Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='sybisia']Horror to mało powiedziane!:shake: :placz::-( Wszyscy święci, gdzie one się chowały i skąd powychodziły? Facet jest chory, żeby doprowadzić do czegoś takiego :-([/QUOTE] one nigdzie sie nie chowaja .Mieszkają zgodnie w domu z włascicielem.
  2. najpierw wstawię kilka zdjęć z karmienia . [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/p8317450.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6523/p8317450.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/255/p8317463.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9561/p8317463.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. Nawet 42 ..... Bo już była noc jak wychodziłysmy do auta i przybiegły psy ,które bały się podejść .
  4. [quote name='malawaszka']są i to złe... psów jest 41 :placz:[/QUOTE] Wieczorem zdam relację i wstawię zdjęcia...masę zdjęć .......
  5. Jeeezu, co za małpa jedna :angryy: szok... Sorki, zapomniałam, że nie jestem na swoim koncie zalogowana, funiu, wybacz... handzia
  6. No Melvin ...ale tu cisza . Melvin ma to gdzies i zyje sobie bezstresowo.Obecnie non stop pracuje nad zmniejszeniem populacji myszy tudzież innych temu podobnych .Potrafi stać dwie godziny i gapic się w dziurę w ziemi .Wtedy wiem ,ze tam coś jest . Przekopał już wybieg .Więc nie nudzi się chłopak i wynajduje sobie co rusz zajęcie . Po za tym ok .
  7. [quote name='3 x']4 sierpnia? za rok ? czy chodzi o wrzesień?[/QUOTE]Sorry............. Chodziło mi o wrzesień .przepraszam.
  8. Mam pytanie . Zadzwonił do mnie człowiek ,który wyjeżdza do Irlandi i chce oddać swoje dwa dalmaty . Suczka ( nie sterylizowana )ma 7 lat ,pies ( z rodowodem ) 8 lat . Szukam pomocy bo boje sie ,ze wylądują w schronie . Facet wyjeżdza 4 sierpnia w nocy .... PO południu będe miała foty.
  9. Jak miło zobaczyć kochaną Kijankę !!!! Jaka ona szczęsliwa .Chudzinka nasza . Dziekuje pieknie za ten film .Ona jest cudowna .
  10. Wyjazd został przeniesiony z czwartku na piatek .Siła wyzsza wetka nie moze .
  11. Odliczyłam 10 zł za zeszły miesiąc za hotel . Teraz bedzie za sierpień 300zł do zapłaty.
  12. W czwartek jadę z wetką na miejsce do faceta .Mamy obejrzeć resztę zwierzat i zakwalifikowac do sterylek i dalszego leczenia.
  13. chcemy po prostu pomóc a bez przerwy stawia się nas pod ścianą . Nie dziwię się ze ludzie uciekają z dogo .
  14. Wiecie .Jedno to radzic a drugie byc na miejscu . Mamy zdjęcia ,opinie weta to wszystko mozna jeszcze zrobić jeśli chodzi o prawne załatwienie tej sprawy .Nikt od tego nie ucieka . .Chcielismy najpierw szukać pomocy dla tych w najgorszym stanie . Nie mamy ani jednego miejsca aby zabrać psy ,które zarażają . Cały czas prosimy o pomoc ,rady ,podpowiedzi .Razem mozemy więcej .
  15. [quote name='handzia']MaDi, bardzo proszę, nie kłóćmy się, tylko działajmy wspólnie. W pierwszym poście napisane jest, że przyjmiemy chętnie każdą pomoc. Od innych organizacji, również... MaDi, jeśli tylko masz możliwość wzięcia kilku szczeniaków, to nie możemy tej pomocy odrzucić. Bardzo proszę, nie unośmy się honorem i pomóżmy tym biedakom wspólnie.[/QUOTE] Moge tylko poprosić o to samo .Dobrze napisane .
  16. [quote name='MaDi']Nie usypia się zwierzat tylko dlatego,że nie ma się ich gdzie zabrać. Dlaczego nie poproszono innych organizacji o pomoc? Wczoraj przypadkiem dowiedziałam się o całej sytuacji i staram się znaleźć jakieś rozwiązanie. Przecież są fundacje/organiacje ogólnopolskie które być może będą mogły zabrać po kilka psów. W ostateczności można je umieścić w schronisku i później martwić się co dalej ale nie zostawiać ich tam na skazując na łaskę losu... Dogadywanie dogadywaniem ale są przepisy które w tej sprawie dają bardzo łatwą i szybką możliwość odebrania zwierząt.[/QUOTE] Przykro mi ,ze tak zinterpretowałaś mój wpis...........Nigdzie z niego nie wynika ,ze chcielismy usypiac psy bo nie mielismy ich gdzie umiescić !! Czy jesteśmy idiotami pozbawionymi serca ? Mój wpis o uspieniu był po to, by brać taka ewentualnosc pod uwagę po tym jak pierwszy malec zmarł .Ale jak pokazał dzisiajszy dzień pewnie do tego nie dojdzie .
