Kłopot w tym, że na lato to właśnie podszerstek wyłazi a włos właściwy raczej zostaje. Nigdy psiaka nie strzygłam więc trudno mi powiedzieć jak taki wystrzyżony linieje. Jeśli masz wątpliwości najlepiej zapytaj weterynarza, lepiej dmuchać na zimne, bo choroby skóry zawsze są kłopotliwe w leczeniu, choć osobiście uważam, że jak wszystko wygląda ok, to pewnie linienie.