Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ja wiem, ale chodzi mi o konkretny wzorek, a oni robią dostawy co pare miesiecy :( Jest jeszcze Dog Chow/Show na Legionowej, ale tam odblask to mają tylko różowe i brązowe....
  2. Weeeeźcie! Bede musiala mlodej rozowa kokardke dokupic, bo pomarancz nie bedzie pasowal xD Dobra, bede stajlowa i kupie jej komplet rozowy! Najwyzej pojde z psem pod most W NOWYCH SZELKACH I SMYCZY! Bo mnie mama wywali pewnie :D
  3. Ja wlasnie nie wiem ktory mi sie bardziej kolor podoba :(
  4. A może mi ktoś pomoże? Chce dla swojej Daisy w przyszłym tygodniu szele z ROGZA kupić. Odblaskowe. I zastanawiam się czy różowe czy czerwone. Mam smycz czerwoną parcianą, więc wystarczy same szele kupić, pewnie w necie, bo w stacjonarnym pewnie jeszcze nie ma :/ Jakbym miala różowe kupić, to i smycz do tego, ale szele to w stacjonarnym będą. I w sumie jakby nie patrzeć to pozwolenie mam zeby kupic komplet, ale nie wiem co robić :placz: Doradzi ktoś? E, Białostoczan któryś, widział ktos moze w Zoonaturze jakie sa szele i smycze dla malych psiakow S?
  5. Czyli na 100000000 % kupimy 3 spraye :) A gdybysmy zarobily 200 zł to hohoho xD
  6. Na pelnej misce: [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=448]Rogz smycz HLM 05 A - Black[/url] [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1723]Rogz smycz HLM 05 E - Purple[/url] Tyle, ze 107 zł....
  7. To nie wiedzielam ze masz tak duzo znajomych ;] A tak btw. to wesołych świąt ;p Ucałuj i wytarmoś Lune ;]
  8. Nie wiedzialam, ze znasz wszystkich xD
  9. Dziewczynki, wieelkie dzieki! CZyli karma NIE! Wiec podpytac sie kiedy w schronisku DOKLADNIE co potrzeba! Dysponujemy kwotą do 200 zł!
  10. A z kim Ty chcesz tak gadac, co? xD
  11. A moze przyznac sie do mnie nie bedziesz chciala, hę !? :mad: Ty jakby co tez do mnie podejdz czy cos xD Zreszta przez kom jeszcze sie umowimy ;]
  12. A ja pewnie juz nie bede miala <hahaha> Dobra, to pewnie bedzie tak, ze albo zadna nie podejdzie, albo naraz podejdziemy xD Masz wziasc Lune! :)
  13. Emila, sluchaj, bo jesli wezmy karme dla szczeniakow, to lepsza, czyli najtanszy chyba brit :( A on 110 zł za 15 kg... Jakby brac pedigree to 30 kg by wyszlo...
  14. Zasnęłaś? hahaha xD Juz sobie wyobrazal ta sytuacje. Leza dwie padniete i chrapia tylko xD Mwahahahaha :D Jaaaasne ze bede! A Wy tez bedziecie? Tzn. Ty? Wezmiesz Luniasza? Bede miala poduszke, jakby mi sie zachcialo spac ;] Ja bede tylko w sobote ^^
  15. A zebys wiedziala :cool3: To w ubranku, to latac nei chciala zbytnio, ale w parku wtedy to dopiero byla nakrecona xD Jak poszlyscie, to tak szalala za nim, szarpala, myslalam ze jej lepek odpadnie ;] A o dziwo, potem grzecznie na smycz dala sie zapiac ;] Polazilysmy jeszcze po plantach, ze o 17 w domu dopiero bylysmy ;]
  16. Rollery, tez lapac nie chce ;]
  17. [IMG]http://i44.tinypic.com/2kneh0.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/23m5yx3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/hv2elf.jpg[/IMG] To jak w marcu na wsi bylysmy ;] A to jedno jak jeszcze zima byla: [IMG]http://i41.tinypic.com/2w4b2hd.jpg[/IMG]
  18. A, zapomnialam ja o galerii jakos xD Fotów nie mamy, bo aparacik zepsuty xD Ale postaram sie zabrać siostrze kome i zrobic paare fot xD Po swietach prawoslawnych zasypie Was fotami, bo jade na wies z psem, brat ma prof. sprzet to beda foty z agi, frisbee i ogolem ;] A btw. dla wszystkich ciekawskich, poznalam Lune i Ize! xD
  19. To hm.... Pewnie w krakvecie zamawiac bede. krakvet.pl Wez tak do 120 zł skompletuj koszyk ;] Czyli jak przeciwpchelne i przeciw kleszczom to co KONKRETNIE?
