-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Cudne zdjęcie .Jak bardzo się cieszę !!! jaki jest dług ?Jaka kwota ?
-
Ojej !!piłkarzyk kontuzjowany ....Dobrze ,ze Pani doktor na miejscu .Całe szczęście .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
tak ,tak .Już wiem .To fajnie ,ze się juz po woli zgrywaja terminy . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Do mnie nikt nie dzwonił . Coś wiadomo w spr.jej wyjazdu bo Ulv nic nie pisze czy zdrowa juz ? -
[quote name='Tola']Dostałam i płaczę ze smiechu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] I o to chodziło .Ja już nie mam siły tak wyje na cały dom ....Córka starsza pyta czy mam jakiś atak .....
-
Boze ,te łańcuchy ..... ps .Marta dostałaś pw:cool3:
-
A tu mam zaszczyt pokaząć naszą Panią Zosieńke gdzie regularnie dokarmiamy suczki .Jedna już po sterylce została jeszcze druga sunia . Pani Zosia żyje bardzo skromnie ale ma serce dla zwierzat i za to ja ogromnie szanujemy .Suczki ja uwielbiaja .A oto i nasza Pani . Suczki juz były zamkniete w oborze więc na fotę załapała się tylko P.Zosia .Ale następnym razem bedą zdjęcia suniek .Obiecujemy . [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/710/zdjcie1116.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4310/zdjcie1116.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']:-(:-(:-( Ja juz dzisiaj nie bede spała, bo ten widok przerazliwie smutnej Misi szybko mnie nie opuści. Biedna sunieczka:placz: Ludzie są beznadziejni, pozbawieni uczuć:shake: Przeciez wiedzieli, ze sunia juz raz została porzucona, że cierpiała; jak mozna cos takiego zrobic zywemu stworzeniu.[/QUOTE] Cholera ,behawioryści ....łatwiej mi zrozumieć prostych ludzi czy wytłumaczyć .....Tutaj w życiu bym się nie spodziewała .W życiu . Mam nauczkę .Nie będę się tak cieszyć .Kazdy bedzie teraz podejrzany , Dałam tabletki ,które maiły być kontynuacja leczenia .Nie podała .Przywiozła bo powiedziała ,ze zrozumiała inaczej .... -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wyć się chce jak cholera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz śpi bezpieczna z nami w domu na podusi .Jest wykończona z nadmiaru wrażeń . -
Wlazłam niedawno w ten dołek i mam tak ubita nogę .ze dotykac nie moge .....Szłam jak gdyby nigdy nic i runełam lecąc na bok z całej siły aż psy się przestraszyły widząc wywaloną funie :-o A Melwin skutecznie ten dołek poszerza i pogłebia :shake:
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/221/p6016310j.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9564/p6016310j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/p6016313.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/6792/p6016313.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/p6016314.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/8641/p6016314.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Pory roku zmieniają się a ona tkwi w schronisku . Reja około 8 kg nieduża suczka straciła juz całkowicie nadzieje na to ,ze ktos ja pokocha i zabierze do domu . Niestety ludzie wybieraja młodsze i ładniejsze .Ona nawet juz się nie stara i nie podchodzi do siatki .....Wie ,ze to nie ma sensu .Jej nadzieja umiera ....Czy pozwolisz jej uwierzyć w człowieka ? Jeśli to Ty człowieku to odezwij się i daj jej szanse a zobaczysz jak wielkie serce tkwi w tym małym ciałku .Bedzie bić przy Tobie do końca swoich dni . Bla ,bla ....resztę uzupełnijcie .To tak na szybko napisałam ,
-
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Biedna sunia:( Myslałam, ze pani chciała miec suczkę, która ewentualnie będzie jej pomagała w dogoterapii, a tu widzę cos zupełnie innego. A rodzina pytała o charakter suni?[/QUOTE] Tak ,pytała >Ja tez zrozumiałam dokładnie jak Ty ....ze ewentualnie i nie ze to jedyny powód adopcji ....O charakter pytała i dostała prawdziwą informację . Czy jesteśmy w stanie zagwarantować adoptujacemu .ze pies będzie od poczatku do końca taki a nie inny ? Ja nie jestem sama siebie pewna a co mówić żyjąca istota ,która swoich emocji nie wyrazi słowami .... -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Misia zostaje zwrócona z adopcji ......Jutro maja ja prezywieżć !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] Misia podobno nie nadaje się do dogoterapii gdyż jest bojażliwa i Pani obawia się o dzieci niepełnosprawne .A nie moze mieć trzech psów !!Po prostu wymieni ja chyba na nie bojażliwego psa... Jestem wściekła i dusi mnie aż z nerwów . Kazałam natychmistowo oddać j a w moje ręcę aby nie nie przyzwyczajała się do nich bardziej .... Wiecie u mnie litośc wzięłaby górę ,przecież to taki kochany psiak .... Nie wiem już komu mozna ufać ....... Minęło zbyt mało czasu by tak ją ocenić .............. Ach Ci behawioryści ..... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/p6016279.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1739/p6016279.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/207/p6016285.jpg/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8283/p6016285.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/p6016293.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2066/p6016293.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/p6016296.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1417/p6016296.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/p6016307.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3893/p6016307.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/p6016271.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2419/p6016271.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/p6016273.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3015/p6016273.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/p6016275.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7510/p6016275.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/p6016278.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8633/p6016278.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Łatek. KOD 0 11 00 11 94.W DT! Łatek za TM
funia replied to Marinka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja dam 30 zł na transport .przeleję na stowarzyszenie .Dołoże jednorazowo do hoteliku po zakończonym miesiącu pobytu .Nie wiem ile ,ale szału nie bedzie .... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kseniula słodki drań pozdrawia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p6016270.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8157/p6016270.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/p6016262.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3086/p6016262.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/p6016263.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2415/p6016263.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/p6016270.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8157/p6016270.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B]Potwierdzam wpływ 500 zł na poczet długu Kseni .Pozostaje więc do zapłaty za maj 771 zł.[/B] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Handziu zaraz wyśle kolejne