Jump to content
Dogomania

li1

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by li1

  1. sprawdzilam na mapie. rzeczywiscie daleko do brodnicy. igielko, jakby nie udalo sie przetransportowac suczki, to moze wzielabys innego biedaka z blizszych okolic. jezeli masz miejsce, to sprawdz, ktora malizna kolo Ciebie szuka dt, bo kazde dt jest na wage zlota. teraz jest w przygotowaniu ( otwarcie w czerwcu ) hotelik pare km od Gubina. jakie mamy inne mozliwosci, bo ew zostaja 2 maluchy ?
  2. zmieniam deklaracje na 20 zlociszy miesiecznie. suczki nie lubia sie i potrzebuja 2 miejsc w hoteliku/ach. czyli potrzeba ok 800zl miesiecznie. i pare setek na kastracje.
  3. dorzucam 10 zl miesiecznie. wyslalam przed chwila za 2 miesiace hotelowania.
  4. masz imie, nazwisko, adres, nr telefonu, mejl do sprzedajacej, wiec skontaktuj sie z nia i wybadaj w jakich okolicznosciach pies znalazl sie w Szwecji. Suczka nie jest rasowa, oglaszana jest w mieszancach. Nie toleruje psow i kotow. Jest przylepka do ludzi. Cena wynosi 10 000kr, czyli ok. 4000 zl. Wykluczono targowanie sie o cene. Ze zdjec widac, ze rodzila szczeniaki. Wyglada, ze to jakas cholerna pseudohodowla w Polsce rozmnaza i eksportuje amstafopodobne.
  5. wyslalabym forse komus, kto moze zamowic karme dla psow. mam Twoje konto, anawa, moze przelac na Ciebie ?
  6. witam, ode mnie 10 zlociszy miesiecznie. dziewczyny chyba niewykastrowane ?
  7. w razie czego tez doloze grosik na ew weta, itp.
  8. z tego co widze, to nie wiem, czy Misza bedzie mial gdziekolwiek lepiej niz u Ani.
  9. a moze, jak bedziemy skladali sie na karme, to ludzie zostawia bernardynke u siebie ?
  10. jamor, gdybys jeszcze jechal do Toffinka, moglbys zawiesc karme dla bernardynki za np. stowe z sumy na kastracje Pekaesa ? a moze ktos inny by zawiozl ?
  11. jak te szkraby maja na imie ? i czy ten maly czarnulek zalapie sie na mikropieski do 6 kg ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-KsiAE-gowa-do-mikroskarbonki-poszukiwana-Zbieramy-na-Mikrusy[/URL]
  12. znalazlam watek z mlodziutka, jamnikowata suczka. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183366-Pani-umarA-a-co-bAE-dzie-z-trzema-psami-Pomocy[/URL] prosilam zalozycielke watku, bu tu wstawila namiary na sunie.
  13. watek jamnikow [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-caA-ej-Polski[/URL] oraz [URL]http://www.dogomania.pl/threads/127512-Jamnicza-skarpeta-na-najpilniejsze-jamnicze-potrzeby[/URL] mikropieski [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-KsiAE-gowa-do-mikroskarbonki-poszukiwana-Zbieramy-na-Mikrusy[/URL]
  14. zwroc sie o pomoc do sterylkowej skarpetki. daj te najmlodsza suczke na watek jamnikow, te starsza ew. tez. jezei ten czarny wazy ponizej 6 kg, to daj go na watek mikropieskow. jak psy maja na imie ?
  15. [quote name='rita60']Ale poza,normalnie wystawowa:razz:[/QUOTE] ona jest piekna.
  16. [quote name='agata51']....... O ile mnie pamięć i mój zeszycik nie myli, zadeklarowałam 20zł/mies i tego się trzymajmy.[/QUOTE] zgadza sie.
  17. dobrze byloby cos wiedziec...., nowe zdjecie zobaczyc, pozdrowic .......
  18. czy mozna zawiesc suczki do weta, na ogledziny i ew wykastrowac ? ta najmlodsza znajdzie dom w 5 minut, 2 pozostale tez maja duze szanse. byleby jak najszybciej zapobiec ew. rozmnozeniu.
  19. do jamora jest kolejka na pare miesiecy. przeciez nie damy Welshowi tyle czekac.
  20. [quote name='zoja.']........... Rodzina wybrała Bajkę, bo... jest poświstem ;) [ja wiem co to znaczy, a Wy? ;)][/QUOTE] ja domyslam sie. i tak sie ciesze, ze Bajka znalazla wspanialych ludzi.
  21. agaciaaa, rzeczywiscie Aza nie jest biedna, dostala prawie miesiac hotelowania w prezencie od Aliny, ja jestem za oglaszaniem.
  22. ok jkp, zaplac anett z mojej stowy. dam znac co z oplata za maj.
  23. napisz, jakie koszty. moze warto...
×
×
  • Create New...