Dziewczyny, mamy gwarantowane 180 zł, więc proszę dokładnie wskazać co mamy kupić. Pipet to jednak co jak co, ale mało wyjdzie :( A karme dobrą, tzn.? Najtanszy to brit chyba, moze udaloby sie na 2 worki po 15 kg uzbierać. A powiedzcie, ile jest szczeniaków i na ile czasu takie 30 kg by starczylo?