[quote name='Weronia']Nikt do mnie w sprawie Czarusia nie dzwonił.
Dzwoniła jedna dziewczyna w sprawie chyba darów dla pieska. Radunia, czy mogłabyś się z nią skontaktować??? podałabym Ci nr na pw...[/quote]
Parę osób już deklarowało chęć pomocy (również finansowej), ale po pierwsze to nie wiemy co Czarkowi dolega i czy potrzebuje jakiejś specjalistycznej karmy lub lekarstw, po drugie nikt nie jest w stanie dopilnować, żeby Czarek otrzymał wszystko co potrzeba :(
Myślę, że w tym przypadku pomóc można całemu schronisku a nie konkretnemu psu...
Skontaktować się z tą dziewczyną oczywiście mogę :)
Weronia - wybieracie się w może w sobotę do Swarzędza? Jeśli będę żyła po weselu to chętnie bym podjechała i zrobiła nową sesję zdjęciową...