  17. Marysiu wspaniałe wieści ! Martwi mnie jednak to załatwianie w domu ,mam nadzieje ze to przejsciowe .
  18. malawaszko ja wiem o czy Ty wiesz i wiemy wszyscy ... ...on płacze i szuka pomocy ....Uwierz mi ,.ze wyQrwiałam się dzisiaj od rana na tą chorą miłosc ....
  19. Dzisiaj jak rozmawiałam z wetka do której przywiózł umierające szczenie to w miedzyczasie asystentka pokazała mi jego zdjęcie ..... Masakra !!!!!!!:placz: Małe umęczone ciałko z otepiałym błagalnym wzrokiem.
  20. Nie zjedzą ,jestesmy tu razem !!!!!! Dziś pół dnia myslę co zrobic .Jutro wedle planu ten ,,pan ,,ma przywieżc cały miot do weta . Poczekajmy zatem . Z relacji wetki prawdopodobnie maluchy trzeba bedzie uspić ...... SKąd weżmiemy izolatkę ???i jak dogadamy się z facetem ,który ekhm ....mysli wolniej ?
  21. Facet sobie nie radzi to jedno ....ale psy są nakarmione .Nie są głodne . Od wetki wiem ,ze szuka pomocy .Staramy się tu na miejscu jakos pomóc .Opracowujemy plan .Jutro maja zostać zdiagnozowane maluchy w najgorszym stanie .Nie bronie go ,ale wiem ze kocha te psy . Podejrzewam.ze ta choroba załapana została od lisów ....Teraz lisy są strasznie zaświerzbione . Ps .Nie damy rady finansowo ,prosimy więc o pomoc gdzie się da. Choroba jest bardzo zarażliwa więc tym bardziej jest to wszystko trudne ,
  22. [quote name='Havanka']Wspaniałe wieści ! Nie wiem, czy się uda, ale spróbuję zrobić bazarek cegiełkowy na odkleszczenie, odrobaczenie i pewnie szczepienia. No i powstał: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230892-Uratowaliśmy-Florka!-Bazarek-na-zabiegi-pielęgnacyjne-i-szczepienia-do-29-08-godz20?p=19538305#post19538305[/URL] Zapraszam ![/QUOTE] Havanko, jesteś po prostu nieoceniona :)
  23. Właśnie dzwoniła do mnie pani Dorota, bo tak ma na imię dziewczyna, która go zabrała. Dojezdżają juz do Krakowa, Florek był bardzo grzeczny, wysiusiał się na spacerku, nie nabrudził w samochodzie :) Są z mężem zachwyceni Florkiem, jutro pani Dorota zabierze go do weta, żeby obejrzał te zakleszczone łapy. Powiedziałam, że wyslę jej jakieś pieniadze na ten cel, trzeba go jeszcze odrobaczyć. Może ktos jeszcze chciałby wspomóc Florka?
  24. [quote name='Havanka']Ksenia od Funi jest chyba w Przebieczanach - czy to ten sam hotelik? Najbardziej cieszę się, ze będą z nami w ciągłym kontakcie:multi:. Ależ szczęściarz z tego Florka !!![/QUOTE] Tak, masz rację, to inny hotelik. Dziewczyna, która przyjechała mówiła, że ten hotel jest w porzadku. Czekam teraz na wieści, czy juz dojechali. Na razie wysłali mi zdjecie z podróży, mała dwuletnia dziewczynka w foteliku, a obok niej grzeczniutki Florek, też śpiący :) Dzisiaj Florek będzie spał jeszcze u tej dziewczyny, a we wtorek dopiero trafi do hotelu. Wiecie, że juz reagował na swoje imię? Madry chłopak, kilka razy zawołałam do niego Florek i juz załapał :)Świetny psiak :)
  25. Florek przed chwilą pojechał :) Bardzo fajni ludzie, zabrali go do Wieliczki do hotelu [B]Psia Kość. [/B]Tam pojechała chyba Ksenia od funi[B].[/B] Ten hotel prowadzi ich dobra znajoma, będą z nami w ciagłym kontakcie. Niestety nie dam rady dzisiaj z tymi zdjęciami, jutro sie postaram :)
×
×
  • Create New...