Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='Szarotka']No i co z tym kubrakiem dla Henia, bo jest coraz zimniej ???[/QUOTE] Przepraszam kłopoty rodzinne .Szpital i tak zeszło . W sobote jestem u Handzi i zostawię obecny kubrak .A ten który ma być dokupiony obejrzymy w sklepie pewnie w poniedziałek ,. Handzia dobrodziejka zrobi fote i pomierzy bo ja lepiej abym w pomiary się już nie mieszała ..... I moze sprzedamy go na bazarku .OK ?
  2. Oj to dobrze owieczko .Jadziunia dziubasy .
  3. [quote name='IVV']tak ,tylko ona tak dlugo sie otwierala ...przywiazuje sie do was ...to strasznie niesmiala sunia ...juz jest u ciebie 13 miesiecy ...[/QUOTE] tak wiem .Ale nie boi sie obcych i jak zaufa dobrym ludziom bedzie ok.Dom musi byc na 100% wspaniały .
  4. [quote name='Agula99']Jadziuniu, domek będzie, będzie, będzie!!![/QUOTE] Czyli ,ze coś wiecie a nie chcecie powiedzieć ?
  5. Ważne ,ze jest kochana i ma kontakt z nami .A domek przyjdzie ...Zobaczysz ...Henio czekał dwa lata prawie i znalazł .Ogłoszenie ma więc to kwestia czasu .
  6. CZytam i oczom nie wierze ,,,,Marcel ma zainteresowanie ...Fajnie moze w końcu by się udało?A z drugij strony martwię się o niego ...wrósł tutaj jakby się w tym miejscu urodził....ale ,tfu ,tfu >Marcel do domu ..Do dobrych ludzi .
  7. [quote name='Żunia']Wirusówki nadal kosztują 40 zł- szczepiłyśmy Karmela i inne psy u dr Kulika.[/QUOTE] Daruj sobie Żuniu .
  8. Jest juz buda Gabrysiu ?
  9. juz odetkałam
  10. Ivv poproszę o wyjasnienie fundacji .Ja nie bardzo się na tym znam ....
  11. [quote name='IVV']Dlaczego na fundacje ??? Nie dostaniemy zwrotu za sterylke .[/QUOTE] Bo fundacja musi się rozliczyć faktura z powierzonych pieniedzy przez darczyńców .Taką dostałąm informacje .
  12. [quote name='IVV']dostalas Funiu juz rachunek za sterylke ?[/QUOTE] raunek jest na fundację Zea.Wiec ja moge dostać tylko kopię tego rachunku .
  13. Ksenia wyrobiła się tak iż mogę stwierdzić ,ze panna nabrała manier .Kontakt z mężem jest wyśmienity .Pokonała całkowicie opór do niego .I na widok piszczy i skacze . Potrafi siadać na komendę ,podawać łąpę ( wcześniej też dawała) i czym mnie zadziwiła waruje na komendę .Przybiega na dzwięk gwizdka w sekundzie (smaczek ). Spacery stwierdzam z uczuciem ulgi ufff....wygladają już dsużo lepiej .Idziemy w miarę harmonijnie i bez wyprowadzania mnie przez ksenie .....JA idę z psem na spacer i obydwie mamy przyjemność z tego faktu. Teraz się przyznam..... Ksenia jakieś dwa tyg temu tak szarpnęłą smyczą ,ze metalowe kółko łączace elementy smyczy uderzyło mi wpalec tak ,ze aż kostka pękłą ....Myślałam, ,ze złąmany bo był jak balon i fioletowy .Ale po konsultacji lekarskiej okazało się ,ze to pękniećie .Palec boli do tej pory ,ale będę zyć.WIęc macie obraz tego jak ciągnęłą i szarpała jeszce dwa tyg.temu ..... Jesteśmy na dobrej drodze .Spacery są co dzień chociaż okrojone czasowo bo nie chcę aby KSenia roznosiła zapach cieczki po okolicy i wabiła psy . Teraz tylko linka i bedziemy próbować odwoływanie.
  14. Argo jest w amoku bo Ksenia roznosi zapachy cieczkowe.....Co dzieje się koło jej ogrodzenia mozecie sobie tylko wyobrazić ....Argo jest zrozpaczony ze nie moze się do niej dostać ...
  15. Zosia zostanie przed wyjazdem doszczepiona na wirusówki .Termin po sterylce jest już bezpieczny .KOszt około 40 zł ( dowiem się na miejscu bo ceny poszły w góre) doliczę do rachunku za listopad . Szczepienie p/wśiekliżnie wazne do czerwca
  16. Boze jak bardzo się cieszę !!!!!!!Jak on patrzy ....Tak jakby widział ....Jak bardzo szanuję ludzi ,którzy biorą takie psy ... Mam 16-latkę na dozywociu więc wiem jak to jest .Człowiek sam cieszy się ,.ze daje na koniec miłośc ,ciepło i kącik .I to jest piekne .
  17. Peścia jest tak samo piekna jak fajna i kochana .To ona zachodzi mnie zawsze od tyłu jak cos robię i dyskretnie prosi opartymi łapkami o moje nogi aby ja pogłaskać .Jest subtelna i woli najpierw zajśc z tyłu a potem to już miłośc z dziubkami odstawia .
  18. Idę powiedzieć Zosi co się kroi .... PS .Nie podawałam Cię Madi bo wiem jak bardzo jesteś zajęta ...ALe dzieki ,ze zrobisz wizyte .Bardzo .
  19. [quote name='AresekSE']Tak, kochana, czeka mnie wizyta w Polsce, z czego bardzo sie ciesze:) Tayus niech sie szykuje na "wielka" podroz i nowe wrazenia. mam nadzieje, ze mile wrazenia. renata[/QUOTE] Kiedy Renatko planujesz wizytę w Polsce ?
  20. Czy on załatwia się w tej klatce? Czy wychodzi poza nią ?
  21. Boze jakie to straszne ......On siedzi w mojej głowie odkąd go zobaczyłam ....Moja staruszka podobnie się zachowuje ....ale widzi jeszcze troszkę . Czy są jakieś szanse dla niego ? Coś wspominałyscie wcześniej ....
×
×
  • Create New...