-
Posts
13930 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ra_dunia
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Ra_dunia replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra'] ale przy tym podobieństwie wkomponuje się wspaniale w stado kelpie ;)[/quote] w wielkie stado kelpie :D całe 3 sztuki w Polsce :cool3: jeszcze nam się Amiśka w tym stadzie zgubi :evil_lol: -
Ach to to jest ta Twoja tymczasowiczka Zofio :) Śliczna sunia :loveu: widzę, że specjalizujesz się w rudzielcach :cool3:
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Ra_dunia replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Polanda - jak do nas trafiłaś? :D Może masz jakiś znajomych zakochanych w rasie, którzy przygarnęliby naszą Amisię? -
Z Rudzią nie najlepiej... może cioteczki 3łapkowe pomogą... Cytuje za Iwop: "Nie jest najlepiej...:-( Rudzia wyrwała sobie jeden szew. Dzisiaj trzeba było zszywać na nowo - bardzo płakała i myslałam, że serce mi peknie.. W dodatku ma gorączke i biegunkę." [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117842[/url] Rudzinka bardzo pilnie potrzebuje DT!
-
Rudzinko - biedactwo...
-
Jak już Czarka uprowadzę ze schroniska na badania - to pojedziemy do bardzo fajnych weterynarzy :) kobiet, które kochają swój zawód i mają serce do psiaków :loveu:
-
Widzę, że pisałyśmy w tym samym czasie ;) Dzisiaj rano wysłałam dłuuugi mail do Pani Ani. Zdążyłam napisać to co sugerujesz ;) Prosiłam, żeby przemyśleli, czy jeśli okaże się, że Czarek jest chory to będą go chcieli przygarnąć. Ostrzegłam, że nie wiemy co mu jest i że istnieje możliwość niedoczynności tarczycy. Napisałam, że psy ze schroniska nie potrafią zachować czystości, ale szybko się uczą i że ze względu na ślepotę Czarka, ustawienie mebli zawsze powinno pozostawać niezmienione (choć istnieje nadzieja, że pies rezydent stanie się Czarka przewodnikiem). Pani wie również, że nie mamy zielonego pojęcia jak pies zareaguje na koty. Nie powiedziałam tylko o okuliście... Ale sądzę, że jeszcze nie raz będę miała okazję z Panią Anią rozmawiać. No chyba, że się przestraszyła po moim pierwszym (muszę przyznać szczerym do bólu) mailu.
-
Tu na szczęście sytuacja trochę inna. Nie będzie wydawania w trybie natychmiastowym. Póki ciepło - Czaruś da sobie radę w schronisku. Panią Anię i jej rodzinę na pewno ktoś odwiedzi przed ostateczną decyzją o adopcji. Sądzę, że cała rodzina musi być na 100% pewna, że chcą Czarusia. Obiecałam, że do czasu ich powrotu z wakacji przeprowadzimy badania i poinformujemy ich o stanie Ślepka - żeby nie było żadnych nagłych rewelacji... Czaruś dostanie ode mnie wyprawkę do nowego domku w skład której wejdą na pewno gustowne szeleczki i adresówka. Będzie dobrze :) Mam nadzieję, że Pani Ania nie zmieni zdania. A nawet jeśli, to że nas o tym poinformuje :) 3majcie ładnie kciuki. Ale i tak szukamy domku dla Czareczka. Dopóki nie będzie na kolankach u nowych właścicieli w nowym domku jest pieskiem ze schroniska, bezdomnym i samotnym :(
-
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
Ra_dunia replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie - udało nam się pomóc Liskowi... tyle osób się zaangażowało... wiem, w Warszawie jest łatwiej, ale czy dałoby się też pomóc Rudzi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117842[/url] Ona nie może zostać tam gdzie jest teraz. W lecznicy też jej nie mogą przetrzymać :( Proszę, wesprzyjcie cioteczki kochane. -
Kochani! Kto pomoże Rudzi!!! DT / DS pilnie potrzebny!
