-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
bela51 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie ciesze, ze bidulinek juz w hoteliku. Aduniu ! :calus: -
HEKTORKU! Tak strasznie nam przykro :( na zawsze w naszej pamięci :(
bela51 replied to PaSja Hera's topic in Już w nowym domu
Biedny pies, nie zaznał nic dobrego w zyciu,i jeszcze to ... :placz: Brak słow,jak bardzo mi go zal... -
HEKTORKU! Tak strasznie nam przykro :( na zawsze w naszej pamięci :(
bela51 replied to PaSja Hera's topic in Już w nowym domu
O Boze, biedny :lookarou: Dlaczego to najczesciej sie dzieje w hotelach ? Mysle, ze to powód niewłasciwego karmienia. powinien był dostawac kilka małych posiłków, hotele na ogół karmia raz dziennie, co najwyzej dwa... Oby udało mu sie wyjsc z tego, tak mi bardzio go zal... :-( -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Owczareczka z guzem, juz po operacji i co wiecej ! Znalazła dom !!!!!!!!!!! https://www.facebook.com/events/578115148982883/587199624741102/?notif_t=event_mall_comment Niestety nie potrafie wstawic zdjec z fb... -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Tylko skopiowałam, nie ma za co dziekowac. Niestety wyczytałam, ze funkcjonariusz został zawieszony. :( Jednak pozwolono mu uczestniczyc w pogrzebie swojego psa.Piekny gest, daleko nam jeszcze do takiego traktowania psów. :( -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
bela51 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, ze pytam, jaki to lek ? -
Pomyłka - sunia w typie owczarka, znalazła swoje miejsce
bela51 replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Sliczna, biedna sunia. Kocham ONki i serce peka, ze nie moge dac jej domu. -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
bela51 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Podniose watek biedulka... -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
http://www.dogomania.com/forum/topic/142783-poruszaj%C4%85cy-pogrzeb-psa-s%C5%82u%C5%BCbowego/#entry15779870 Powróce jeszcze do tematu psow policyjnych. Zobaczcie,. Warto ! -
Telefon do hotelu u Lilki 505 126 095
-
Pomyłka - sunia w typie owczarka, znalazła swoje miejsce
bela51 replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Czy sprawdzacie domy dla psów ?Czy decyduje tylko wrazenie jakie robią chętni do adopcji ? Jesli problem ze stawami jest przeszkodą, to mocno bym sie zastanowiła nad wydaniem suni. Kazdy owczarek wczesniej czy później takie problemy moze miec... -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
bela51 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Kajma jest sliczna i młodziutka, czy ma jakies ogloszenia poza tymi na stronie schroniska ? Chętnie zamówie dla niej pakiet na jakims bazarku. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
bela51 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie, ze biedaki juz bezpieczne. Moge wpłacic jednorazowo grosik, wiecej na razie nie dam rady zadeklarowac. Ja mysle, ze fajnie byłoby Duzemu załozyc wątek na rodezjanach. A czy maja wydarzenie na fb ? Czasem potrafi płynąc stamtąd spore wsparcie. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
bela51 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zagladam i czekam na wiesci. -
Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!
bela51 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
NIe umiem pomóc, wokół tyle psich nieszczesc, ze ręce opadają. Jesli bedziecie robic zbiórke, to dołoze jednorazowo jakis niewielki grosik. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
bela51 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Sądzicie, ze mógłby zawędrowac tak daleko ? Niemniej biedakow trzeba ratowac... -
HEKTORKU! Tak strasznie nam przykro :( na zawsze w naszej pamięci :(
bela51 replied to PaSja Hera's topic in Już w nowym domu
Trzymaj sie zdrowo, Hektorku , jesles śliczny ! -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
bela51 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Agatko, nie moge wysłac do Ciebie wiaadomosci, Potwierdz ostatnia wpłate ( 105 zł ) na tym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/138599-zako%C5%84czony-na-psy-z-w%C5%82oc%C5%82awka-i-reszte-rozliczamy-bazarek-do-0707/ -
Sliczna mordka ,zapisuje na razie.