Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Barberry- a zobacz na drpets.pl ;) Może tam będą.
  2. a pełna miska? Tam powinno być. A ja w sumie się dziwię bo zamawiałam w telezoo rogzy i wszystko było ok.
  3. Jak to za darmo, Madziu?;P Barberry, ale np. na co? Potrzebowałam różowych szelek, a rogzowe były za prawie 60 zł z przesyłką... A i to za duże. Więc wolałam te, też są spoko ^^ Ale Retro Rex jest przecież w ich ofercie.. [URL="http://www.***********/img/hl_12.jpg"]ht tp:/ /www.tele zoo. pl/img/hl_12.jpg[/URL] - R ;) Chyba, że Ci chodzi o funky retro ;P (usuń spacje)
  4. A ja głupia właśnie kupiłam komplet muscata mac leathera różowy szelki i smyczke za.. 30 zł ;pp
  5. Ostro oO Aż tak mało jest chętnych na ten termin?Mmm
  6. O, Asiunia jak miło ^^^^^ Rys, kurde no, bo pytasz sie mnei gdzie jesteś! A ja tak się rozglądałam wokół siebie, że ty mnie widzisz, czy co :PPP
  7. Hahaha, w Białym ;p Sierota ;d
  8. Super ten lupin wygląda! Mmm ;> Ja właśnie chce sie pozbyć ( w sumie już sie pozbyłam) rogzów (planet i funky), zostaje mi odblask z pedigree na wieczorne wypady i jakaś bezfirmówka do flexi, ale chce cuś różowego do niej kupić na wystawie dla mamy i pytanie.. Bo chce własnie dla siebie (tzn. Daisy) jedną obróżkę kolorową, narazie zauważyłam tylko w lupinach. jest coś jeszcze?
  9. Ja tez ja chcialam, ale odrobine sie spóźniłam -.-
  10. Zacisk chce, bo zatrzask jest duży. I jest dostepny np. na pm, ale ja chciałam osobiście zobaczyć jak na psie wygląda. A obroża jest od 23, bo koleżanka, która sprzedaje lupiniaki to mierzyła ^
  11. Tak :( Ale dowiedziałam sie, ze u mnie na wystawie ich nie bedzie i jestem zla -.-
  12. A nie dostałaś z dokumentami? [url]http://www.wandrus.com.pl/sites/wandrus.com.pl/files/grafika/dokumenty%20uczestnika/dokument%20dla%20psa.pdf[/url] W ogóle to czemu strona OZP jest nieczynna -.-
  13. Mieć ma, ale chwile przede mna sprzedała Peace Pup ;P
  14. W szeleczkach mu świetnie! Chociaż ten trixie tez niezły ^ A nie miałby nikt lupina 18 mm do sprzedania ? ;(
  15. My też mamy podobną, tylko brązową i większa pojemność odrobinkę, ale jest wzmocniona. I na krótki czas jest ok, potem woda jest wchłaniana przez miskę i potem trzeba długo wyciskać tą miskę :)
  16. A mój pies nie lubi brać dysku do pyska tak normalnie, napisem do góry -.- Tylko odwrotnie i tak sie lubi szarpać.. I w ogóle dzisiaj była 1 próba, sucz mega nakręcona i już są dziury, mało co a na wylot -.- Jakoś szkoda mi jawzów dla dżorka :P
  17. Natula, a mogłabyś pokazać tego lupina na tym psie? Jestem ciekawa :)
  18. Mnie to też strasznie denerwuje! A Peace Pup, Puppy Love i Crazy Daisy są świetne!
  19. Ja jak już to chyba wezmę tą obrożę zaciąganą, bo zatrzask jest byyczy -.-
  20. Barberry- mam identyczny dylemat! Strasznie podobają mi się wzorki Lupine, ale 1 cm to ja mogę wziąć na domową obroże, a nie na spacery, bo dla mojego psa jest jak sznurek, ona MUSI chodzić na szerszych. 1,6 Rogza jest IDEALNIE i właśnie obawiam się o 1,8.. Niby to tylko 2 mm, ale zawsze jednak jest. Jutro spotkam się z koleżanką, bo ma taśmy kaletnicze 1,8 cm to zobaczę jak na psie bd wyglądać.. Bo właśnie dla mojej ten obwód od 23 też byłby ok.
  21. Tiaa, a u nas chyba żadnych fot nie było.. Ryś, czy były? -.-
  22. Co takiego? :( Boże, jakis pech tu jest.. Na początku Kufa [*], potem Daisy, teraz Kora......
  23. A co się dzieje? Coś z Korką?
  24. A ja tak jeszcze po cichutku przypomne, może chciałby ktoś Planet Rogza lub Funky Retro?:]
  25. Oo, jak miło ;P Czemu OZP5 musi być w czasie mojej wystawy -.- I nie wiem czy jest sens jechać, bo 1. bym musiała wrócić 28 żeby na wystawe zdążyć, 2. opuścić wystawe !? -.-
×
×
  • Create New...