-
Pani Ania stanowczo nadaje się na dogo ;) W swoim domu ma 13letniego psa przygarniętego z ulicy jak jeszcze był szczeniaczkiem oraz 3 koty (też przedtem bezdomne) aaa... i jeszcze ma królika :D Ponieważ ma warunki bardzo chce pomóc psinie, która ma niewielkie szanse na normalną adopcję. Info o Czarku znalazła na wp :D i od razu chwyciła z słuchawkę :D Chciała już raz adoptować pieska ze sparaliżowanymi nóżkami z ogłoszenia w lecznicy, ale gdy zadzwoniła - okazało się, że psiak ma już domek. Pani Ania jest w tej komfortowej sytuacji, że nie pracuje i pieskowi, który do nich przyjdzie może zapewnić ciągłą opiekę :) Mąż nie ma żadnych pretensji co do jej zamiłowań a w czasie gdy wyjeżdżają całą menażerią zajmuje się Babcia ;) Domek dla Czarusia byłby w Katowicach (o ile dobrze pamiętam). Godzą się na wizyty przed i po adopcyjne :) Ogólnie słychać było, że Pani bardzo uczuciowa i na prawdę przejmuje się losem ślepka, ale przy tym konkretna, więc istnieje szansa, że to nie jest jednorazowy impuls :D A i jeszcze jedno - Czarka jeśli już to mogą wziąć na początku września. Wtedy wracają z wakacji.
-
Żebyście wiedziały jak ja się ucieszyłam! Teki cudny telefon przed snem :D Co do kasowania hopków - dobry pomysł (mój TZ dopiero niedawno odkrył co my tak ciągle hop do góry i hop na pierwszą :cool3: )
-
6 z Kruszewa, po wirusówce, wreszcie w nowych domach
Ra_dunia replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jagoda - już za chwileczkę, już za momencik... ;) -
[quote name='iwop']Dzisiaj idziemy na zdjęcie szwów... Troche sie boję, bo wczoraj kikutek troche krwawił i wyraźnie ją bvolał...:shake:[/quote] Ojej... to niedobrze... 3mam mocno kciuki, żeby wszystko było w porządku. Rudzia koniecznie potrzebuje domu! Chociaż DT....
-
Lajla 10 miesięczna suczka amstafa, już w nowym domu
Ra_dunia replied to qeram's topic in Już w nowym domu
Yulia - nie martw się! Będzie dobrze :) I z córcia i z adopcją Lajli :D Myślę, że nawet jeśli Lajla nie jest pod opieką żadnej fundacji to wizyta przed adopcyjna byłaby wymagana :) Pomyśl tak: na przyjście nowego członka rodziny - dziecka - wszyscy przygotowują się 9 miesięcy :) Czytają książki, chodzą do poradni i na kursy, obcy człowiek w postaci lekarza sprawdza cały czas czy wszystko jest w porządku. Przestawia się meble w domu, kupuje wyprawkę... i jeszcze milion innych rzeczy ;) Lajla też stanie się członkiem waszej rodziny :D Przyjdzie do Was szybciej, nie musicie aż tak się przygotowywać ;) Ale przecież ma spędzić z Wami całe swoje życie, więc chyba warto poczekać i odpowiednio się na jej przyjęcie przygotować. Będzie dobrze, zobaczysz :) -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Ra_dunia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No dalej! Niech ktoś wreszcie doceni Gacka! ile można czekać?? ;) -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Ra_dunia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nieprzeciętny pies szuka nietuzinkowego opiekuna :D -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Ra_dunia replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Jedno jest pewne - Amisia potrzebuje aktywnego człowieka. To przykre, że taki pies marnuje swój potencjał mieszkając w hoteliku :( Na pewno jej u Murki dobrze, ale to nie zastąpi własnego domku... -
ZŁoty,kokolino 7 MiesiĘczny Psiak MA DOM !! :)
Ra_dunia replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
Ja nie mogę zrozumieć jak to możliwe, że takie śliczne i młodziutkie psiaki siedzą w schronisku :( -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Ra_dunia replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Basia - tak myślę, że Ty to możesz z nerwów mieć... Takie życie w stresie i ciągłym napięciu zawsze jakoś odbija się na zdrowiu :( Super, że Mama dziewczyny okazała się taka rozsądna :) to dobrze rokuje :) 3mam kciuki!