Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Gratulacje! My na jesien zapisujemy sie na agility.
  2. No wlasnie, jakie macie klikery? Ja mam z Karlie jakis, zielony taki, ale jest glosny i wolno klika. Przez to moja sunia sie boi. Poszukuje w tym stylu: [url=http://www.allegro.pl/item656720739_polprzezroczysty_kliker_clicker_tresura_psa.html]Półprzezroczysty kliker (clicker) - tresura psa (656720739) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ale bez przesady, nie mam zamiaru placic 23 zł za kliker :roll: A moze chcialby ktos oddac/odsprzedac?
  3. Axel Feigned tez na lince biega :] Przychodzi do niej na komende, ale boi sie jego spuscic. W sumie... ja tez bym sie bala ^^ Ja sama na poczatku kupilam linke 15 m zeby pies mogl pobiegac po lace, ale zebym miala nad nim pelna kontrole.
  4. Aha! O to chodzi, ze ja wlasnie mam zrobiony wlasnorecznie szarpak z miekkiego materialu, kupny byl za twardy sznurek. Na piłkę próbujemy właśnie, piszczaca nawet, ale to nie usatysfakcjonuje mojej suni. Fajne jest takie cos z petstagesa: [url]http://www.petstages.pl/resources/img_d/198_109.jpg[/url] taka zabawke ma Ewa z bialostockiego klubu Radosny Pies, dla swojego labka (na dogo jest pod postacią Ewa3 :D) ale wiadomo, labek to wiekszy pies i on da rade to w pysk wziasc, a moja? za sznureczki by lapac musiala, a to dla niej fajne nie jest, bo ona lubi wziasc wszystko w pyszczek.
  5. Na zawodach nie mozna miec smakow w rece, jedynie zabawki :/ Wlasnie o to chodzi, ze inne zabawki ma na codzien w domu i jak wezme jakas inna, to nie jest na nia nakrecona na podworku :/
  6. A więc... potrzebuję zabawki, w którą można wepchnąć smaki, dla yorka. Potrzebna mi ona bedzie zapewne do agility, gdyz pies nie jest nakrecony na szarpak tak, żeby był on dla niej nagrodą po wykonanym zadaniu. Od razu mówię, że kong odpada, bo dla mojego psa jest on za twardy.
  7. To miekki i lekki ^^ I jest brzyyydki ;p
  8. Dla yorka.... Rogz z miękkich i lekkich jest fajny, Muscat- ten skórkopodobny tez jest faaaajny ;]
  9. Ja wlasnie zastanawiam sie nad plastikową, a nad materiałową.... Moja to raczej wiercipieta nie jest (2kg york ;p) i wlasnie tez chce na agility do klubu i byc moze pozniej na ew. zawody :D
  10. No wlasnie :lol: Chyba chodzi o szelki czy obroze :] Wg. mnie dla duzego psa lepsza jest obroza, na poczatek przynajmniej.
  11. CS'a nie radze dla psa, ktory dyski rozwala, bo jest mniej wytrzymaly od Softa. Ja frosta uzywam od ok. paru miesiecy (na wiosne zaczelysmy sie bawic) i sa normalne rysy, male slady zabkow (chociaz jak na yorkersa to duze ;p) a w cs'ach po pierwszej zabawie byly juz wgniecenia od zabalow. jesli nie szkoda Ci kasy, to moze warto sprobowac z jawzami, ale pamietaj, ze one gorzej lataja.
  12. Myyysle, ze na DCDC :) Tam mozna pewnie kupic. A i przy karmach są :) Dog Chow 15 kg. "Zestaw startowy" do frisbee z dyskiem.
  13. Mi mama z jakiegoś rozciągliwego materiału zrobiła sznurek metodą-warkocza, trzyma sie do dzisiaj, chociaz juz raz pies go rozwalil (rozwiazal) i teraz używamy go na kursie jako szarpaka, jest super, bo miękki, pies kupnym nie chciał się bawić, także domowe zabawki niejednokrotnie sa lepsze od kupnych ;]
  14. Dziękujemy, dziękujemy :oops: Madziu, nie mam fotek, bo słabo wychodzą, bo u nas leje, ale przerobiłam kokardkę, zamiast tej froteczki doczepiłam taką gumeczkę jak do warkoczyków, to psinka super wygląda :loveu:
  15. No chyba, ze nie Mki xP Bo ja drobnego psa mam :) I jeszcze tasma 12 mm. Ale mi tam sie one podobają ;] Tylko z regulacją mam problem, bo jak dopasuje fajnie na szyje, to potem zdjac ich nie moge, a jak zrobie, ze zdjac moge to mi na psie zwisają.
  16. Doszły nam szelki z Red Dingo we wtorek czy srode, ale na wycieczce bylam, a wczoraj zapomnialam to dzisiaj daje. Mam narazie tylko na modelce. [IMG]http://i39.tinypic.com/21l1ze0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/t9wc2v.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2qjwwsz.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2eegaqq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/3164sck.jpg[/IMG]
  17. Mówisz o saszetce na smaki?? Jak tak, to nie wiem czy jest juz taki temat, ale poszukaj, jak nie ma to zaloz :) Nie chce tu OT robic. Wpisz sobie na allegro nerka i bedzie :) [url=http://www.allegro.pl/search.php?utm_source=opera&utm_medium=link&utm_campaign=opera&string=nerka&category=1487&category=27838]nerka na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro[/url] Np. ten link. Sorki za OT :)
  18. xP Klikasz w mój nick VINI, otwiera ci sie nowa strona, tam powinno byc wyślij prywatną wiadomość czy coś xP PW- prywatna wiadomość wersja angielska: PM- private message
  19. A mam, a mam! Jak cos to na PW :D Jeeeju, ale Wam zazdroszcze jechac :( Ja w nastepnym roku moze pojade z paroma osobami z innego forum xP(magda wiesz ktore xP)
  20. Uff! Czyli Bruti w nowym domku? Oby pozostał tam jak najdłużej :)
  21. Oooj, tak :) Mika suuuper sobie radzi :) Widzisz Darek? Jestesmy wyjatkowym klubem! W ktorym BC nie ma! :D
  22. Ojej! Czyli potwierdzone, że Bruti zacznie nowe, lepsze mam nadzieje zycie? Trzymam kciuki, aby wszystko dobrze poszlo i aby Brutusek mial swoj wymarzony domek :]
  23. O Boze, nie wierze! Brutusek bedzie mial nowy dom! Trzymam mocno kciuki, oby sie udalo! Prosze pozdrowic ode mnie ta pania za to, ze zdecydowala sie wziasc Brutiego :)
  24. Och, mam genialnego psa morderce! :evil_lol: Strzec sie ! :)
  25. To nie przesadzaj ze taki malutki yorczek, moja tyle samo ma :) Więc albo zwykły rogz- ja dla swojej nastawiłam na ok. 24 cm, bo jej chyba szyja troche urosla xP Bo ten pupz to za maly bedzie. Ja skóry nie lubie, jesli cos w ten desen to ten muscat xP
×
×
  • Create New...