-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wpłata od ala123 60zł to wpłata jednorazowa ;) Osoba ,która mi wpłaca mówiła ze poszła dycha ode mnie :oops: Ale najwyżej zaraz na dniach wpłacę ,moze coś przeoczyłyśmy :oops: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nie maja ,ale coś sklecę na szybko :oops: Pięć małych sierotek potrzebuje kochanego domku od zaraz .Są cztery pieski i jedna sunia , maja około 6 tygodni ,zostały odrobaczone i odpchlone za tydzień zostana zaszczepione na wirusówki .Są biedne bo nie maja mamy, bezdomna sunia była bardzo chora i została uspiona ,dzięki litości pana na którego posesji oszczeniła sie sunia maluchy czekaja na domki .Jest to naprawdę sprawa pilna bo idzie zimno i maluchy nie moga zostać w tej dziurawej stodole .Czy ty bedziesz ta osoba ,która pokocha sierotkę .Pieski przebywaja na wsi pod Zamościem .tel do kontaktu 601 071 963 -
Maleńka spokojna, 2-letnia Tekla jest już w NOWYM DOMKU w Warszawie !! :)
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Tekla ale to zycie ciezkie,pozdrawiam w dniu zwierzaka !! -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
W stodole maja pościelone i tam śpia same ,ale obok stoi dom w którym mieszkaja dwaj starsi bracia i to właśnie oni zajmuja się nimi .Robia to naprawdę na tyle ile moga ,dostali karmę i są zabezpieczemi w tym temacie na razie .W sobotę juz umówione są z wetem wirusówki .I mozna dawać do domków -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']funia ja zaglądam i pisałam czy potrzebna byłaby alegratka wyrózniona bo mogę ją zrobić. Teraz szczeniaczki same śpia w stodole?[/quote] Bardzo chetnie poproszę Doda ,dzięki . -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nikt do tych bidaków nie zajrzał ,o jezu:-( -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No ciotki podziwiajcie te pięknoty -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img202.imageshack.us/i/dsc02209f.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3979/dsc02209f.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img527.imageshack.us/i/dsc02185640x480.jpg/][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7534/dsc02185640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img19.imageshack.us/i/dsc02178640x480.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9504/dsc02178640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img19.imageshack.us/i/dsc02182640x480.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6051/dsc02182640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img24.imageshack.us/i/dsc02186640x480.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7889/dsc02186640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img96.imageshack.us/i/dsc02188640x480.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5392/dsc02188640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img406.imageshack.us/i/dsc02189640x480.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5716/dsc02189640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img8.imageshack.us/i/dsc02194640x480.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4162/dsc02194640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img202.imageshack.us/i/dsc02197640x480.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4725/dsc02197640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img14.imageshack.us/i/dsc02207640x480.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/314/dsc02207640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img132.imageshack.us/i/dsc02190640x480.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2545/dsc02190640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img97.imageshack.us/i/dsc02205640x480.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7297/dsc02205640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img4.imageshack.us/i/dsc02201640x480e.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3592/dsc02201640x480e.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img12.imageshack.us/i/dsc02209640x480.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4096/dsc02209640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img27.imageshack.us/i/dsc02199640x480.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1037/dsc02199640x480.jpg[/IMG][/URL] -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img14.imageshack.us/i/dsc02188640x480.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5392/dsc02188640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Historia tych maleństw jest bardzo smutna .Ich mama przyczołgała sie do kobiety która szybko poinformowała nas o złym stanie suni .Krwawiła bardzo z mordki i narządów rodnych ,była na skraju zagłady biologicznej ,sam szkielet.Zapalenie sutków było okropne .Strasznie cierpiała .Lekarz uśpił ją zaraz po zbadaniu :placz: Dzieciaki zostały w miejscu ,gdzie ich mama czuła się bezpieczna i tam postanowiła je urodzić .W starej rozpadającej się stodole . U starszych panów ,którzy jej nie przeganiali i czasem dali jeść ..... Sunia odeszła ...ale zostały jej biedne maleństwa .Proszę pomóżcie mi znależć dla nich dobre domy .Niech nie podzielą losu swojej mamy ,która została tak skrzywdzona przez ludzi . Są 4 pieski i 1 sunia .Sa odrobaczone ,dzisiaj je odpchliłam .Za tydzień będą na wirusówki zaszczepione .
-
Maleńka spokojna, 2-letnia Tekla jest już w NOWYM DOMKU w Warszawie !! :)
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
wysłałam zdjecia Tekli zainteresowanej osobie no i zobaczymy ;)