Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Basia jeśli odstepujesz kolejkę to ja już mam na to miejsce bide taka ze serce ściska:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/odejde-zapomniana-138169/[/url]
  2. Marta jak najbardziej sprawdzamy dom w Poznaniu :razz:
  3. tak ,tak miałam przyjemnosc odpowiadać na jej pytania poprzez Maciusiową rodzicielkę .Duzo ich było ,ale dla Wilusia sie poświęciłam:cool3: Alex ,dzieki jeszcze raz :calus: Nie o taki dom nam chodziło dla Wilusia absolutnie nie o taki :shake: Szkoda tego szczeniaka przy budzie :-( Jednak mam intuicja mnie nie zawiodła coś mi nie grało od początku z ta kobieta .
  4. Alex ,wyjęłaś mi to z ust .Wstydziłam się nawet napisać w ten sposób tą miejscowośc ,ale po prostu przepisałam ja z smsa tak jak ona mi napisała
  5. DAJCIE SPOKÓJ JAKI OMEN .OGLADAŁYŚCIE HORROR ZŁY OMEN ,OJ CHYBA NIE BO BYŚCIE NAWET NIE POMYŚLAŁY O TYM,,,,ZRESZTĄ OMEN TO ZNAK .WIEC OBSTAJĘ ZA DECYBELEM .W KOŃCU GO WYWIOZŁAM ZE SCHRONU TO MOGE SIĘ WTRĄCIĆ:cool3:
  6. CHCĘ TAKA ,TYLKO JA MAM ROZMIAR 44 :oops:,I DAJ ZNAĆ CZY JEST MOŻLIWOŚC KUPNA TAKIEJ . ZMIENIAM TEAMAT ,SSTONKA kASE NA ŁATKA I LUNE PRZELEJĘ DOPIERO W PIĄTEK ALBO W PONIEDZIAŁEK
  7. POST 436 ,BLUZECZKA :razz:.Ania jest boska i ta wstążeczka pod biustem , przepraszam za pisanie nie na temat ,ale nie moge się powstrzymać .:oops:
  8. Ania ja chcę taką bluzke jak na zdjęciu miała kobita z psami ,to ty ?bo głowa ucięta .Koniecznie taką chcę ,jest piekna i musze ja mieć .to w Jarocinie takie szmatki są ?
  9. Ania daj mi numer na pw przeleję Ci 20 zł .
  10. Kamusia jesteś jedyna w swoim rodzaju ,Po prostu pięknota !!! Kasia ja mam chęc przyjechac i zobaczyć ten cały zwierzyniec od kuchni ,moze przy okazji zabierania Maniusia:cool3:
  11. popłakałam się jak zobaczyłam zdjęcia i filmik .Marlena ukłony:klacz:
  12. Amiśku ,mysle o tobie :roll:
  13. Nie chce nikogo przekreślać ,ale bardzo bardzo dokładnie trzeba wybadac ten dom ,no i tak jak Tola pisała zapytac jakos tak delikatnie co się stało z poprzednimi pieskami bo takowe były. ostatnio kolezanka ,rozmawiała z potencalna chetną pania na pieska .Wszystko ładnie ,pięknie .Pani karmi ,dba ,ma swój domek ,a luzem biega ,same superlatywy.Koleżanka dalej drąży,pyta a miala pani juz kiedys pieska pani mówi tak miałam ,no i co z nim sie stało ---------a stary był i głuchy to go oddałam do schroniska .jak sie okazało bo koleżanka wcześniej zapytała o adres ,to kobieta ta dwukrotnie wymieniala psy po dłuższym okresie trzymania i wymieniała je znowu wn schronisku gdyz nie szczekały .Po takiej informacji koleżanka złożyla jej szczere życzenie ,aby spotkalo ją to samo co tego starego psa .Pani zdziwiona odparła,ze przecież jemu jest tam dobrze bo była i go widziała i mówi ze sobie lezał:angryy::angryy:pewnie było to wtedy gdy brała kolejna psinę do testowania .Ale jest to fakt ,ze w zamojskim schronie jest to praktyka normalna ,sama będąc tam na wolontariacie byłam świadkiem takiej rozmowy ,tylko pan nie zastał kiera i mowil ,ze musi natychmiast wymienić psa bo mu kopie działkę i on go nie chce ,ja mowię jak pan moze przecież to stres i takie tam ,A on mówi moze go w lesie wypuszczę ...........
  14. Jesli by nie wypalił dom w tej Wojciehuwce to ,moze ten Poznań .A ja jadę w sobote do warszawy i mogłabym skołować transport do poznania .No ale musze wiedzieć wcześniej ,to by sie dom tam sprawdziło . No to trzeba działać
  15. Ta miejscowośc tak sie pisze ,z smsa przepisałam .Wojciehuwka 10 ,ale strasznie opornie idzie kontakt z ta dziewczyna ,wysyłam sms rano a odpowiedz i to nie kompletna dostaję o 18 ,Więc moge tak słac i czekać jeszcze długo .Telefon jesli odbierze to tez świeto . odpisała właśnie, to jest gmina Siennia k/ Mińska Mazowieckiego .
