-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
szczerze ......Ja też Krysiu:roll:
-
Nic nie moze stanąć tak poustawiałam klientów na jutro ,ze muszę zdązyć
-
Dziewczyny pisałam,ze w piątek jak uda mi sie wyjść z pracy to pojadę .Ale niestety nie mogłam ,więc jutro jest dopiero ten wielki dzień Lili i jutro po nia jadę . Kończe pracę niby o 13 ale róznie jest ,schron czynny do 14 więc muszę się sprężać zeby dojechać i zabrać ją .Potem jadę do weta i po wecie do Hoteliku . Wiadomości będa nie wcześniej niż o 17 ,18 godzinie . Trzymajcie kciuki za Lili , Lili prosze Cię bądz jutro ,jadę po Ciebie .,....Już będzie tylko dobrze maleńka;)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Furciaczku zapomij ,aczkolwiek mogę zaryzykować i poprosić weta o zajęcie się nim .Ale z góry wiem co usłyszę ... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nie moge nic obiecywac bo teoretycznie miejsc wolnych juz nie ma ,ale jak będzie okaze sie krótko po otwarciu .Jeśli będzie wolne miejsce to Henio byłby uratowany . -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ewa chodzi według mnie o to ze darmowe ogłoszenia czekaja na swoja kolej ,ja pisałam o ogłoszeniu płatnym które mozna zamieścić zawsze przed zamknięciem numeru . -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
funia replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Barnaba wstawaj chłopaczku . CZy będziemy robić bazarek bo jeśli tak zakręcę się za fantami . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jest poniżej kolana ,taki smyk niewielki -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dzięki SZarotko za założenie wątku . Henio to typowa bida ,ustepuje wszystkim i przeprasza ze, żyje .Ale zawsze wychodzi na wybieg nawet w ostatnie wielkie mrozy ,wychodzi i.......stoi jak słup soli . Nie wiem co z jego łapka czy jest odmrozona czy złamana ,moze skaleczona jest nienaturalnie wykręcona , W sobote jadę do schronu i jeśli tylko nasz biedaczek dalej stoi to porobie mu foty. Aha i jeszcze coś ,Henio ma wiele zmian skórnych. -
Ja już dzisiaj w nocy przemyślałam jak to będzie ,czy ona zyje .Staram się mysleć pozytywnie .
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Nie uwazam zeby procentowaly - cos mi sie tu nie podoba, nie wiem dokladnie co ale pewnie wyda sie w praniu. Mam nadzieje ze psina sie znajdzie tylko ciekawa jestem w jakim szcegolnym momencie. zacytowałam Emigrantkę ______________________________________________________________ Po prostu gdzie wejdzie tam robi złą atmosfere ,dla dobra psa opuść ten wątek . Cos jej tu nie pasuje ,tylko co !!??? Wiem Ktoraś z nas ukryła Hero i coś kombinuje .Bójcie sie wszystkie bo wyda sie w praniu .No po prostu załosne .... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie uwazam zeby procentowaly - cos mi sie tu nie podoba, nie wiem dokladnie co ale pewnie wyda sie w praniu. Mam nadzieje ze psina sie znajdzie tylko ciekawa jestem w jakim szcegolnym momencie. zacytowałam Emigrantkę ______________________________________________________________ Po prostu gdzie wejdzie tam robi złą atmosfere ,dla dobra psa opuść ten wątek . Cos jej tu nie pasuje ,tylko co !!??? Wiem Ktoraś z nas ukryła Hero i coś kombinuje .Bujcie sie wszystkie bo wyda sie w praniu .No po prostu załosne ..... -
avii,dzieki niezły prezent chcesz dac lili :crazyeye:,Zdjecie super wygląda Tak Lili bedzie liczona jako piesek mały ( jest srednia ) czyli 8 zł doba z wyżywieniem nowiutka ocieplana z kazdej strony buda . Legowisko ,obroza i smycz wszystko mam . Karma ,zobaczymy co powie wet w sobote jak ja zbada .Jeśli nie bedzie szczególnych zaleceń podejme ja kurczczkiem z ryzem na rosołku . Co do konta avril jeszcze sie wstrzymajmy .Niech wyjdzie ze schronu i bedzie już u mnie to wtedy dogramy reszte z finansami Ok?
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
przepraszam ,ze tak pózno wazne sprawy mnie zatrzymały ,Jesli tylko hero sie znajdzie ma u mnie miejsce od zaraz nawet jesli jeszcze hotelik nie ruszy -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
funia replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja nie pouczam innych tylko zwróciłam uwage na twój nigrzeczny wpis do mnie .Ot całe sadno .Nie pouczam nikogo wiecej ,bo nikt inny nie skacze tak jak ty .Mysle ,ze to koniec dyskusji między nami .Zyczę Ci powodzenia -
tak tez mówimy:lol:
-
Nie ,nie wiem po prostu czasami mówi sie ze wieje i piżdzi jak w kileleckim .....
-
Hotelik jest 3 km od mojego domu ,dwa kilometry mozna podjechac a reszte trzeba dojśc z powodów wiadomych
-
U nas tragedia wieje jak w Kielcach z nieba leci lód z deszczem i śniegiem ....Prace nam to pieprzy strasznie ,po prostu strasznie . Snił mi się dzisiaj ten typo kiero schronu i nie wiem co to ma do LILi ale nie chcę myśleć na żle ....
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładnie ,odpowiedzialnie -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Emigrantka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=14086442#post14086442"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [B]Niestety wycofuje moje deklaracje na Hero - pies sie nie znajduje a ja mam (i nadal zbieram) nowe bidy, nie moge mrozic pieniazkow, nie stac mnie na to. Prosze wycofac moja jednorazowa 50zl, i obie stale (moja 10zl i corki 20zl) Mam nadzieje ze psina sie znajdzie - powodzenia. :shake: [/B] -
Nie nie bedę ,po prostu będę musiała chodzić 1km w zaspie po pachy bo cholera znowu zawiało i nie ma dojazdu ,Załamać się mozna .Kiedy to sie skończy ,no kiedy ......
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
funia replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Emigrantko na twój bezczelny post ,abym dorzuciła kasę odpowiem Ci ze nie dorzucę bo mam psy pod swoją opieką finansową w miarę swoich możliwości i na więcej mnie po prostu nie stać . Nie ty będziesz mnie rozliczała i pisała na kogo mam płacić bo nie takie twoje zadanie . Twoje wpisy na róznych wątkach wiele mi mówią o tobie .Nie znoszę takich osób . Bede tu dopóki Pies nie znajdzie domu ,pózniej jak zobaczę twoje wpisy nie będę tam wchodzić . Na koniec ,na wątku Hero te wytłuszczone litery i ten komunikat ............. po prostu :shake: -
Jak zobaczyłam te foty Dorka to oniemiałam ,ale on jest śliczny wygląda jak młody zwariowany psiak .