Pozdrowienia z deszczowej Szwecji...
Goniu - Twoje miłosne opowiastki od razu wprawiają w dobry nastrój :)
Jak cudnie, że sunia otoczona jest takimi kochającymi ludźmi! Super, że noga wygląda już lepiej :)
Bardzo się cieszę, że książki doszły :)
Całuski brzuszkowe dla Pixie ;)