Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. A czy wydarzenie Marlona zyje ? Czy on mial tylko zdjecia na stronie hotelu ?
  2. Bardzo sie ciesze, ze bidulinek juz w hoteliku. Aduniu ! :calus:
  3. Biedny pies, nie zaznał nic dobrego w zyciu,i jeszcze to ... :placz: Brak słow,jak bardzo mi go zal...
  4. O Boze, biedny :lookarou: Dlaczego to najczesciej sie dzieje w hotelach ? Mysle, ze to powód niewłasciwego karmienia. powinien był dostawac kilka małych posiłków, hotele na ogół karmia raz dziennie, co najwyzej dwa... Oby udało mu sie wyjsc z tego, tak mi bardzio go zal... :-(
  5. Owczareczka z guzem, juz po operacji i co wiecej ! Znalazła dom !!!!!!!!!!! https://www.facebook.com/events/578115148982883/587199624741102/?notif_t=event_mall_comment Niestety nie potrafie wstawic zdjec z fb...
  6. Tylko skopiowałam, nie ma za co dziekowac. Niestety wyczytałam, ze funkcjonariusz został zawieszony. :( Jednak pozwolono mu uczestniczyc w pogrzebie swojego psa.Piekny gest, daleko nam jeszcze do takiego traktowania psów. :(
  7. Przeczytałam dzisiaj i nie umiem wyrazic swej radosci ! Poryczałam sie ze szczęscia. ! Dziekuje z calego serca tej Pani, ktora sunią adoptowała. Madziu, Tobie równiez dziekuje, bo przeciez od Twojej pomocy wszystko sie zaczęło.
  8. Przepraszam, ze pytam, jaki to lek ?
  9. Sliczna, biedna sunia. Kocham ONki i serce peka, ze nie moge dac jej domu.
  10. http://www.dogomania.com/forum/topic/142783-poruszaj%C4%85cy-pogrzeb-psa-s%C5%82u%C5%BCbowego/#entry15779870 Powróce jeszcze do tematu psow policyjnych. Zobaczcie,. Warto !
  11. Telefon do hotelu u Lilki 505 126 095
  12. Potrzebny mi jest nr telefonu Hotelu u Lilki, czyli tego gdzie przebywa Marlon. Czy ktos moze podac ?
  13. Czy sprawdzacie domy dla psów ?Czy decyduje tylko wrazenie jakie robią chętni do adopcji ? Jesli problem ze stawami jest przeszkodą, to mocno bym sie zastanowiła nad wydaniem suni. Kazdy owczarek wczesniej czy później takie problemy moze miec...
  14. Odnalazłam Diare na tym nowym dogo i bede zaglądac.
  15. Kajma jest sliczna i młodziutka, czy ma jakies ogloszenia poza tymi na stronie schroniska ? Chętnie zamówie dla niej pakiet na jakims bazarku.
  16. Ciesze sie, ze biedaki juz bezpieczne. Moge wpłacic jednorazowo grosik, wiecej na razie nie dam rady zadeklarowac. Ja mysle, ze fajnie byłoby Duzemu załozyc wątek na rodezjanach. A czy maja wydarzenie na fb ? Czasem potrafi płynąc stamtąd spore wsparcie.
  17. NIe umiem pomóc, wokół tyle psich nieszczesc, ze ręce opadają. Jesli bedziecie robic zbiórke, to dołoze jednorazowo jakis niewielki grosik.
  18. Sądzicie, ze mógłby zawędrowac tak daleko ? Niemniej biedakow trzeba ratowac...
  19. Trzymaj sie zdrowo, Hektorku , jesles śliczny !
  20. Agatko, nie moge wysłac do Ciebie wiaadomosci, Potwierdz ostatnia wpłate ( 105 zł ) na tym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/138599-zako%C5%84czony-na-psy-z-w%C5%82oc%C5%82awka-i-reszte-rozliczamy-bazarek-do-0707/
  21. Teraz przeczytałam. Mysle, ze Skarpeta sie nie wycofa,bo pomoc moze byc przeznaczona równiez na opłacenie hotelu. Napisz do DONnka i z Nią to wszystko ustal.
  22. Sliczna mordka ,zapisuje na razie.
  23. Witaj Lisiu-Misiu, dawno mnie u Ciebie nie było.
×
×
  • Create New...