[quote name='rotek_']ra_dunia tylko weź ze sobą wszystkie psiaki z bosku
nigdy nie wyciągaj jednego psa z boksu i po spacerze odprowadzaj go....
może dojśc do dominacji w najgorszym przypadku do pogryzień[/quote]
Hmmm... no to to może być problem :( Jak będę sama to sobie nie poradzę. Zwłaszcza, że jeden z piesków (suczek?) jest nastawiony negatywnie. Mam duuuże wątpliwości, żeby pozwolili mi zabrać 4 psiaki na spacer - zwłaszcza, że pewnie stwierdza, że to dla psów stres i w ogóle to przecież najszczęśliwsze są w boksie i po co je tak jeden raz wyprowadzać... ech...