Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. :niewiem: Bardzo mi przykro, jestem zawiedziona.
  2. Ciekawa jestem, czy ta pani dzwoniła w sprawie Ingi?
  3. Myślę, że ostatnie słowo powinno należec do dusje. To były pieniądze na transport Wanilki do Holandii. Skoro transport został oplacony przez sponsora, dusje powinna podjąć decyzje. A ten biedak naprawde potrzebuje pomocy.:-(
  4. Podałam telefon z ogłoszenia , pewnej pani, która straciła swoją pudliczke w zeszłym roku. Może cos z tego wyjdzie.? Na pewno Inga mialaby u niej dobrze.
  5. Sliczna Szansunia i ślicznie szczeka.:lol: Widocznie czuje sie już wazna.:mad: I szczęśliwa, bo te wywijasy ogonem cudowne, gdy Cie zobaczyła.:lol:
  6. Zyczę Ci, aby płynący czas przyniósł Ci ukojenie i ....szczęście. Bo cuda naprawde się zdarzają.
  7. [B]Bonsai[/B], można tylko Birmie pozazdrościc takiej formy. Chyba była mloda, jak poddałas ją sterylce? A za mna pierwsza spokojna noc, tzn. bez nadsłuchiwania czy Janka dyszy i rzuca sie po kanapie w poszukiwaniu najlepszego miejsca. Chyba jest już zdecydowanie lepiej, bez pyralginy, humorek dopisuje i na spacerze juz ma ochote na harce. ( ale na razie jeszcze ją powstrzymuję). Dopiero w najbliższy poniedzialek sciągamy szwy. [B]Agmarek[/B] , pisz co z raną Szansuni , po tym okropnym kaszaku:mad:
  8. Wanilka, to naprawdę słodki psiak, moge to potwierdzić, chociaz spedziłam z nia tylko pare godzin. Co do kamienia nazębnego, to juz wet w Dąbrowie załamał ręce na jego widok. Ale nie była to pora, aby cokolwiek robić. Z całego serca życzę Wanilce kochającego domku.:loveu:
  9. A ja czułabym się zażenowana, gdyby moja wpłata np. 5 zł, była wymieniona obok darczyńcy, który przelał 100 zł. ( zresztą może on również ?)
  10. Bardzo, bardzo sie cieszę !:multi::multi::multi:
  11. Nie chciałam Cie stresowac. Wszyscy wokól zachwalali mi same korzyści płynące z tego zabiegu. Zreszta wiekszośc suk znosi go podobno bardzo dobrze. Ważne żeby mieć dostęp do weta 24 godz. na dobę. Przecież mam w Bytomiu pełno innych lecznic. Jedna dosłownie 5 minut ode mnie. Ale nie całodobowa, co było dla mnie najważniejsze. Też radze taką wybrać.
  12. Allegro piekne i wzruszające. Tak jak sam Emirek.
  13. Jeśli mnie ktos zapyta czy sterylizowac zdrową sukę, to chyba serdecznie odradzę.Stres który mi towarzyszy od środy jest ponad moje siły. Janka znowu dyszy od popołudnia, a ja znowu bede jechac do kliniki , bo juz dzwoniłam. Agmarek, ma nadzieję, że masz weta w pobliżu i w pelnej dyspozycji 24 godziny na dobę. W innym wypadku, tak jak ja, ze moja całodobowa klinika jest w odległosci ponad 20 km, to na prawde, można sie wykonczyć.:placz:
  14. To naprawdę pierwsze ,wspaniałe wiadomości.:lol: Czekamy na dalszy ciąg.
  15. Biedna Szansunia. A i Tobie Agmarek wspólczuje, bo to chyba okropny zabieg. Chociaż troche mnie dziwi, że sama sie za to zabrałaś. Moje poprzednie psy miały kaszaki usuwane przez weta.Ale pewnie głebiej siedziały, bo potrzebna była narkoza i nacięcie skóry. Wczorajsza kontrola Janki wypadla pomyslnie, ale jeszcze dzisiaj sie troche denerwuje, bo to pierwszy dzień bez antybiotyku i kazali obserwować.
  16. Cieszę się, że oko Szansy już lepsze.:lol: Janka też dzisiaj w lepszym nastroju. Włąśnie pilnuje w kuchni kurczaka, który sie dla niej studzi.Ale wole nie zapeszać. Po południu jedziemy na kontrole.
  17. Trudno sie dziwić. Na pewno dziewczyna nigdy wczesniej kanarka nie widziała.:evil_lol::evil_lol:
  18. Okazuje się, że moja suka to taka histeryczka jak jej pani. Całe popołudnie dyszała jak lokomotywa, więc znowu pojechałam do tej kliniki. ( 20 km w jedna strone).Gorączki nie ma, serce zbadali, brzuch też.Wszystko w normie. Pewnie ją boli. Dostała cos w żyłe i sie uspokoiła. Teraz spi. Wykończy mnie ta jej sterylka.:cool3: Biedna Szansunia, od czego nabawiła się zapalenia spojówek????????? A to pewna diagnoza? Powiesz, że znowu Cie stresuję, ale Lora miała podobne objawy. Jeden wet powiedział, że zapalenie spojówek. Leki nie pomogły. Drugi, że jaskra. O mało idiota jej nie oślepił:angryy:. Okazało się, że stan zapalny oczu spowodowany był dolegliwościami wątroby:crazyeye:. Jak nie pomoga leki, zrób jej badanie krwi. Te same rasy, często mają podobne dolegliwości.
  19. [quote name='bela51']Moja jędza juz dzisiaj ma sie lepiej. ( na tyle widac lepiej, ze mnie nawet ugryzła u weterynarza):mad::angryy:. A oczko Szansy? Byłaś w weta? Napisz, bo sie niepokoję.[/quote] Jest dobre stare powiedzenie " nie chwal dnia przed zachodem słońca":shake:
  20. Maksiorek, odpowiadam na Twoje pytanie odnosnie zachowania Wanilki w samochodzie.Jechała ze mna co prawda tylko jakieś póltorej godziny, ale zachowywała się idealnie.Głownie spala, czasem gdy samochód stawał na skrzyżowaniu, budzila sie i wyglądala przez okno. Choroby lokomocyjnej też na pewno nie ma, bo dziewczyna ze schroniska ,która mi ją wydawała, mówiła, że Wanilka jest tuz po posiłku. Ale nie było zadnych sensacji . Kapiel jej sie niewątpliwie należy, bo samochód musialam oddac do myjni.
  21. Paszport Wanilki odebralam. Bedzie jutro u Bajki.
  22. Moja jędza juz dzisiaj ma sie lepiej. ( na tyle widac lepiej, ze mnie nawet ugryzła u weterynarza):mad::angryy:. A oczko Szansy? Byłaś w weta? Napisz, bo sie niepokoję.
  23. A jakieś nowe fotki Elzuni, można prosić...:lol:
  24. Warto mu zrobic ogłoszenie, gdzie tylko sie da. :lol: Ale taka gapa internetowa jak ja ,niestety, nie potrafi.:evil_lol:
  25. W klinice oczywiście byłam. Już wróciłysmy.Opisałam na wieluńskim forum.
×
×
  • Create New...