-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Lili dzisiaj .
-
[URL=http://img697.imageshack.us/i/dsc03163640x480.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/3654/dsc03163640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img168.imageshack.us/i/dsc03160640x480.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1744/dsc03160640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img517.imageshack.us/i/dsc03158640x480.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/48/dsc03158640x480.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://img19.imageshack.us/i/dsc03171640x480.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4457/dsc03171640x480.jpg[/IMG][/URL] Zyta dzisiaj w drodze powrotnrj od weta .Ma zapalenie górnych dróg oddechowych, bardzo powiększone węzły chłonne i migdałki .Dostała zastrzyki na tydzień
-
[URL=http://img62.imageshack.us/i/dsc03180640x480.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/220/dsc03180640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img52.imageshack.us/i/dsc03179640x480.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8591/dsc03179640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img691.imageshack.us/i/dsc03177640x480.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3711/dsc03177640x480.jpg[/IMG][/URL][URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc03175640x480.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5954/dsc03175640x480.jpg[/IMG][/URL]
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
To co reszta kasy na Dylankę ? Proszę bardzo ,gdyby nie te nasze dwa ,które są na minusie ...... Ale reszta chyba moze na nią pójść Co ? WIeczorem podam konto na Dorka ,który jest u Omar Bo na Barnabę masz juz Madzia ,tak ? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Madzia ja wpłace na pewno jakiegoś groszaka na tę starowinę ,boze jakież to biedne stworzenie .Całe życie w schronie -
Proszę na PW numer konta do Omar ,Madga222 przeleje 150zł z naszego Atoska ,który poszedł do DS
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jest propozycja aby umieścić Fabiana razem z Heniem w tym samym boksie ,ten sam schron ten sam syf na skórze .....Moze by się nie zaraził od Henia ,nie wiem ... Wtedy Henio byłby liczony nie po 10zł bo to pies średni tylko po 8 zł .Dojdzie tu na pewno koszt wizyty u weta i to nie jednej bo jaki jest koń kazdy widzi.Kojce juz gotowe ,jeszcze tylko zabezpieczenia boczne i mozna jechać z koksem. Po woli będziemy sie wdrażać . Tylko martwie sie czy Henio i Fabian zgodzą się,osobny boks nie wchodzi w grę .Nie ma miejsc -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Piękności te zdjęcia .Szarotka idz spać -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Czekam na odpowiedz reszty ,która zajeła miejsce .Jesli ktoś odpadnie Henio wejdzie na jego miejsce .A on musi być sam bo ma niezdiagnozowane zmiany skórne -
Zyta się zasiedziała ,ale ja myślę ze to cisza przed burzą .Niedługo zadzwoni ktoś z ADHD i to będzie jej Pan ,na 100%
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
wiesz Lipizzan ,my wiemy ze jest w dobrych rękach .:diabloti:Latamy i kolejne bidy ratujemy ,Ja ostatnio z toba rozmawiałam i niestety nie miałam czasu na wątku o tym napisać :oops:A ciekawie opowiadałaś ,nawet ATOSKA sapanko i wąchanko słyszałam .:loveu: Atos mogę odetchnąć z ulgą ,Lipizzan ale ty tu wchodz i pisz cały czas co u was ,dobrze :cool3: . -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Znajduj się bohaterze -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
JA proponuję 300zł podzielić na pół i wysłać na Dorka I Barnabę .Obydwa psy w potrzebie . A z resztą pieniędzy dziewczyny niech decyduja . Madzia ,masz konto na Barnabę ,jeszcze potrzebne na Dorka . -
to jaki plan?
-
Mysle ze jest jej troche smutno samej n noc ale nie długo przyjada nowi pogadaja sobie
-
Do otwarcia hotelu Lili jest na moim utrzymaniu ,Od 1 marca Avii zdeklarowała sie wpłacic na nia 500zł .Czyli miałaby na ponad 2 miesiące pobytu u mnie bo liczę ja jako małego psa po 8 zł . Musze w końcu założyc drugie konto i ciagle coś wypada ,ze brakuje czasu .
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
funia replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
po połowie ,sprawiedliwie -
Alina to robił Piotr te zdjęcia ?
-
Ku..wa nie wytrzymam uwiązal juz bandyta szczenika ? Co to zrobić ,przecież to bedzie dalej to samo .....
-
Ale on piękny i jakiś taki duzy się wydaje ,szczęściarz