]funia[/B] napisałam Ci niedawno post, podając na talerzu osoby, które mogą zrobić allegro dla [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Ady[/COLOR][/SIZE][/B]- nie chcesz skorzystać? Wystarczy napisać PW.[/quote] Tak ,wiem nie ogarniam już wszystkiego:oops:
  2. Jak przerzucic zdjęcie z maila tu na wątek??
  3. NORMAN JEST W HOTELIKU .ALE JEST TO DLA NIEGO KOLEJNY DRAMAT!!! BYŁ W DOMU Z KAROLAJ I ZNOWU TRAFIŁ DO OBCYCH .OD PÓŁ ROKU ,JEST W TAKICH ROZJAZDACH ,POWROTY I ROZSTANIA . ON MUSI ZNALEŻĆ W KOŃCU DS ,BO ON JUZ TEGO NIE WYTRZYMA . PROSZE POMÓŻCIE ,ROZPYTUJCIE DOBRYCH LUDZI :roll:
  4. Monka .dzięki za ogłoszenia:loveu:
  5. Dziewczyny ,czy ktoś może zrobić allegro ?? Błagam !!!!
  6. Do godziny 14 dzisiaj ,jeśli nikt im nie pomógł to Norman wrócił na Głęboką :-( Zadzwonię do Zurdo i zapytam jak sie ma temat na teraz.
  7. Dzięki dziewczyny za nasze szkieletorki zamojskie:lol:
  8. Jwst mały biedny szczeniak ,którego znaleziono w Szczebrzeszynie na ulicy .Co z nim zrobić :shake:Może uda mi sie dziśiaj to wrzuce zdjęcie
  9. Bo ode mnie ,dlatego taka Fajna :cool3:
  10. Rozmawiałam z Zurdo ,nie moze wejsć na dogo . |Sprawa jest gardłowa ,Norman jutro musi opuścić DT .Boze pomóżmy mu ,on juz pół roku jezdzi z głębokiej do hoteliku i z powrotem .Ile ten pies jeszcze zniesie ??? Przecież to serce więcej nie zniesie .
  11. bazyliah ,a jak noc minęła spały czy popiskiwały ??
  12. zamojskie słyną z dosyć intensywnych zapachowo kupek i bączków:oops:,przecież to ta sama stołówka karmiła no nie? Jak jechaliśmy w tamtym roku do emir w lecie to wieżliśmy 4 psy ,raz czaderowała sunia z początku busa ,a raz z końca także mieliśmy nieżle :evil_lol:Strefa Gazy dosłownie :cool3:
  13. Jogi tylko on jest w dt i czas mu sie kończy nie ma na niego chetnych:shake:
  14. Jezu ,nikt tu nie zagląda:-(
  15. Helgo czy Przyszedł przelew?
  16. zawsze jesteśmy żdziwione ,ze jak robimy zdjęcia szkieletom to wychodzą w miare normalnie .Tak właśnie było z Polą .Zdjęcia nie oddały stanu faktycznego:roll: Ciesze się ,ze maleńkie w ciepełku i w dobrych rękach:loveu: DZisiaj znowu mróz ,kiedy to się skończy:shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/norman-w-typie-collie-pilnie-dt-131883/[/url]
  17. [quote name='Soema']Już się Funiu zakochałaś?:) liczę, że jak wrócę do domu wszystko już będzie w porządku i psiaki będą u Bazyliah :):roll:[/quote] Wiesz co ,ja sie w ogóle nie nadaję na DT ,ja się nie nadaje nawet na izbę krótkiego przetrzymania psów . (dodam tylko zwiężle ,ze mąż nie jest z tej planety ) Od 4 już nie spałam .a jak Jarek je zabrał to wyłam .Co zrobie ,mnie się już nawet leczyć nie da:shake: Jak ide do schronu na wolont. i wiem ,ze jest jakiś straszny przypadek to już ten dzien jest stracony ,nie mam miejsca bóle głowy ,brzucha .Tylko ,ze to jest silniejsze odemnie.
  18. No to czekamy na opinię weta ;)
  19. [quote name='Bazyliah']to oczekując na psiaki poproszę info: 1. Kiedy były odrobaczane (jogi coś pisała, że jej była odrobaczana) i czym 2. Co ostatnio jadły 3. Jogi - napisz, jak u Ciebie jest - co pomaga, co nie bardzo - to psiaki mniej więcej w takim samym stanie, także info, co przetestowałaś byłoby bardzo przydatne. 4. Były odpchlone?[/quote] Ad1) około 10 dni temu Pratelem Ad2) jadły u mnie w niedziele gotowanego kurczaka plus ryz i marchewka . Dzisiaj rano nie dałam nic,ze wzgl. na podróż . Ad4) nie licz na to
  20. Pewnie nie ,skoro nikt nic nie pisze:shake:
  21. DZisiaj o 5,50 maleńkie pojechały w droge po lepsze życie.Smutno mi sie bardzo zrobiło:-( czekamy na dalsze relacje :roll:
  22. [URL=http://img135.imageshack.us/my.php?image=dsc00983.jpg][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7121/dsc00983.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img135/dsc00983.jpg/1/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/dsc00983.jpg/1/w399.png[/IMG][/URL] SZKIELETORY zAMOJSKIE DZIĘKUJA ZA URATOWANIE DOGOMANIAKOM >
  23. z prawej chłopiec,z lewej kobitka.
  24. [URL=http://img216.imageshack.us/my.php?image=dsc00979p.jpg][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/968/dsc00979p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img216/dsc00979p.jpg/1/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/dsc00979p.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...