Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ola- moja identycznie! Pruje ile sił do dysku, a potem stoi, gapi się na niego, jak spadnie zadowolona mi przynosi
  2. No my mamy podobny problem... Rollery super łapie, floaterki niskie niestety nie ;( Jak szuram po ziemi to super sie bawi, ale już w powietrzu nie :(
  3. Nie mam Madziu żadnej obroży RD ^^ Ale jeśli zamienię się z pewną osobą kompletem Sport Red to dostanę w zamian pare RD :D
  4. A ja tak sie skromnie jeszcze przypomne że rzeczy RD też mam na sprzedaż:D
  5. Tak, amatorsko moja koleżanka ^^
  6. Nie, no ja jeszcze nie zamówiłam. Ale z czystej ciekawości, zamówię. Zobaczę. Jak przyjdzie potwierdzenie to wpłacę kasę.
  7. No ale co, zamówię, wpłacę pieniądze i mi nagle mówią, że sklep zamknięty? Kase zwracają?
  8. Ostro ;ppp To skoro rzekomo można zamawiać to czemu nieczynny? ....
  9. Dzieki wielkie ;* A zamawiał tam ktoś te rzeczy za 0 zł albo 1 zł? Przyszły?
  10. Sory ludzie, że troche nie w temacie, ale pamięta ktoś nazwę sklepu internetowego, gdzie zapewne przez pomyłkę wiele produktów było za cenę 0 zł?
  11. A ja tak cicho przypomnę, że mam na sprzedaż komplet Rogza S ;pp Kuuurcze, jak ja chce rogza krówkę ;(
  12. [url=http://www.ubrankadlapsow.com/ubranka/dresy/ubranka-dla-pieskow-dres-rozowe-moro-2cz..html]Ubranka dla piesków dres różowe moro 2cz.[/url] Chcę kupić ten dresik dla Daisy. Co o tym myślicie? Wydaje się funkcjonalne, bo jednoczęściowe. I ciepłe też się w sumie wydaje....
  13. Nie ;pp Tak na serio to 3 używamy ciągle ^^ A ostatnio głównie 2. A 2 leżą w cichaczu w szafce ;p Używane na obozie były ostatnio ^^
  14. W okolicach listopada- grudnia chcę wysterylizować swoją Daisy, ale nei wiem gdzie. Na początku myślałam o Białostoczku, bo tam chodzimy, ale już zaufania do nich nie mam. Myślałam albo od dr. Rudobielskiej albo o Arce na Pułaskiego. Koleżanka tam w piątek psa wykastrowała i wszystko ok. Drogo być nie może, niestety fundusze ograniczają. A, że sunia jest malutka (2 kg) to muszę być względnie spokojna.
  15. Mała to kolekcja taka ;ppp Wstawie... jak bede sama w domu ;pp bo o połowie rzeczy rodzina nie wie ^^
  16. Hm.... Jako tako kompletów, które najczęściej razem nosi to mamy.... 5 ^^ No i smycz jeszcze do tego. Komplet Sport Red, ktory chcemy sprzedać, Planet Rogz, smycz krówkową, obrożę miękkie i lekkie- to rzeczy rogza, do tego szelki RD, smycz flexi summertime i smycz zwykła przepinana ^^
  17. Ale mam smycz krówkową samą ;( Sprzedam komlet, kupię obrożę i zostanie na smaki dla psa ^^
  18. Ale ja cem sprzedać sport reda, kupić krowe i to bedzie wszystko do końca ;( Bo mi sie Sport Red nie podoba straasznie ;(
  19. Już nie ma guardów odblaskowych w katalogu rogza. Są tylko od góry. Magda, dlatego, że na np. p-m są i szelki i obroża krówkowa Mka, a eSek nie ma ;(
  20. Powiem tak- dla jednego rd jest lepsze, dla drugiego rogz, dla trzeciego lupine. Ja osobiście polecam rogzy. Mój pies ma 3 obroże i 2 smycze rogzowe. Z kompletu Planet Rogz po 2 tygodniach użytkowania nitki wyłażą. Mamy obrożę z miękkich i lekkich i trochę się zmechaciła, ale była często prana, a jest już używana półtora roku. Powiem tak: stara seria Rogza- SUPER! nowa seria Rogza- Bleee. Przynajmniej mój komplet sie trafił felerny
  21. Bo właśnie jak raz na suczy mierzyłam, to ten klips tak jakoś topornie wyglądał ;( Kurcze, będę musiała się z nią do zoologa przejechać i zmierzyć.
  22. A ja mam takie pytanie. Moja Daisy nosi wszystko Ski. Ale kupiłam jej w Biedronce ten komplet obroża i smycz o szerokości 15 mm. Na długość była trochę przydługa, ale skróciłam. Czy jeśli kupiłabym obrożę Mkę Rogzową czyli 16 mm byłaby za duża na nią? Jak myślicie? Suńka ma ok. 23 cm w szyjce
  23. Ten co pokazałam.... Odmówiłam, bo chce komplet krowiasty, na który mi mama pozwala. A sport reda nie chciałaś. To nie moja wina (nadal mam na sprzedaż)
  24. [img]http://images48.fotosik.pl/200/fc2f9a757737c22cmed.jpg[/img] Też miałam ten komplet w koszyku ;( I jestem zła, że odłożyłam, bo jest śliczny :(((
  25. To poszukaj gdzieś, gdzie szyją na wymiar. Tutaj na przykład: [url=http://ubrankadlapsow.com]Ubranka dla psów Legowiska dla psów[/url] Bo sama tam będę kupować dresik dla suni na wymiar
×
×
  • Create New...