[url]http://www.dogomania.pl/threads/173830-Hotelik-w-Zamosciu[/url]
Zobacz Krysiu .
Lili byłaby w boksie wewntrznym bo tylko takie na razie są .Jest w nim ocieplona buda ,Pomieszczenie widne z duzymi oknami A co dla niej najważniejsze ,spokój nie będzie atakowana przez inne sunie.No i te oczy ,które mnie martwią ....Pojadę z nia do weta zeby powiedział jak tom wygląda .Chciałabym zeby wyszło ,ze nie miałam racji ....
W hoteliku co dzień od rana do wieczora pracuje mój mąz z fachowcami .Sunia byłaby więc od 19 -9 rano sama .......Więc nie wiem ,mąż mówi zeby się wstrzymać i wziąc ją jak juz tam na noc się będzie zostawało .Ale chciałabym dobrze i nie wiem co jest lepsze dla niej .