-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jest ok .Rezydentka troszkę obwarczała Misiunię ale pod kontrolą .Jak rozmawiałysmy to były na spacerze .Suczki ganiały sie po podwórku.W domku tylko przytulanie i na rączki .Boze co za sunia .To moja błyskawiczna adopcja . Misia wspaniale sygnalizuje potrzeby fizjologiczne popiskuje pod drzwiami a przy słabej reakcji szczypie za ręke:evil_lol: MOja kochana bądz tam szczesliwa !!!!!!! [B]Jeszcze raz dziękuje wam za zaglądanie i za ogłoszenia .[/B]:loveu: -
Ci ludzie adoptowali dzisiaj ode mnie suczkę Misię ,którą znalazłam w lesie tydzien temu . ARGUS cały czas domagał się pieszczot i uwagi obcych ludzi .....Przykro mi było ,ze wszytkie psy wkoło znajdują domy a on który tak[B] kocha ludzi[/B] pozostaje niechciany .....Popłakałam sobie dzisiaj nie powiem ..... Dziewczyny jak z ogłoszeniami ?? Tablicę ma ?
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/p5236244.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3286/p5236244.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/p5236245.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5752/p5236245.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/p5236246.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6362/p5236246.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/p5236229.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2922/p5236229.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Juz po .....Misia odjechała ze swoimi ludzmi !!! Byli nią zauroczeni .Misia sprawiła się na medal . Bedzie mieszkała w bloku w duzym mieszkanku .Państwo mają juz znalezioną dwuletnią suczkę ( trzymamy kciuki aby rezydentka zaakceptowała Misiunię )więc MIsia będzie miała koleżanke . Po odpowiednim okresie Misia zostanie wysterylizowana bo niestety jest wysokie ryzyko ciązy . Wieczorem Pani ma dzwonić i powiedzieć jak się sprawy mają . [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/p5236226.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9497/p5236226.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/p5236229.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2922/p5236229.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/p5236230.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2109/p5236230.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/99/p5236239.jpg/"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6581/p5236239.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/262/p5236242.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4066/p5236242.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Na dzien 1 czerwca dług Kseni u mnie wyniesie ponad 1200 zł !!!! Pytam czy coś dzieje się w tej kwestii ? Ps .Ksenia przytyła tak fajnie ,ze aż inaczej kobita wygląda .Lubie psy z grubymi tyłkami ( sama mam taki ):shake: Nie wiem co jest bo je takie same ilości jak wcześniej a była sucha ,,jak pies,, Co drugi dzien dostaje też spore gryzaki z zoologika do gryzienia przeważnie nóżki swińskie .Jest bardzo zadowolona . Niestety posłanko ze słomy ...... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilo']a może pasowałoby rozliczyc bazarek dla Ksenii ?? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221579-Markowe-Ciuchy-Książki-Biżuteria-Portfel-dla-Kseni-ZAKOŃCZONY!ROZLICZAMY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221579-Markowe-Ciuchy-Książki-Biżuteria-Portfel-dla-Kseni-ZAKOŃCZONY!ROZLICZAMY[/URL]! i wysłac nam nasze fanty ?? bo to juz nawet nie jest zaniedbanie , to zwykłe oszustwo[/QUOTE] no to pieknie .....:shake: -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nic nie mówię żeby nie zapeszyć ,ale jesli środa wypadnie tak jak chcę Misia trafi do wspaniałego DS >Trzymajcie mocno kciuki , Dziekuje za ogłoszenia bo to dzięki nim odezwała się ,,ta osoba ,,. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']O nie:(, a co jest z tymi oczkami ?[/QUOTE] według mnie to jakieś dzikie mięso zarasta mu oczy i wychodzi jakby do góry zajmując oko .... