[quote name='Nikita.']Nadal jest, dziś rano rozmawiałam z Amigą i skontaktowałam ją z GrubbąRybbą. Mam nadzieję, że Ci ludzie będą mieli na tyle przyzwoitości, że odwiozą małą z powrotem do Poznania. Tam czeka na nią hodowca psiaków z 30-letnim
stażem. Na pewno dadzą sobie radę. Trzymam kciuki aby się udało.[/quote]
To dołączam się do trzymania kciuków (trochę mam za mało rąk już za tyle psiaków kciuki trzymam :cool3: )