Jump to content
Dogomania

li1

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by li1

  1. Na Bolka czy na Lolka, beciu66 ?
  2. Ja bym chciala tez wziac Kizie, Perelke, Lolka, Prege, Rite, Pusie, Szpilke i pare innych . Musze sie ograniczyc. Daj czas do przemyslenia, bo zwariuje.
  3. Lolek jest przeuroczy. Moje dziecko powiedzialo, ze on wyglada jak duza, piekna zabawka. Chyba macie za duzo ladnych psow w Orzechowcach i dlatego ludzie nie wiedza , ktorego wziac.
  4. Na forum milosnikow podhalanow, Camara wysunela propozycje pomocy od tego forum w finansowaniu ew.hoteliku dla Poldka. Zajrzyjcie na forum podhalanow i ogloscie zbiorke na koszty utrzymania psa, bo jest to najwlasciwsze miejsce , aby udzielilo pomocy podhalanopodobnemu . Lepiej dzialac razem.
  5. Funie moge zabrac najwczesniej za miesiac z Orzechowcow. Teraz trzeba ja zaczipowac a potem zaszczepic. Moze bedzie najlepiej , jezeli bede miala kontakt mejlowy z np becia66, to rozwazymy kiedy i jak przyjade po Funie.
  6. Jestem, jestem .... Odpoczne troche po wojazach i zamelduje sie jutro na forum. Chyba poglaskalyscie Funie ode mnie ?
  7. Dzieki , ze o tym pomyslalas. Wiesz , ja mam psa i teraz dojda tez inne suczki , sprawdz, jak sie one dogaduja z innymi dziewczynami.
  8. Jutro bede wiedziala wiecej , kiedy moge zabrac panne Funie ze schroniska. Jak wiecie nie jestem na miejscu i musze to zorganizowac( podroz, sterelizacje, potem znowu podroz itp ). Bede sie sprezala, bo juz bym ja chciala zobaczyc. Dzieki Wam za opieke nad wszystkimi biedakami. Jeszcze raz prosze , abysmy mogli sie zorganizowac , aby znalezc dom dla podhalana, bo on mi ciazy na sercu, ze nie moge go wziac. Jak zaglosujecie na Kizie, to ja wezme, to koszmar tak wybierac z tylu tysiecy. Nie bede miala dostepu do internetu przez kilka najblizszych dni Pozdrawiam
  9. Zabiore do mnie Funie i jeszcze inna suczke, tylko zastanowie sie pare dni, ktora ( byleby byla malutka). Bardzo gnebi mnie los podhalana w schronisku w Orzechowcach. Niestety nie moge go zabrac do siebie, bo mam psa samca, troche zadziornego do innych samcow. Czy mozemy skoncentrowac sie na podhalanie, zeby mu szybko znalezc odpowiedni dom ?
  10. Becia, przeciez ja Ci mowilam juz kilka dni temu, ze ja zabieram do siebie. Poczekalam kilka dni, gdyby ktos inny sie zglosil, bo wiesz , ze do mnie to troche potrwa, ale ja zawsze dotrzymuje slowa. Gdyby moj pies wiedzial , jakie ja mu dziewczyny sprowadzam , to juz by stal pod siatka i czekal.
  11. Ja tez sie ciesze. Funia bedzie prezentem dla mojego meza na urodziny. Napisze wiecej za pare dni, bo musze wyjechac. Mam kontakt z becia66, powiadomilam ja o Funi a teraz Wy tez wiecie, to nie ma odwrotu. Pozdrawiam
  12. Staly domek , oczywiscie.
  13. Jezeli Funia nie znajdzie w najblizszym czasie super dobrego domku, to zamieszka u mnie. Mam kontakt z becia66, to mysle, ze mozecie odetchnac.
  14. Ja moge udostepnic na jakis czas mieszkanie w centrum Warszawy dla potrzebujacego dogomaniaka i paru psow. Napiszcie do mnie bezposrednio, to rozwazymy sutuacje. Pozdrawiam
  15. Mam mieszkanie dla Margo, napisalam do niej wczoraj o tym. Margo , odezwij sie , czy w dalszym ciagu szukasz chaty ?
×
×
  • Create New...