Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. W najgorszym przypadku moze być chociaż Konin .Kutno jest dalej i lepiej by było zeby do Konina im podwieżć Adę ,bo pani ma ma małe dziecko i wolałaby tak daleko nie jechać .Kutno jest optymalnym punktem dla nich do odbioru Ady.
  2. W najgorszym przypadku moze być chociaż Konin .Kutno jest dalej i lepiej by było zeby do Konina im podwieżć Adę ,bo pani ma ma małe dziecko i wolałaby tak daleko nie jechać .Kutno jest optymalnym punktem dla nich do odbioru Ady.
  3. Transport z Jarocina do Kutna <jak najszybciej;)
  4. gdzie to wrzucić na transportowy? chodzi mi o podwiezienie ADY do połowy drogi
  5. BEBCIK ,DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO :buzi:
  6. [quote name='bebcik']jutro czyli dzisiaj pojade do Budziszek , juz uzgodnilam z mezem. Potrzebne mi tylko dokladny adres i wytyczne :)[/quote] Ta miejscowośc to BUDZISKA ,a nie Budziszki :oops:
  7. DZięki Bebcik ,wyśpij sie i czekam :cool3:
  8. A kiedy mają być te fotki :roll:
  9. Stoję w punkcie zerowym ,wszyscy sprawdzeni i nikt nie moze .Został Bebcik ,ale się nie odzywa:shake:Czas goni ,domek cały czas dopytuje o Adę ,Co robić Jezu:oops:
  10. Lunka zachowuj się kulturalnie ty zgago :p
  11. Staruniu trzymaj się ,Stoneczko szkoda ze nie ma Cię tu Marzę o wolontariacie razem z toba :cool3:
  12. Dzisiaj byłam w odwiedzinach u Wilusia ,jest tak szczęsliwy i grzeczny ,ze pokochał go cały DT ,poznał mnie z daleka i powitał bardzo wylewnie . Mam zdjęcia ,ale nie mogę ich dzisiaj wrzucić moze jutro:oops:
  13. [quote name='madziamn']o Boże dlaczego go przenieśli????????[/quote] Dlatego ,ze dwa psy z którymi siedział zostały zabrane na DT ,a ze w schronie jest tłok i rotacja został przeniesiony do innych boksów i zarazem innych psów.Cieszmy się ,ze nie na ogólne bo tam to juz kaplica .(aczkolwiek to kwestia czasu) Ja jestem intruzem w schronie i nikt się tam ze mną i moim zdaniem nie liczy ,wręcz przeciwnie moge pogorszyć jego sytuację . Zobaczę co da się zrobić ,nie zapominajmy ze Maniuś stracił swoją panią we wrześniu ubiegłego roku i od tamtej pory jego trauma trwa......:-(
  14. Bebcik odezwij siĘ !!!!!!!!!!!!!!!
  15. Ta miejscowośc to BUDZISKA ,kobieta super rozmowa była na poziomie i w temacie .Jestem w trakcie ustalania moze cos wyjdzie
  16. Zwyłam się i drżę o nią aby wszystko było OK
  17. wszędzie gdzie dzwonię to za daleko tej osobie do tego miejsca
  18. Niestety zero odzewu ,pomózcie kogoś tam znależć bo to podobno bardzo dobry dom ,jeśli go stracimy to tragedia:placz:
  19. To jest ten bezimienny chory piesek ,o którym Tola pisała.Jest w szpitaliku osrany kaszlący i bardzo słaby .Ale jadł i to z apetytem . Nazwijmy go Gacek
  20. [URL=http://img148.imageshack.us/my.php?image=dsc01276640x480.jpg][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6259/dsc01276640x480.jpg[/IMG][/URL]
  21. Marta z tym podchodzeniem to spokojnie ,Ja Powiedziałam ze podchodzi owszem ale tylko do mnie bo poświęciłam jej dzisiaj dużo czasu i za to dostałam od niej nagrodę bo mi zaufała za drugim razem juz było lepiej .Ona jest w szpitaliku za kratami .A to ze podeszła i wzięła ode mnie parówke z ręki wprawiło mnie w osłupienie .Ale kontakt z człowiekiem to dla niej straszne przeżycie .Ona bardzo dużo juz przeszła ,bardzo .Ale jest to sunia ,która bąedzie cudowna po oswojeniu. WAZNA INFORMACJA DLA MURKI NIE MOŻNA JEJ SPUŚCIĆ ZE SMYCZY <BO TO KONIEC JUŻ SIĘ NIE DA ZŁAPAĆ!!!
  22. [URL="http://img231.imageshack.us/my.php?image=dsc01274640x480.jpg"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7923/dsc01274640x480.th.jpg[/IMG]tak lezała dzisiaj jak ja głaskałam ,dała sobie odsłonić oczka z sierści ,która jej ciąglę opada na pyszczek .Dała sobie nawet łapke wziąć w ręce!!!! wygłaskałam ja chyba tak ,ze za wszystkie stracone miesiące [/URL]
  23. [URL=http://img216.imageshack.us/my.php?image=dsc01221320x200.jpg][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6701/dsc01221320x200.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://img216.imageshack.us/my.php?image=dsc01221320x200.jpg][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6701/dsc01221320x200.jpg[/IMG][/URL]
  25. Bebcik wyczaj gdzie to jest ,czekamy ;)
×
×
  • Create New...