Jump to content
Dogomania

li1

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by li1

  1. [quote name='mgie']Bo na [B]Bob'a[/B] to się nikt nie zgodzi :evil_lol:[/quote] Fajne. Uwielbiam reggae. Inne imiona tez dobre.
  2. TZety sa tacy kochani jak otwieraja portfele. A zdjecia sliczne. Pozdrawiam.
  3. Chcialam dac imie bratu ( moze to jednak nie brat ) dzisiejszym imieniem ze szwedzkiego kalendarza. Musze zrezygnowac, bo dzis imieniny obchodzi Adolf i nie chce obrazac psa. Pomysle nad imieniem.
  4. Dziewczyny, wiecie na 100% ze nie pisalam o osobach z TEGO WATKU.
  5. [quote name='kahoona']i Emirowa nie taka straszna i kłótnie na wątku był zbędne tak powinny kończyć się wszystkie dyskusje na dogo:multi:[/quote] Kahoona, Ty koniecznie chcesz, zeby dogo bylo takim normalnym, rzetelnym, dzialajacym dla dobra zwierzat forum. Nie wiem tylko, czy choc polowa dogomaniakow by tu zostala. Jedni pouciekali by z nudow, inni z braku mozliwosci zarobku...
  6. Dobrze, ze dwa razem pojechaly. Widac, ze dodaja sobie otuchy.
  7. Takie niesmiale jeszcze. Zobaczymy, czy prawdziwy charakterek wyjdzie po paru tygodniach :lol:
  8. Zobaczymy , czy Shivie spodobalo sie u jamora.
  9. Przeczytalam watek jako jedna z pierwszych. Najpotrzebniejsze jak zwykle sa pieniadze. Reszta sie rozkreci. Jak zalatwisz dotacje z EU ? Super byloby dostac taki datek.
  10. [quote name='Soema']Czekam..:oops::oops: chociaż tyle, że u nich pogoda ładna, nie to co u mnie w Sandomierzu.. W Krk też podobno leje.:roll: o 17 mogę?:razz:[/quote] To moze zacznij grzecznie od smsika lub mejla, jak nie odpowie po 2 sekundach to masz prawo sie zdenerwowac i dzwonic.
  11. [quote name='Soema']Już po 15... :roll: czekam jeszcze chwilę i zadzwonię...:oops: nie wytrzymam.[/quote] Daj im czas na rozpakowanie walizek i zapoznanie sie z terenem.
  12. [quote name='aneta355']A ja chętnie zobaczyłabym Lideczkę szczęśliwą :lol:[/quote] Na pewno jest szczesliwa.
  13. Cena do przelkniecia. Pies jest piekny, warto sprawdzic i ew. naprostowac charakter.
  14. Widzialam bialaska, sliczny. Mama Demonka tez sliczna.Ciekawe, z kim ona miala tego Demonka, bo zupelnie niepodobne.
  15. Cisza tu, chyba rzeczywiscie kwota wszystkich powalila.
  16. [quote name='ewcia1994dg']Ja też sobie tak marzę... biedny białasek. On chyba też jest mały Pipi??? I jaki śliczniutki. Czemu to wszystko musi byc takie trudne:shake:[/quote] A gdzie jest zdjecie bialaska ?
  17. Ja wplacilam dzisiaj 100zl do jamora,czyli za 2 miesiace ode mnie.
  18. pati-c nie bylo na dogomani od wczoraj. Nie mam od niej wiadomosci, czy ma mozliwosc zawiesc Shive do jamora. Czekam na kontakt z pati, podalam jej tez watek Shivy, to moze wejdzie i sama odpowie.
  19. Kochana gagato, widze zdjecia mojej Mai. Super piekne. Jaka ona malutka, dopiero jak sie widzi ja z kotem, to mozna ocenic wielkosc. Chyba , ze Ty masz w domu czarna pume.
  20. [quote name='Soema']Czasem się zastanawiam jaki sens ma pomaganie psiakom, jak nie potrafimy zaprzestać nadmiernemu rozmnażaniu..:-( przecież to niekończąca się opowieść.. :roll:[/quote] No wlasnie, to niekonczaca sie opowiesc. Dlatego trzeba glupkow przekonywac wszystkimi mozliwymi argumentami, by kastrowali psy. A jak trzeba glupkow przekupic, to robi sie to tylko dla dobra psow, bo jak zmusisz debila by wykastrowal suczke ?
  21. [quote name='dorcass'] rozmawialam z pania Krystyną we wtorek, wszystko jest ok, adopcja jest mozliwa, jestem z panią Prezes pod telefonem, dziekuje wszystkim:)/quote] No, to widze, ze masz dar przekonywania, bo pani Prezes to twarda osoba i byle czym jej sie oczu nie zamydli. Ciesze sie, ze tak walczysz o Mikrusa, bo to robi swietne wrazenie. Moze tym tak ujelas p. Prezes ?
  22. [quote name='sleepingbyday']li, na dogo są panie od 18tki do, no, 70tki!!![/quote] Z racji wieku to pan A. powinien miec chetke na 60atke, ale pan A. chce 30-40. I do tego ma jeszcze mlodo wygladac. On jest taki jak kazdy chlop, duzo wymaga, grubo za duzo.
×
×
  • Create New...