-
Posts
13930 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ra_dunia
-
Dolarku kochanie :) Już niedługo pojedziesz do swojego domku :) Majku - przeczytaj wątek Dziadunia z tego samego schroniska - zobaczysz jak psiak z nieufnego, zrezygnowanego zmienił się w kanapowca :D [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117219[/URL] A dziewczyny są cudowne :D Czarna Anda :loveu:
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Ra_dunia replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - bardzo dobrze, że od razu mówicie jaki Dyziu jest. Przynajmniej jak już Dyzio trafi do domku to będzie to odpowiedzialny domek, który pokocha Dyzia takiego jaki jest ze wszystkimi jego fobiami i z całą jego nieufnością. Mam nadzieję, że Dyziulek wkrótce taki domek dostanie :) -
Dalej Rudzinko! Zademonstruj wszystkim jaką cudowną psiną jesteś :D
-
Charly - Weronia się nie odzywała? W tygodniu wizyty w schronisku są tylko do 14tej :( nie mam jak tam podjechać... A w weekend wyjeżdżam... i znowu nie dam rady podjechać do Czarka :( Wnerwia mnie taka bezsilność... a niestety w schronisku jestem na tyle nowa, że mi psa nie wydadzą :(
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ra_dunia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Mój numer: 602344740 mail: [email][email protected][/email] -
Lajla 10 miesięczna suczka amstafa, już w nowym domu
Ra_dunia replied to qeram's topic in Już w nowym domu
Yulia - nie przejmuj się. To standardowa procedura przy adopcjach. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile piesków cierpiało, ponieważ trafiły do nieodpowiedzialnych ludzi :( Niestety często psy ras "agresywnych" są adoptowane w bardzo złych celach. Dziewczyny z fundacji starają się aby każdy pies trafił do jak najlepszego domu. Mogę podesłać Ci parę linków do wątków gdzie doszło do nieudanych adopcji. To straszna tragedia dla psa :( Musisz się przygotować na serię dziwnych dla Ciebie pytań :) może niektóre z nich wydadzą Ci się wręcz bezczelne lub złośliwe... ale to na prawdę wszystko dla dobra psa. Jeśli możesz - to przeczytaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25135[/url] Powodzenia :) -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Ra_dunia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacek - piękny, przyjacielski, radosny pies czeka... -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Ra_dunia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To w trakcie naszego kciuków trzymania, Pumcia biegnie na pierwsza stronkę pokazać się od rana :) -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Ra_dunia replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
I oczywiście od samego rana na pierwszą wędruje Amisia kochana :D -
Co słychać u radosnego Imbirka? :)
-
Wierzę, że się poprawiło :) wystarczy na niego spojrzeć :)
-
Bari - Zjawiskowy Czarny Kudłacz A La Sznaucer - Znalazł Dom!!!!!
Ra_dunia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jaki on przystojny :) A postawę ma iście wystawową ;) -
:) Czarek czeka na dom ...
-
[quote name='dziadziowa']:placz::placz::placz:[/quote] Dziadziowa - nie płakać :) Cieszyć się Kapitanem i szukać domku dla Czarusia :D
-
6 z Kruszewa, po wirusówce, wreszcie w nowych domach
Ra_dunia replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']Trzy kilo moge Małej zasponsorować - powinno na długo wystarczyć.[/quote] Oj nie na długo... Z tego co pamiętam maluchy w okresie wzrostu dostają około 250 gram karmy dziennie ;) Ale jakby co - jak mała dobrze przyswoi 3 kg - kupię jej te 15 :) To co? testujemy Pro Nature? -
6 z Kruszewa, po wirusówce, wreszcie w nowych domach
Ra_dunia replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Aleksandra - tej karmy nie znam... ale składniki wydają się dla Malwy w sam raz. Radzę nie kupować dużych opakowań ;) Na razie testuj te 3 kg. Z doświadczenia wiem, że nawet jak dana karma nie uczula to często nie smakuje psu i zostaje się potem z karmą, którą trzeba dać innemu psu, albo wywieźć do schroniskowych bied :) Fakt, nie zmarnuje się, ale przecież nie o to chodzi. -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Ra_dunia replied to annama's topic in Już w nowym domu
To czekamy na informacje od Pani Oli :D -
Noce coraz chłodniejsze... a Czarek coraz starszy...
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ra_dunia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Może... będzie ciężko ale się postaram... Ten pies jest taki dostojny. Musiałabyś go zobaczyć. Z niego bije taka, no nie wiem jak to nazwać, szlachetność (?).