Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Ależ piękna! Nie ten sam pies !
  2. [quote name='bela51']Ihabe, a czy wet zrobił mu usg? Czy nie ma wewnętrznych obrażen? Ja wiem, że to są koszty, ale może pojechałabys do Brynowa, tam zrobią wszystkie badania. Jeśli chcesz, moge pomóc z transportem.[/quote] Ponawiam propozycję, jutro mam czas, moge jechac z Toba do Brynowa.
  3. Ihabe, a czy wet zrobił mu usg? Czy nie ma wewnętrznych obrażen? Ja wiem, że to są koszty, ale może pojechałabys do Brynowa, tam zrobią wszystkie badania. Jeśli chcesz, moge pomóc z transportem.
  4. Możecie sobie mysleć o mnie źle, ale życzę temu katowi, aby kiedys jego to też spotkało.I jak tu kochać ludzi ?:angryy: Zwierzęta bardziej zasługują na miłość.
  5. To juz druga straszna wiadomośc dzisiaj. Pare godzin temu przeczytałam o skatowanym psiaku w Bytomiu. Żyć sie nie chce na takim świecie.:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/"][COLOR=#000000]Kat i ofiara!jak daleko sięga ludzkie okrucieństwo?Skatowany psiak błaga o pomoc![/COLOR][/URL]
  6. Oczywiście masz racje, rozsyłałam informacje na PW i już całkiem sie pogubiłam. To wszystko przekracza ludzką wytrzymałośc na stres.
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-z-wypalonymi-oczami-nie-pozwolmy-trafic-mu-do-schronu-pilne-139325/index5.html#post12411121[/URL]
  8. Póki co zbierajmy na hotelik. A jego włascicielowi życzę dokładnie takiego samego końca jego życia.:mad:
  9. Piszcie dziewczyny, w jakim stanie jest psiaczek? Bardzo sie martwie.:-(
  10. Może potrzebny Wam transport, to służe pomocą, chocby natychmiast. Mój tel. 600 358 678.
  11. Prześliczne zdjęcia Fuksika ! On też jest oczywiście prześliczny.
  12. Wzruszające allego.:-( Rozsyłam po znajomych.
  13. Strasznie musisz to biedactwo głodzić, skoro zjada buty i czapki.:megagrin::evil_lol:
  14. Chyba przydałby sie psi psycholog.:cool3: Może to ciąża urojona po ostatniej cieczce i Szansuni tak odbija:razz: To ciągłe domaganie sie miziania i zbieranie rzeczy na "gniazdo" ?? Ale ja sie nie znam, to tylko domysły. NIe chce nic sugerować, ale może pora na sterylkę ? Buziaki dla Ciebie i Twojej Pięknej, ale nie katuj jej zbyt długo tym kagańcem.:-(:mad:
  15. Jest śliczna ! I bardzo biedna...:-( Czy zgłosiliście na policje doniesienie na jej kata, tego menela?
  16. Nóż sie w kieszeni otwiera, jak czytam o takich ludziach...:angryy::mad:
  17. Dziewczyny, może zrzucimy się na "ciachnięcie " Migotki ? Może chociaż częściowo, na zasadzie , ile kto może?
  18. Piękna Migotko, tak bym Cie chętnie przygarnęla. Ale moja sucz, niestety, nie toleruje konkurencji.:-(
  19. Przecudna Sonia i chyba naprawde szczęsciara. Taki domek !!! A Tina - to kopia mojej Lory.:-(
  20. Z całego serca przyłączam sie do powyższych życzen. Iza:Rose::new-bday: i Janka:Dog_run:
  21. A co w praktyce oznaczają takie punkty karne? Wybaczcie, pyta laik.:roll:
  22. Też czasem bywam na cmentarzyku, to oglądam bytomskie psiaki. Naprawde, jest dużo pieknych piesków. Aż serce sie kraje, że nie mogę wziąć któregoś, ale mam już suńkę ( tez sierotę) "prawie "ONke i drugi pies jest poza moimi mozliwościami.
  23. W moim podpisie jest zdjęcie BONNIE, dawnej mieszkanki Maciejowic, która przebywała w wielunskim schronisku pod opieka fundacji Zwierzyniec. Niestety władze Wielunia odebrały Zwierzyńcowi prowadzenie schroniska i Bonnie teraz znajduje sie w Przytulisku zorganizowanym przez Fundacje. Ma około 5 lat, jest wysterylizowana i oczywiście bardzo, bardzo potrzebuje własnego domu.Może ktos z Was potrafi zamieścic duze zdjęcie Bonnie na forum i jej opis? Ja jestem komputerowa " kaleka" ,co ze wstydem przyznaje.
×
×
  • Create New...