[quote name='Linssi']Poki co, nikt nie zglosil zadnej suni. Szkoda, zeby zmarnowala sie taka szansa, bo zwykle ludzie chca piekne, mlode i zdrowe psiaki.[/QUOTE]
Moze Oneczka Emma ? To starsza sunia, sliczna, choc nie długowłosa.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247842-Emma-staruszka-ONka-w-schronisku-potrzebuje-karmy-na-w%C4%85trob%C4%99-wsparcia-na-leczenie?p=21449738#top[/url]
a moze Lola ?
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217000-Lola-w-hoteliku-brakuje-na-op%C5%82acenie-miesi%C4%85ca-POM%C3%93%C5%BB-PROSZ%C4%98[/url]