Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. A ja poprosze telefon i adres do wysyłki. Dwie osoby spoza dogo chcą wysłac karme dla Szamana.
  2. Został przedłuzony bazarek fony dla Lupusa. Zaglądajcie, prosze http://www.dogomania.pl/forum/threads/246927-Promocja-dla-zwyci%C4%99zc%C3%B3w-bazar-fony-odziez-ksi%C4%85zki-p%C5%82yty-filmy-gry-do11-10-br
  3. Przelalam na konto fundacyjne Helenki drugą częsc dochodu z bazarku Cantadorry - 73,20 zł
  4. Kocham to perlowe futerko na lapkach.:loveu: Jest sliczny i slodki. Szczęsciarz, ze trafił na Ciebie.
  5. Jak ta bidula sie odnalazła w kojcu ? Zakosztowala wolnosci i pewnie teraz jej nielekko ?
  6. Z bazarku fony tez troszke wpadnie grosza. Szkoda, ze od kilku dni jest zastój, a dzisiaj juz koniec... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246927-Dzisiaj-koniec-!-bazar-fony-odziez-buty-ksi%C4%85zki-p%C5%82yty-filmy-gry-do-7-10-br[/url]
  7. A kiedy Maxiu ma jechac do Redpita ? Zakonczy juz leczenie, czy w trakcie ?
  8. Zajrzyjcie , prosze na bazarek dla Lupusa, dzisiaj ostatni dzien, a tyle rzeczy nie sprzedanych:shake: http://www.dogomania.pl/forum/threads/246927-Dzisiaj-koniec-!-bazar-fony-odziez-buty-ksi%C4%85zki-p%C5%82yty-filmy-gry-do-7-10-br
  9. Bardzo sie ciesze ! A imie dostał piękne :lol: Czekamy na zdjecia :lol:
  10. Skoro Szaman ma wątek, to ja juz głosuje ZA !!!
  11. Bede odwiedzac Szamana, masz wielkie serce yumanji:loveu:
  12. Zapomniałam napisac, ze przyszły wpłaty dla Barnaby od gosiaczek1984 - 10zł i od agat21 - 20zł. Bardzo dziękujemy :loveu:
  13. Cieszę sie, ze dziewczynka bedzie juz grzała pupe w mieszkaniu. Na stare latka tak bedzie dla niej lepiej.
  14. Kiedy ta chudzinka troche przytyje ?
  15. Bardzo Wam dziękujemy Cioteczki Kochane :loveu:
  16. Ciesze sie, ze Maxiu znajdzie przystan u Redpita. Była tam nasza kochana zlosnica -Oneczka Sonia [*]. Redpit ma ogromne serce dla psiaków. Bedzie Kłopotkowi tam dobrze. Dziękujemy Redpit.:loveu:
  17. Ulka pewnie oddzwoni. A u Lilki to szkoda, aby poszła do kojca. Chyba, ze wezmie ją do domu.
  18. Zal mi kociczki,, to pewnie wielki stres dla niej.
  19. Czyli ten telefon był nieaktualny ?
  20. Napisz, co udało sie załatwic dla Klopotka ? I czy sie udało ?
  21. Jestem u sunieczki. Nie wiem jak pomoc, co najwyzej w poszukiwaniu hotelu, bo zadnego bdt nie znam...
  22. Nie wierze, ze NIC juz nie mozna zrobic :shake:
  23. [quote name='daśka']Napisałam na pw do Redpita,może jak zobaczy w mailach,że jest nowa wiadomość na dogo to zajrzy...... Czy ktoś ma Jego profil na fb,lub nr tel? Max może być w kojcu,dostanie ode mnie nowiusieńką ocieploną budę.... Błagam pomocy!!! Tyle serca w Niego włożyliśmy my wszyscy,tyle czasu,energii,pieniędzy,a teraz ma trafić do schroniska......:-(:-([/QUOTE] Ja podałam telefon do Redpita Edycie, nie wiem czy dzwonila. Posle jeszcze raz, tym razem Tobie.
  24. [quote name='Agmarek']Witam Mimo że w tym miesiącu nie jest mi łatwo, bo musiałam spłacić dług pozostały po Szansie wpłaciłam 100zł dla Heli. Na konto Fundacji. Śliczna z Ciebie dziewczynka Helenko...[/QUOTE] Dziękujemy Aga :lol: Nie wiem czy od przyszłego miesiaca, nie wpłacac bezdposrednio do Murki ? Ale to niech Cantadorra zadecyduje, bo na niej głownie spoczął ciezar utrzymania Helenki.
×
×
  • Create New...