Bo potencjalne domku wystraszycie ;) będą się bały zastraszania przez orphę :diabloti:
Drogie domki - tu bez powodu nikt nikogo nie zastrasza :cool3: Gwarantujemy Wam, drogim domkom, fachową pomoc, dobre rady, miłą atmosferę, grono wdzięcznych dusz...
[SIZE=1]no chyba, że nas zawiedziecie, drogie domki, oszukacie i zgubicie nam Czarusia, to wtedy Orpha wkroczy :mad: i już nie będzie tak miło :cool1:[/SIZE]