-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No i co z tym kubrakiem dla Henia, bo jest coraz zimniej ???[/QUOTE] Przepraszam kłopoty rodzinne .Szpital i tak zeszło . W sobote jestem u Handzi i zostawię obecny kubrak .A ten który ma być dokupiony obejrzymy w sklepie pewnie w poniedziałek ,. Handzia dobrodziejka zrobi fote i pomierzy bo ja lepiej abym w pomiary się już nie mieszała ..... I moze sprzedamy go na bazarku .OK ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Oj to dobrze owieczko .Jadziunia dziubasy . -
[quote name='IVV']tak ,tylko ona tak dlugo sie otwierala ...przywiazuje sie do was ...to strasznie niesmiala sunia ...juz jest u ciebie 13 miesiecy ...[/QUOTE] tak wiem .Ale nie boi sie obcych i jak zaufa dobrym ludziom bedzie ok.Dom musi byc na 100% wspaniały .
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Super !!!! -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Jadziuniu, domek będzie, będzie, będzie!!![/QUOTE] Czyli ,ze coś wiecie a nie chcecie powiedzieć ? -
Ważne ,ze jest kochana i ma kontakt z nami .A domek przyjdzie ...Zobaczysz ...Henio czekał dwa lata prawie i znalazł .Ogłoszenie ma więc to kwestia czasu .
-
[quote name='Żunia']Wirusówki nadal kosztują 40 zł- szczepiłyśmy Karmela i inne psy u dr Kulika.[/QUOTE] Daruj sobie Żuniu .
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jest juz buda Gabrysiu ? -
juz odetkałam
-
Ivv poproszę o wyjasnienie fundacji .Ja nie bardzo się na tym znam ....
-
[quote name='IVV']Dlaczego na fundacje ??? Nie dostaniemy zwrotu za sterylke .[/QUOTE] Bo fundacja musi się rozliczyć faktura z powierzonych pieniedzy przez darczyńców .Taką dostałąm informacje .
-
[quote name='IVV']dostalas Funiu juz rachunek za sterylke ?[/QUOTE] raunek jest na fundację Zea.Wiec ja moge dostać tylko kopię tego rachunku .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ksenia wyrobiła się tak iż mogę stwierdzić ,ze panna nabrała manier .Kontakt z mężem jest wyśmienity .Pokonała całkowicie opór do niego .I na widok piszczy i skacze . Potrafi siadać na komendę ,podawać łąpę ( wcześniej też dawała) i czym mnie zadziwiła waruje na komendę .Przybiega na dzwięk gwizdka w sekundzie (smaczek ). Spacery stwierdzam z uczuciem ulgi ufff....wygladają już dsużo lepiej .Idziemy w miarę harmonijnie i bez wyprowadzania mnie przez ksenie .....JA idę z psem na spacer i obydwie mamy przyjemność z tego faktu. Teraz się przyznam..... Ksenia jakieś dwa tyg temu tak szarpnęłą smyczą ,ze metalowe kółko łączace elementy smyczy uderzyło mi wpalec tak ,ze aż kostka pękłą ....Myślałam, ,ze złąmany bo był jak balon i fioletowy .Ale po konsultacji lekarskiej okazało się ,ze to pękniećie .Palec boli do tej pory ,ale będę zyć.WIęc macie obraz tego jak ciągnęłą i szarpała jeszce dwa tyg.temu ..... Jesteśmy na dobrej drodze .Spacery są co dzień chociaż okrojone czasowo bo nie chcę aby KSenia roznosiła zapach cieczki po okolicy i wabiła psy . Teraz tylko linka i bedziemy próbować odwoływanie. -
Zosia zostanie przed wyjazdem doszczepiona na wirusówki .Termin po sterylce jest już bezpieczny .KOszt około 40 zł ( dowiem się na miejscu bo ceny poszły w góre) doliczę do rachunku za listopad . Szczepienie p/wśiekliżnie wazne do czerwca
-
Peścia jest tak samo piekna jak fajna i kochana .To ona zachodzi mnie zawsze od tyłu jak cos robię i dyskretnie prosi opartymi łapkami o moje nogi aby ja pogłaskać .Jest subtelna i woli najpierw zajśc z tyłu a potem to już miłośc z dziubkami odstawia .
-
Idę powiedzieć Zosi co się kroi .... PS .Nie podawałam Cię Madi bo wiem jak bardzo jesteś zajęta ...ALe dzieki ,ze zrobisz wizyte .Bardzo .
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']Tak, kochana, czeka mnie wizyta w Polsce, z czego bardzo sie ciesze:) Tayus niech sie szykuje na "wielka" podroz i nowe wrazenia. mam nadzieje, ze mile wrazenia. renata[/QUOTE] Kiedy Renatko planujesz wizytę w Polsce ?