Nie mam pojęcia gdzie jest dzielnica cudów, ale Bytom, to okropne miasto i pewnie takich dzielnic jest więcej. Mieszkam tu 3 lata i przeklinam dzień, w którym wpadłam na ten "genialny" pomysł.
Niedawno dowiedziałam się, że w sąsiednim bloku, po śmierci własciciela, jego syn uśpił starego, co prawda, ale zdrowego owczarka. :-( Bezduszny pracownik Pogotowia Górniczego.:angryy::angryy::angryy: Mam nadzieję, że ojciec go straszy po śmierci.:mad:
Ale wracając do tematu.- Miki jest przecudny, kochany i oby trafił do najlepszego domku pod słońcem.:multi:
Też wpłaciłysmy z córką pare złotych, myślę, że dotrą jutro.