Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Lili musisz być suniu tyle osób o tobie myśli;)
  2. dlatego juz postanowione .......Zabieramy ja jesli sie uda w piatek a jak nie to sobota !!!!!!!!!!!! niestety dt nie mamy dlatego ze wszystko co miałyśmy jest tam poupychane zarówno platne jak i nie ,
  3. Tak płatne ,około 80zł -100zł Ale trudno to jedyny byc moze sposób na znalezienie mu domu .Lucyna ponosi już dosyc długo koszty związane z jego utrzymaniem i opieka ,trzeba ja odciażyc .
  4. U nas psy umierają po cichu ,teraz jak nie ma wolontariatu to juz nawet trudno cokolwiek powiedzieć ,Na pytanie o psa pada odpowiedz ''poszedł do Adopcji " a wiemy ze taki pies był bez szans na cokolwiek .... Ile dni pytasz ? Najpózniej od 1 marca chcę zacząć ale liczę ze uda się wcześniej .Staramy sie bardzo ,ale dzień jest za krótki . Cały pomioeszczenie oczywiście ,ze jest zamykane ale wiesz ja biorę pod uwagę zawsze jakąś dodatkową nie przewidzianą sytuację .
  5. Dziękujemy Livko bardzo
  6. Wiesz alu o tym oblodzonym podeście ciągle myśle , Majga zgadzam się z tym ze psiaki pózniej się pokazują . Wiesz ja ją pamietam jeszce z wolontariatu ona usiłowała mnie łapkami zatrzymać chociaż na sekundę dla siebie .....Jak złapałam mnie tylko przez moment była zachwycona a jak ją głaskalam odpływała i tego spojrzenia jej zapomnieć nie mogę ,Jest w najgorszym boksie na samym końcu schronu gdzie nawet nie ma dojśia .Ten boks to wyrok dożywocia .
  7. Dam jej znać ,
  8. A noc ? zostanie tam sama ? Właściwie w nocy w schronie moze ja czekac duzo gorszych rzeczy .....
  9. Moze poczekaj ,zapytam jeszcze ale123
  10. Czytam i czytam jaki Ken ??:evil_lol:A to mnie pytasz czy to ten Mail ? Tak to mój . Są jeszcze jakieś fanty ?Bo tylko te to mało prawda ?
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/173830-Hotelik-w-Zamosciu[/url] Zobacz Krysiu . Lili byłaby w boksie wewntrznym bo tylko takie na razie są .Jest w nim ocieplona buda ,Pomieszczenie widne z duzymi oknami A co dla niej najważniejsze ,spokój nie będzie atakowana przez inne sunie.No i te oczy ,które mnie martwią ....Pojadę z nia do weta zeby powiedział jak tom wygląda .Chciałabym zeby wyszło ,ze nie miałam racji .... W hoteliku co dzień od rana do wieczora pracuje mój mąz z fachowcami .Sunia byłaby więc od 19 -9 rano sama .......Więc nie wiem ,mąż mówi zeby się wstrzymać i wziąc ją jak juz tam na noc się będzie zostawało .Ale chciałabym dobrze i nie wiem co jest lepsze dla niej .
  12. Ja uważam ,ze powinno się dać ogłoszenie w Tygodniku Zamojskim z jego zdjęciem i moze kto wie ? Domy ewentualne w pobliżu mozna je sprawdzić . Takie jest moje zdanie .Spore zdjęcie z opisem zrobi swoje ,przynajmniej powinno .....
  13. Chodzi mi po głowie taka myśl ,zeby wziąć ją do Hoteliku już teraz tylko na noc nikogo tam nie będzie do momentu otwarcia to mi trochę sen z powiek spędza Co wy o tym sądzicie ,wtedy szybciej by się do lekarza ją wzięło....
  14. Zyta zeżarła Krystynie buty,tylko nie zrozumiałm już czy to wyjściowe czy domowe .To już trzecia para .Była autentycznie załamana bo jak mówi były bardzo wygodne . Zyta zbieraj ty sie do nowej chałupy .
  15. Bursztyn zasiedziałeś się koluniu troszkę co?
  16. Biczuję się na wątku Dorka ....Wiecie ,ze ja latam po innym wątku i szukkam maila piromanki zdziwiona ,ze go tam nie ma ,A tam też bazarek szykuja i podają mi ,ja patrzę a to na innego psa . \Boze ja już nie czaję nic momentami
  17. Jesteś piękny piesku ,serce się raduje widząc mordę zadowoloną .
  18. Dobry pomysł dziewczyny tylko kwestia czy deklaranci Hero się zgodzą ?
  19. Budy już cześciowo zawiezione .Frodo szykuj się tylko dotknąć:razz:
  20. Faktycznie doro to dla dorka ,ale ja jestem zakręcona:oops:
  21. na której stronie bo to chyba do Piromanki było:oops: Nie mogę szukać bo dziecko idę kłaść
  22. Niestety banerek kundelkowej skarpety się nie otwiera
  23. Szukam i nie mogę znależć do kogo miałam wysłać zdjecia fantów ? Prosze o pomoc ,która to strona była z adresem
×
×
  • Create New...