Jump to content
Dogomania

Ra_dunia

Members
  • Posts

    13930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ra_dunia

  1. Niech ktoś przygarnie Rudzię... niech to nawet będzie płatne DT! Ona nie może zostać tam gdzie jest w tej chwili :(
  2. Nenusia jest bardzo liskowata :) Śliczna z niej panienka :D
  3. Mocno trzymamy kciuki!
  4. Szkoda, że nikt go nie chce przygarnąć. Z Twojego opisu wynika, że Johny ma wieeeelkie serce i mnóstwo miłości do ofiarowania.
  5. Jak klikamy na Twój banerek Loli - to tak... pokazuje się Zenuś... hmmm... RM - czy to na pewno tylko oczka były operowane?? czy może jeszcze przy okazji zrobiliście Lolce zmianę płci?? :D
  6. Dzisiaj jak zaczęło padać o 10tej tak cały czas leje... a Czaruś tam w boksie moknie :( moje biedactwo :( Rotek, ale zobacz jakie my mądre i konstruktywne rzeczy powypisywałyśmy ;)
  7. Dużo piesków z kolejki wypada. Poza tym staruszki wchodzą tylko na miejsce staruszków...ale to jednak i tak może zająć dużo czasu zanim Rudzia tam trafi :( a jej potrzebny jest dom natychmiast! Czy na prawdę nikt nie może podarować Rudzi skrawka podłogi w domu??
  8. Kochana Rudzinka... Prosimy, niech ktoś da jej domek... chociaż tymczasowo...
  9. Przyszłe domki - jeśli adoptujecie jdną z siostrzyczek to możecie mieć u siebie też takie cudo :D Piękne zdjęcia :) i jaka szczęśliwa suńka :D
  10. Dobranoc Rudzinko... Będę śniła o domku dla Ciebie dzielna psino.
  11. :loveu:jak cudownie, że tyle osób myśli o Agusku :loveu:
  12. Dziadziowa - nie zawiodłaś :) Pomogłaś Dziadziowi vel Kapitanowi Dannyemu :) A Czarusiowi na pewno znajdziemy dom!
  13. Zaglądamy i myślimy jak jej pomóc... Wstawiłam jej wątek na wątku Liska, ponowiłam apel o pomoc na trójłapkach.... Widziałam, że napisałaś do Murki :) Finansowo sądzę, że parę osób pomoże... To strasznie przykre, że jesteś z tym wszystkim sama :(
  14. Zapowiadali ochłodzenie a tu nic z tego ;) dobrze dla Czarusia bo nie marznie... Mam nadzieję, że zimne dni spędzi już na kanapie w nowym domu :)
  15. Agusia - sądzę, że zawsze warto napisać do Murki i się po prostu dowiedzieć co i jak.
  16. iwop - zapisz ją w kolejkę. Murcia zastanawiała się, czy znowu nie udostępnić domku dla mniejszych psiaków... Przez pewien czas nie przyjmowali piesków do domu bo urodziło sie małe Murczątko... ale teraz... Link do hoteliku masz w ostatnim moim banerku. Wiem, że mają w okolicy też zaprzyjaźniony gabinet weterynaryjny...
  17. I jeszcze nie zapomnijmy, że inteligentna, piękna Puma wypatruje swojego człowieka :)
  18. w Polsce pasienie nie jest popularne :( A Amiśce, skoro energia ją rozpiera na pewno by się spodobało :D
  19. Na razie było zainteresowanie Czareckim i 3mamy kciuki, żeby zainteresowanie przerodziło się w domek :) Lolcia taka bardziej wyjściowa od Czarusia - to w sumie powinna szybciej domek znaleźć. Teraz po operacji powinno być lepiej :D
  20. Bo potencjalne domku wystraszycie ;) będą się bały zastraszania przez orphę :diabloti: Drogie domki - tu bez powodu nikt nikogo nie zastrasza :cool3: Gwarantujemy Wam, drogim domkom, fachową pomoc, dobre rady, miłą atmosferę, grono wdzięcznych dusz... [SIZE=1]no chyba, że nas zawiedziecie, drogie domki, oszukacie i zgubicie nam Czarusia, to wtedy Orpha wkroczy :mad: i już nie będzie tak miło :cool1:[/SIZE]
  21. Cały czas pilnie potrzebujemy chociaż DT dla Rudzi! Ona niema jak wydobrzeć po operacji!
×
×
  • Create New...