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dowiedziałam się ,ze biały piesek ma zaatkowane drugie oko .....Dzwoniłąm aby dopytać Ale poczta i poczta ciagle ,.... Uważam ,ze pies niedługo oslepnie . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Nie ma go ,ale ja mam gg do niego i mogę w razie czego spytać.[/QUOTE] Kochana zapytaj i podaj mi na pw .POwiedz ,ze z funia( z Zamościa ) pił brudzia 3 lata temu na zjeżdzie EMIR ( juz dawno w nim nie jestem zreszta tak jak i Peter) -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Były kolejne dwa .....' Jedna Pani z Wawy .Zdziwiona praktyka wizyt ( nie zna ,ale się zapozna w necie i oddzwoni bo Misia jest dla nich idealna ).Zobaczy się co z tego wyjdzie .Druga z Krakowa ,dzwoniła orientacyjnie . -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Masz rację; strach dawac do takiego domu, bo przeciez najczyściejszej suni moze się zdarzyc załatwienie w domu - i co wtedy? Jakas kolejna sterylna. Misia jest sliczna - sadzę, ze będzie mozna przebierac w domkach i trzeba wybrac ten najlepszy, z sercem do zwierząt[/QUOTE] Dobre ,dobre ...Ale sie usmiałam!!:evil_lol:Sterylna :evil_lol: MOja funia leje po katach od dawna ....U Pani sterylnej juz dawno by wyleciała a ja najwyżej ją pobłogosławie słowami powszechnie uznanymi za obelżywe:evil_lol: -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']A tamta pani się nie odezwała?[/QUOTE] Tak.Powiedziała ,ze rodzice nie sa gotowi ..... -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
dzwoniła jakąs dama z Krakowa i najważniejsze dla niej było czy się nie załatwia w domu !!!!A mówi ,ze ma dom z ogrodem .Strasznie mnie zdenerwowała .Nie oddam Misi osobie która nie pyta o nią i nie chce aby opowiadac o suni tylko pyta czy jest nauczona czystosci . Ale ja dzisiaj wnerwiona jestem moze dlatego mnie to ruszyło ,,,, -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']PeterBeny kiedyś działał na dogo.Zna perfekt oba języki.Może by w razie czego pomógł.[/QUOTE] Faktycznie !!!Nawet znam go osobiście . Kiedyś na psiej imprezie się poznalismy .Kurde ,ale jego nie ma na dogo .....Chyba -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Dałam dzisiaj Kseni .....trzecią budę ....Jest zimno i deszcz zacina do boksu ....JEzu mam nadzieję ,ze jej nie zniszczy bo zrujnowałaby mnie całkowicie .Zaraz jade do miasta zobacze co zastanę po powrocie .....[/QUOTE] Kur...a jestem zła jak diabli !!!Ksenia rozwaliła wejscie do tej budy którą jej postawiłam ........... Mam dosć !!Dostała wiązkę słomy i niech na tym leży ale znając ja rozwali to za chwilę w pył:angryy: -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dałam dzisiaj Kseni .....trzecią budę ....Jest zimno i deszcz zacina do boksu ....JEzu mam nadzieję ,ze jej nie zniszczy bo zrujnowałaby mnie całkowicie .Zaraz jade do miasta zobacze co zastanę po powrocie ..... -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gryf80']extra by było,ciekawe gdzie ja upatrzyli,czy na dogo czy z jakiegoś ogłoszenia[/QUOTE] Dopytam jak jutro ( mam nadzieje ) zadzwonią . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Niestety nie wypowiadam się gdzie lepiej bo nie wiem jak pracuje Jamor z ,,takimi ,,psami a jak Czesi ..... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
nie wiedzac o waszych wpisach zadzwoniłam do zaklinaczy.Dosyć długo rozmawiałysmy ....Pani mówiła ze ktos juz do niej pisał w tej spr .Nie maja kojców .Pracują z psami u klienta ,. -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Miałam telefon !!!!:multi: Dzwoniłą Pani z Krakowa ,szuka pieska dla rodziców pograżonych w żałobie po swojej suczce ....Misi .....:crazyeye: Pani juz zakochała się w niej po jednym zdjęciu.Dzisiaj będzie przedstawiać,, oferte ,,rodzicom . Fajnie ,ze jest juz odzew ! -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']A ja zrobiłam: [B]przygarnij zwierzaka, adopcja psa, adopcje psów, olx, ojej, cafeanimal, morusek, do adopcji, gumtree, tablica, petsy, krakusik, cwirek, [/B][/QUOTE] Bardzo ,bardzo dziekuje !!!