Jump to content
Dogomania

Lichfield

Members
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Lichfield's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Witamy po długiej nieobecności ;) Młody ma już prawie 10 miesięcy, wczoraj go zmierzyłam - nieźle mu się urosło, ma 58 cm wzrostu :D Jeszcze go nie ważyłam, ale obstawiam, że może mieć około 25 kg. Rośnie mi duże psisko :P. Mam nadzieję, że nie przekreśli to naszych planów związanych z trenowaniem frisbee, ale na pewno je utrudni. Tak aktualnie wygląda Johnny, kochany misiek :D
  2. Tu dwie aktualniejsze fotki :). A jutro będą zdjęcia z pływania :D DCDC zaliczone, Johnny spisał się świetnie!
  3. Niestety, nie mogę wstawić zdjęcia, bo gdy próbuje wstawić zdjęcie pokazuje mi się ta informacja:"Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words."
  4. Witam :) Od ponad dwóch tygodni jestem właścicielką nie tylko pudla, ale też 3-miesięcznego bearded collie Johnnego. Papiś urodził się 18 maja 2014 roku, a trafił do mnie 2 sierpnia w wieku 10 tygodni. Jest jednym z siedmiu szczeniąt urodzonych w hodowli Z Domu Etny. Od dwóch lat marzyłam o drugim psie, który spełniłby moje marzenia wystawowe i sportowe. Padło na aktywnego, przyjaznego i niezwykłego beardie. Decyzja o wzięciu Johnnego była dość spontaniczna, ale nie żałuje jej, choć mały uwielbia podgryzać, ale też szybko się uczy i jest przyjazny wobec ludzi i psów. Teraz uczę go spokojnego zachowania na spacerze, kilku komend i sztuczek. Johnny jednak potrafi pokazać rogi, (i tu nie rozumiem, dlaczego ma w swoim rodowodowym imieniu "Angel" :evil_lol:) wskakuje przedniej łapami na stół, kradnie chleb (a ukradziony chleb kradnie mu pudel Sissi), notorycznie wylewa wodę z miski. Eh, jest z nim(i) sporo zabawy :). Zapraszamy do śledzenia naszej galerii!
×
×
  • Create New...