-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ja wiem, ale chodzi mi o konkretny wzorek, a oni robią dostawy co pare miesiecy :( Jest jeszcze Dog Chow/Show na Legionowej, ale tam odblask to mają tylko różowe i brązowe....
-
Weeeeźcie! Bede musiala mlodej rozowa kokardke dokupic, bo pomarancz nie bedzie pasowal xD Dobra, bede stajlowa i kupie jej komplet rozowy! Najwyzej pojde z psem pod most W NOWYCH SZELKACH I SMYCZY! Bo mnie mama wywali pewnie :D
-
Ja wlasnie nie wiem ktory mi sie bardziej kolor podoba :(
-
A może mi ktoś pomoże? Chce dla swojej Daisy w przyszłym tygodniu szele z ROGZA kupić. Odblaskowe. I zastanawiam się czy różowe czy czerwone. Mam smycz czerwoną parcianą, więc wystarczy same szele kupić, pewnie w necie, bo w stacjonarnym pewnie jeszcze nie ma :/ Jakbym miala różowe kupić, to i smycz do tego, ale szele to w stacjonarnym będą. I w sumie jakby nie patrzeć to pozwolenie mam zeby kupic komplet, ale nie wiem co robić :placz: Doradzi ktoś? E, Białostoczan któryś, widział ktos moze w Zoonaturze jakie sa szele i smycze dla malych psiakow S?
-
Na pelnej misce: [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=448]Rogz smycz HLM 05 A - Black[/url] [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1723]Rogz smycz HLM 05 E - Purple[/url] Tyle, ze 107 zł....
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
To nie wiedzielam ze masz tak duzo znajomych ;] A tak btw. to wesołych świąt ;p Ucałuj i wytarmoś Lune ;] -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Nie wiedzialam, ze znasz wszystkich xD -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
A z kim Ty chcesz tak gadac, co? xD -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
A moze przyznac sie do mnie nie bedziesz chciala, hę !? :mad: Ty jakby co tez do mnie podejdz czy cos xD Zreszta przez kom jeszcze sie umowimy ;] -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
A ja pewnie juz nie bede miala <hahaha> Dobra, to pewnie bedzie tak, ze albo zadna nie podejdzie, albo naraz podejdziemy xD Masz wziasc Lune! :) -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Zasnęłaś? hahaha xD Juz sobie wyobrazal ta sytuacje. Leza dwie padniete i chrapia tylko xD Mwahahahaha :D Jaaaasne ze bede! A Wy tez bedziecie? Tzn. Ty? Wezmiesz Luniasza? Bede miala poduszke, jakby mi sie zachcialo spac ;] Ja bede tylko w sobote ^^ -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
A zebys wiedziala :cool3: To w ubranku, to latac nei chciala zbytnio, ale w parku wtedy to dopiero byla nakrecona xD Jak poszlyscie, to tak szalala za nim, szarpala, myslalam ze jej lepek odpadnie ;] A o dziwo, potem grzecznie na smycz dala sie zapiac ;] Polazilysmy jeszcze po plantach, ze o 17 w domu dopiero bylysmy ;] -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Rollery, tez lapac nie chce ;] -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
[IMG]http://i44.tinypic.com/2kneh0.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/23m5yx3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/hv2elf.jpg[/IMG] To jak w marcu na wsi bylysmy ;] A to jedno jak jeszcze zima byla: [IMG]http://i41.tinypic.com/2w4b2hd.jpg[/IMG] -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
A, zapomnialam ja o galerii jakos xD Fotów nie mamy, bo aparacik zepsuty xD Ale postaram sie zabrać siostrze kome i zrobic paare fot xD Po swietach prawoslawnych zasypie Was fotami, bo jade na wies z psem, brat ma prof. sprzet to beda foty z agi, frisbee i ogolem ;] A btw. dla wszystkich ciekawskich, poznalam Lune i Ize! xD -
Cioteczki, wolontariuszki moje kochane, łącznie z bazarków z rybką15 uzyskamy conajmniej 100 zł, więc co kupić? Znam zoologik, gdzie fajne smaczki są po 15,50 za kg (ul. Kopernika, w pawilonie) i mialam zamiar tam kupić pare kg, ale że mamy troche wiecej kaski, to nie wiem... W sklepie internetowym cos kupic? W krakvecie np. darmowa przesylka bedzie nawet. Co najbardziej potrzebne? bo wyjdzie tylko mniej wiecej 15-20 kg karmy, a to dużo nie jest na schronisko :( Smycze, obrozki? Smaczki? Zabawki?
-
Czyli co Wasze yorkasy posiadają na spacerki? Moja narazie ma: * obróżka skórzana czerwona * obróżka taśmowa, pomarańczowa z rogza * smycz automat flexi summertime pomarańczowa * smycz przepinana parciana czerwona 2,4m zamierzamy dokupić: * szeleczki czerwone :) I jeszcze jedna sprawa, byłby ktoś zainteresowany takimi obróżkami: [img]http://i44.tinypic.com/xmsldx.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/m7xf0z.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/ma9kax.jpg[/img] ?? Tyle, ze oczywiscie z wizerunkiem yorka ;] Jaki kolorek, szerokosc i regulacja? Wg. mnie czerwona, szerokość tak były podzielone zdania czy 11 mm czy 15mm, mysle ze 13mm byloby najlepsze ;] Regulacja od 20 cm do... ? I ile osob byloby tym zainteresowane? Ploter robi te obroze, na allegro są :)
-
Lista yorków na forum - prosimy nie komentować!
MakeBelieve replied to marlena924's topic in Yorkshire terrier
[b]Imię[/b]: Daisy [b]Płeć:[/b] suczka [b]Właścicielka:[/b]: Marta (Vini) [b]Data urodzin: [/b]4.04.08r. [b]Jest moim psem od dnia:[/b] 17.06.08r. [b]Czasem nazywana:[/b] Daiska, wredota, bezwstydnica [b]Ulubione zabawki:[/b] łoś pluszowy z Pepsi (amputowała mu nóżki i jedną rączkęxd), piłka miękka (odbija sie na wszystkie strony, szaleje za nią) [b]Czworonożni przyjaciele[/b]: Goofy- york, reszty psów nie lubi i sie boi ;p [b]Kąpiele[/b]: oczywiście regularne, mniej więcej co tydzień [b]Lubi[/b]: spaaacery, wypady na psie łączki, czyli spuszczanie ze smyczy, latanie za piłką, drapanie za uszkiem, wylegiwanie się z pańcią w łóżku [b]Nie lubi[/b]: kąpieli! weterynarza, pryskania sprayem przeciwko kleszczom (:lol:), przeszkadzania w drzemkach ;] [IMG]http://i41.tinypic.com/24qjst5.jpg[/IMG] -
Mysle ze wlasciciele yorkow chetnie by takie obrozki kupili ;] Napisze na watku yorkowym, mowisz ze potrzebujesz conajmniej 20 chetnych, tak?
-
Sorki za OT, ale może ktoś pomoże :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/12107382-post565.html[/url]