Szczerze mówiac to juz drugi przypadek, gdy umiarkowanie sie ciesze z odnalezienia włąścicieli.
Mozesz napisac jak to sie stało ? Czy sunia ucieszyła sie na ich widok ? A w jakich okolicznosciach zaginęła ?
Ha ! Mam wiec nadzieje, ze wszyscy inni będą miec takie skojarzenia jak Wy, a nie jak ja ! :)
Mowiłam, ze nie jestem do konca normalna, Sebastiana nie widziałam, a stawonogi kojarza mi sie m.in. z pajakami i wojną światów :(
To ja nie jestem normalna :)
Ale niestety widze oczami wyobraźni okropnego kraba, ktorego nigdy bym do reki nie wzieła. że o zjedzeniu go nawet nie wspomne :(
Zaglądam od czasu do czasu do tego slicznego, przesympatycznego Miśka :)
Mysle , ze nie powinnyscie ogłaszac go z imieniem KRAB. Niesie bardzo negatywny odbiór. Ale to tylko moje zdanie, moze sie myle...
I ja jestem na zaproszenie Ani.
Frytka jest śliczna, ale wiem, ze nie bezie łatwo znaleźć dobry dom. Trudnosci rosna ( tak jak napisała Alfa) wraz z wiekiem i wielkoscia psa :(.
Jest ONkowata, czy mniejsza ?
Drążę temat tych badan, bo moja Janka kilka miesiecy temu wylizała sobie placki na łapach, niemal do kosci.
Zeskrobina nic nie wykazała, ale był zrobiony wymaz i wyhodowała sie bakteria wrazliwa tylko na gentamycyne.
Zastosowalismy odpowiednia masc i problem minął. Czy Aslan miał robiony wymaz ?