Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Madcat 1981 w sprawie wypowiedzi emigrantki zgadzam się z tobą w 100 %
  2. Max jest wspaniały ,czekajcie na pewno jego czas na szczęście przyjdzie
  3. [URL=http://img697.imageshack.us/i/dsc03163640x480.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/3654/dsc03163640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img168.imageshack.us/i/dsc03160640x480.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1744/dsc03160640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img517.imageshack.us/i/dsc03158640x480.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/48/dsc03158640x480.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://img19.imageshack.us/i/dsc03171640x480.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4457/dsc03171640x480.jpg[/IMG][/URL] Zyta dzisiaj w drodze powrotnrj od weta .Ma zapalenie górnych dróg oddechowych, bardzo powiększone węzły chłonne i migdałki .Dostała zastrzyki na tydzień
  5. [URL=http://img62.imageshack.us/i/dsc03180640x480.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/220/dsc03180640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img52.imageshack.us/i/dsc03179640x480.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8591/dsc03179640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img691.imageshack.us/i/dsc03177640x480.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3711/dsc03177640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc03175640x480.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5954/dsc03175640x480.jpg[/IMG][/URL]
  6. Podajcie konto wpłacę jakąś drobną kwotę
  7. To co reszta kasy na Dylankę ? Proszę bardzo ,gdyby nie te nasze dwa ,które są na minusie ...... Ale reszta chyba moze na nią pójść Co ? WIeczorem podam konto na Dorka ,który jest u Omar Bo na Barnabę masz juz Madzia ,tak ?
  8. Madzia ja wpłace na pewno jakiegoś groszaka na tę starowinę ,boze jakież to biedne stworzenie .Całe życie w schronie
  9. Jezu jaka bida ,sory ale nie mam czasu przeczytać .Idzie gdzieś niedługo ?Czy długo jeszce w schronie ma zaostać ?
  10. Proszę na PW numer konta do Omar ,Madga222 przeleje 150zł z naszego Atoska ,który poszedł do DS
  11. Jest propozycja aby umieścić Fabiana razem z Heniem w tym samym boksie ,ten sam schron ten sam syf na skórze .....Moze by się nie zaraził od Henia ,nie wiem ... Wtedy Henio byłby liczony nie po 10zł bo to pies średni tylko po 8 zł .Dojdzie tu na pewno koszt wizyty u weta i to nie jednej bo jaki jest koń kazdy widzi.Kojce juz gotowe ,jeszcze tylko zabezpieczenia boczne i mozna jechać z koksem. Po woli będziemy sie wdrażać . Tylko martwie sie czy Henio i Fabian zgodzą się,osobny boks nie wchodzi w grę .Nie ma miejsc
  12. Piękności te zdjęcia .Szarotka idz spać
  13. Czekam na odpowiedz reszty ,która zajeła miejsce .Jesli ktoś odpadnie Henio wejdzie na jego miejsce .A on musi być sam bo ma niezdiagnozowane zmiany skórne
  14. Zyta się zasiedziała ,ale ja myślę ze to cisza przed burzą .Niedługo zadzwoni ktoś z ADHD i to będzie jej Pan ,na 100%
  15. wiesz Lipizzan ,my wiemy ze jest w dobrych rękach .:diabloti:Latamy i kolejne bidy ratujemy ,Ja ostatnio z toba rozmawiałam i niestety nie miałam czasu na wątku o tym napisać :oops:A ciekawie opowiadałaś ,nawet ATOSKA sapanko i wąchanko słyszałam .:loveu: Atos mogę odetchnąć z ulgą ,Lipizzan ale ty tu wchodz i pisz cały czas co u was ,dobrze :cool3: .
  16. JA proponuję 300zł podzielić na pół i wysłać na Dorka I Barnabę .Obydwa psy w potrzebie . A z resztą pieniędzy dziewczyny niech decyduja . Madzia ,masz konto na Barnabę ,jeszcze potrzebne na Dorka .
  17. Mysle ze jest jej troche smutno samej n noc ale nie długo przyjada nowi pogadaja sobie
  18. Do otwarcia hotelu Lili jest na moim utrzymaniu ,Od 1 marca Avii zdeklarowała sie wpłacic na nia 500zł .Czyli miałaby na ponad 2 miesiące pobytu u mnie bo liczę ja jako małego psa po 8 zł . Musze w końcu założyc drugie konto i ciagle coś wypada ,ze brakuje czasu .
  19. Alina to robił Piotr te zdjęcia ?
  20. Ku..wa nie wytrzymam uwiązal juz bandyta szczenika ? Co to zrobić ,przecież to bedzie dalej to samo .....
  21. Ale on piękny i jakiś taki duzy się wydaje ,szczęściarz
×
×
  • Create New...