  16. Anita jeśli możesz to jej to wyslij Rozmawiałm ,z dziewczyną która chce Wilusia .Ale jakos coś mi nie do końca pasuje ,nie wiem co :shake:
  17. [quote name='Rodzice Maciusia :)']:shake::shake: Tymczasem ja odebrałam maila w sprawie Wiluska, cytuję: " [I]Witam serdecznie[/I] [I]Chciałabym prosić o blizsze informacje dotyczące pieska Wiluska, który jest na allegro razem z innym pieskiem. Niestety na aukcji nie ma prawie zadnych info o piesku.[/I] [I]Chcę prosić o odpowiedz na kilka moich pytań:[/I] [I]1.jaki jest stosunek pieska do ludzi, w tym małych dzieci?[/I] [I]2.jaki ma stosunek do innych zwierząt zwłaszcza psów?[/I] [I]3.jak zachowuje się w domu, jak na dworze na spacerach?[/I] [I]4.jaki ma temperament?[/I] [I]5.czy wiadomo coś o jego przeszłości?[/I] Wiluś to piesek bez wad ,nie mozliwe a jednak !!! Dzieci ,ludzie on kocha wszystkich obecnie gdzie przebywa ludzie sie w nim zakochali ,gdyby nie to ze maja 7 psów to Wiluś zostałby u nich. Inne zwierzęta ,nie robia na nim zadnego wrażenia .Jest uległy i ustepliwy ;Nigdy nie zaczepia . Wilus mieszka w kojcu i tam zachowuje sie ok,jesli chodzi o spacery na smyczy tego nie wiem na 100% ,ale z nim mozna wiele zrobic na pewno . Jego temperament jest ,jak to okreslic w normie nie jest ani zbyt ruchliwy ani zbyt leniwy .Bardzo lubi ,gdy poświęca mu sie uwage ale tez nie narzuca sie . Byłam rok w schronisku ,zostal przywieziony z jakiegoś wypadku i stąd jego nóżka .Od zawsze siedział w tym samym boksie ,nikt nigdy nie zwrócił na niego uwagi ,miał kilka stanów gdy na wskutek rażącego zaniedbania obsługi schronu mało nie odszedł z tego swiata .Ale ja tam byłam i w porę to zauważałam .Może miec góra 5 lat . nie jest wykastrowany i jest w bardzo dobrej kondycji .Jest wymarzonym pieskiem do domu z dziećmi i innymi zwierzetami .Tylko oby te inne zwierzeta go nie zdominowały bo on sie na pewno nioe obroni .Tyle co przeszedł ,to wystarzczy .Teraz tylko miłość i wielkie serce dla tego pluszaczka .Uffffff..............mam naqdzieję ,ze to wystarczy [I]6.jaki jest jego stan zdrowia?[/I] [I]7.czy jest wykastrowany?[/I] [I]8.jaki jest jego wiek, oczywiscie w przyblizeniu?[/I] [I]9.zapewne poza zaletami ma jakieś wady, które mogły się ujawnić w DT, chciałabym je znać:)[/I] [I]Oczywiście odpowiem zwrotnie na Państwa pytania.[/I] [I]Jeżeli piesek już znalazł dom, proszę dać mi o tym znać. To też będzie dobrą wiadomością.[/I]
  18. nIESTETY ,NUMER CHĘTNEGO NA wILUSIA JUZ PO RAZ KOLEJNY NIE ODPOWIADA ,JAK MAMY DO SPR.DOMU ,TO CHĘTNI NIE ODBIERAJA TEL.:shake:
  19. [quote name='tanitka']nie wiecie jak potencjalny dom dysponuje czasem w tygodniu?[/quote] jeśli masz jak sprawdzić to ja zaraz zadzwonie i zapytam:cool3:
  20. napisałam do rybon ,nie mam odpowiedzi Zadzwonię ,chociaz moze jakby mogła ta osoba to by na Pw odpowiedziała.
  21. Ciągle o niej myśle ,widzę jej bezradność w tym tłumie psów i wiem jak wspaniałym moze byc towarzyszem dla Kogos kto zechce dać jej szansę .:roll:
  22. CZYLI ,ZROZUMIELIŚCIE SIE BEZ SŁÓW:evil_lol: mASZ ,GO W BLOKU CZY W DOMU WOLNO STOJĄCYM .jAK ODBYWA SIĘ WYCHODZENIE NA ZEWNĄTRZ ZA POTRZEBĄ !?
  23. moja Kamusiu odważaj sie ,bo jak pójdziesz do ludzi taka dzika :roll:
  24. Malwinko ,jesteś taka fajna ,szukaj domku !! Kasia czy ona ma allegro ,moze poprosze kogoś ??
×
×
  • Create New...