Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Oba śliczne i całkiem sznaucerowate. Tylko bidulki zaniedbane.:-(
  2. To wspaniale.:multi: Czy możemy zobaczyć szczęściarę Polę?
  3. Jednak przydałyby sie jakies wieści o "naszej" Wanilce.:razz:
  4. Mocno kibicuję biednemu staruszkowi! Ale pomóc bede mogła dopiero po 20-tym.:-(
  5. Śliczne dwa kudłacze- Feluś i Szymek :loveu:
  6. Agnieszko, nie masz jakichś starych butów, żeby jej zostawić? Miałaby uciechę , a Ty nie ponosiłabyś strat.:evil_lol:
  7. Dziewczyny ( i chłopaki też) nie żałujcie piątaka na biedactwo. :lol: Allegro Śmieszki czeka.
  8. A jak Fuksik zniósł przeprowadzkę?:roll:
  9. Trzymam mocno kciuki za Felusia i oczekuje TYLKO DOBRYCH WIEŚCI !
  10. [quote name='Lulka']Bajko powiedz prosze lekarzom, ze on mial w niedziele narkoze, zeby mu nie zaszkodzilo tyle narkoz w tak krotkim czasie[/quote] Prześliczny psiaczek, już się martwie tym ,co napisała Lulka.
  11. Nie mam pojęcia gdzie jest dzielnica cudów, ale Bytom, to okropne miasto i pewnie takich dzielnic jest więcej. Mieszkam tu 3 lata i przeklinam dzień, w którym wpadłam na ten "genialny" pomysł. Niedawno dowiedziałam się, że w sąsiednim bloku, po śmierci własciciela, jego syn uśpił starego, co prawda, ale zdrowego owczarka. :-( Bezduszny pracownik Pogotowia Górniczego.:angryy::angryy::angryy: Mam nadzieję, że ojciec go straszy po śmierci.:mad: Ale wracając do tematu.- Miki jest przecudny, kochany i oby trafił do najlepszego domku pod słońcem.:multi: Też wpłaciłysmy z córką pare złotych, myślę, że dotrą jutro.
  12. Niesamowity, przekochany psiak. Bardzo chcialabym go poznać. Mysle ,że sie uda.:lol:
  13. Bazarki na Śmieszkę kuleją, to moze chociaż cegiełke za piątaka...:-( [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=655504014]Ile bólu i cierpienia zaznało to szczenię !! (655504014) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  14. O Boże, żeby choc troszke mógł widzieć! Trzymam kciuki z całych sił.
  15. Kochane biedactwo, trzymaj się dzielnie! Ihabe, Ana, jesteście WSPANIAŁE.:iloveyou:
  16. Tak nie powinno być.:mad: Jestem wściekła:angryy::angryy::angryy:
  17. Szkoda, że jeszcze nic nie wiadomo jak minęła noc. Do popołudnia nie będę miała dostepu do netu. Jak ja to wytrzymam?:shake:
  18. Bardzo czekalismy na te wiadomości. Teraz tylko może być lepiej.:lol: Oczywiście kciuki dalej trzymamy.
  19. Jak to dobrze, że to biedactwo trafi pod Twoje skrzydła Edytko.
  20. Ihabe, kochana , napisz coś, bo nie zasnę dzisiaj.:shake:
  21. Okazuje się, że każdy ma inne doświadczenia z tymi samymi wetami. Ja mam zaufanie do Kliniki dra Czogały w Brynowie. Ihabe napisała, że Brynów to ostateczność. Najważniejsze, żeby wszystko z Mikim było dobrze.Nie moge się doczekać najświeższych wiadomości.
  22. Trzymamy mocno kciuki i też się martwimy. Muuuuuuuusi byc dobrze.:thumbs: Podaj nr konta na PW. I napisz zaraz jak cos będzie wiadomo.
  23. Ihabe, pisz co z Mikim po wizycie u weta??? I podaj prosze nr konta, bo zniknął z pierwszej strony.
  24. Co słychac u Szansy? Agnieszko, dalej kłopoty, czy psia chandra przeszła?
  25. To juz kolejne psie nieszczęście w tym miesiącu :-( potrzebujące wsparcia .Postaram się pomóc choć nie wiem, czy wyrobie finansowo :-(
×
×
  • Create New...