-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Elza -szkielet w tragicznym stanie ..Cuda sie zdarzaja!
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ależ piękna! Nie ten sam pies ! -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
bela51 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
To juz druga straszna wiadomośc dzisiaj. Pare godzin temu przeczytałam o skatowanym psiaku w Bytomiu. Żyć sie nie chce na takim świecie.:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/"][COLOR=#000000]Kat i ofiara!jak daleko sięga ludzkie okrucieństwo?Skatowany psiak błaga o pomoc![/COLOR][/URL] -
Póki co zbierajmy na hotelik. A jego włascicielowi życzę dokładnie takiego samego końca jego życia.:mad:
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Prześliczne zdjęcia Fuksika ! On też jest oczywiście prześliczny. -
Katowany,powieszony na trzepaku szczeniak zostaje w swoim domu.
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Wzruszające allego.:-( Rozsyłam po znajomych. -
Strasznie musisz to biedactwo głodzić, skoro zjada buty i czapki.:megagrin::evil_lol:
-
Chyba przydałby sie psi psycholog.:cool3: Może to ciąża urojona po ostatniej cieczce i Szansuni tak odbija:razz: To ciągłe domaganie sie miziania i zbieranie rzeczy na "gniazdo" ?? Ale ja sie nie znam, to tylko domysły. NIe chce nic sugerować, ale może pora na sterylkę ? Buziaki dla Ciebie i Twojej Pięknej, ale nie katuj jej zbyt długo tym kagańcem.:-(:mad:
-
Katowany,powieszony na trzepaku szczeniak zostaje w swoim domu.
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jest śliczna ! I bardzo biedna...:-( Czy zgłosiliście na policje doniesienie na jej kata, tego menela? -
Nóż sie w kieszeni otwiera, jak czytam o takich ludziach...:angryy::mad:
-
Z całego serca przyłączam sie do powyższych życzen. Iza:Rose::new-bday: i Janka:Dog_run:
-
Też czasem bywam na cmentarzyku, to oglądam bytomskie psiaki. Naprawde, jest dużo pieknych piesków. Aż serce sie kraje, że nie mogę wziąć któregoś, ale mam już suńkę ( tez sierotę) "prawie "ONke i drugi pies jest poza moimi mozliwościami.
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
W moim podpisie jest zdjęcie BONNIE, dawnej mieszkanki Maciejowic, która przebywała w wielunskim schronisku pod opieka fundacji Zwierzyniec. Niestety władze Wielunia odebrały Zwierzyńcowi prowadzenie schroniska i Bonnie teraz znajduje sie w Przytulisku zorganizowanym przez Fundacje. Ma około 5 lat, jest wysterylizowana i oczywiście bardzo, bardzo potrzebuje własnego domu.Może ktos z Was potrafi zamieścic duze zdjęcie Bonnie na forum i jej opis? Ja jestem komputerowa " kaleka" ,co ze wstydem przyznaje.