  20. Cioteczki, wolontariuszki moje kochane, łącznie z bazarków z rybką15 uzyskamy conajmniej 100 zł, więc co kupić? Znam zoologik, gdzie fajne smaczki są po 15,50 za kg (ul. Kopernika, w pawilonie) i mialam zamiar tam kupić pare kg, ale że mamy troche wiecej kaski, to nie wiem... W sklepie internetowym cos kupic? W krakvecie np. darmowa przesylka bedzie nawet. Co najbardziej potrzebne? bo wyjdzie tylko mniej wiecej 15-20 kg karmy, a to dużo nie jest na schronisko :( Smycze, obrozki? Smaczki? Zabawki?
  21. Czyli co Wasze yorkasy posiadają na spacerki? Moja narazie ma: * obróżka skórzana czerwona * obróżka taśmowa, pomarańczowa z rogza * smycz automat flexi summertime pomarańczowa * smycz przepinana parciana czerwona 2,4m zamierzamy dokupić: * szeleczki czerwone :) I jeszcze jedna sprawa, byłby ktoś zainteresowany takimi obróżkami: [img]http://i44.tinypic.com/xmsldx.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/m7xf0z.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/ma9kax.jpg[/img] ?? Tyle, ze oczywiscie z wizerunkiem yorka ;] Jaki kolorek, szerokosc i regulacja? Wg. mnie czerwona, szerokość tak były podzielone zdania czy 11 mm czy 15mm, mysle ze 13mm byloby najlepsze ;] Regulacja od 20 cm do... ? I ile osob byloby tym zainteresowane? Ploter robi te obroze, na allegro są :)
  22. [b]Imię[/b]: Daisy [b]Płeć:[/b] suczka [b]Właścicielka:[/b]: Marta (Vini) [b]Data urodzin: [/b]4.04.08r. [b]Jest moim psem od dnia:[/b] 17.06.08r. [b]Czasem nazywana:[/b] Daiska, wredota, bezwstydnica [b]Ulubione zabawki:[/b] łoś pluszowy z Pepsi (amputowała mu nóżki i jedną rączkęxd), piłka miękka (odbija sie na wszystkie strony, szaleje za nią) [b]Czworonożni przyjaciele[/b]: Goofy- york, reszty psów nie lubi i sie boi ;p [b]Kąpiele[/b]: oczywiście regularne, mniej więcej co tydzień [b]Lubi[/b]: spaaacery, wypady na psie łączki, czyli spuszczanie ze smyczy, latanie za piłką, drapanie za uszkiem, wylegiwanie się z pańcią w łóżku [b]Nie lubi[/b]: kąpieli! weterynarza, pryskania sprayem przeciwko kleszczom (:lol:), przeszkadzania w drzemkach ;] [IMG]http://i41.tinypic.com/24qjst5.jpg[/IMG]
  23. Mysle ze wlasciciele yorkow chetnie by takie obrozki kupili ;] Napisze na watku yorkowym, mowisz ze potrzebujesz conajmniej 20 chetnych, tak?
  24. Sorki za OT, ale może ktoś pomoże :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/12107382-post565.html[/url]
×
×
  • Create New...