-
Posts
13930 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ra_dunia
-
Fakt, okropny zastój w adopcjach :(
-
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
Ra_dunia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Margotki... -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Ra_dunia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jelena, sprawdź gdzie Jarcio, bo chyba Ci ukradli... ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/206667-Piesek-z-cmentarza-ju%C5%BC-w-DT-potrzebujemy-pilnie-wsparcia-finansowego.-Pom%C3%B3%C5%BCcie!!!!?p=17011274&viewfull=1#post17011274[/url] -
Dobrze, że ręki Ci nie zjadł ;) Portki to bardzo delikatna sprawa, większość psów jest szczególnie wrażliwa na ich punkcie.
-
Jak to dobrze, że ktoś się zna ;) Dla mnie takie wyniki to czarna magia.
-
Wesoły i uroczy Tomcio z Mielca znalazł dom :)
Ra_dunia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
On jest przesłodki :) Że też nikt się nie zakochał... :( -
Wchodzę a tu normalnie pornografia ;) Biedny Ronald pewnie będzie się wstydził, że tak sobie jego interes na forum publicznym wszyscy oglądają. Fakt - to wygląda stanowczo na stan bardzo wzbudzony. Myślałam, że takie sprawy po kastracji jednak mijają... Niefajnie :( i obawiam się, że może zniechęcać potencjalnych adoptujących. Już nie przez takie rzeczy ludzie rezygnowali z przygarnięcia psiaka albo go oddawali. :(
-
Sądzę, że to rzeczywiście istotna informacja, przynajmniej jedną rzecz można wykluczyć. Przesłałam dodatkową 100 na konto Ronalda.
-
Wesoły i uroczy Tomcio z Mielca znalazł dom :)
Ra_dunia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Tomciu, mykaj do domciu. -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
Ra_dunia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
wkurzające jest, że jednego się wyciąga a na jego miejsce od razu znajdują się 3 w typie :( Moim marzeniem jest mieć parę psów. Corgi i w typie. Choć i mój corgiś jest wybrakowany ;) ze względu na długą sierść nie jest hodowlany ani wystawowy :) i całe szczęście. Jak ktoś marzy o psie rasowym polecam wzięcie peta :D niby rasowe a jednak nie całkiem. Niestety i one mają mniejsze szanse na domy (choć na całe szczęście u corgi się to często nie zdarza, ale to póki co niemodna rasa najczęściej komentowana "jaki śliczny kundelek". W końcu jakby nie patrzeć od kundli walijskich się wywodzi i jest młoda, więc jeszcze z nią nie tak źle... i oby jak najdłużej) -
Magda, Ronald bierze teraz Enroxil w tabletkach.
-
Oby wreszcie dało się Ronalda porządnie zdiagnozować. Widzę, że Magda trzyma rękę na pulsie - dziękuję :)
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Ra_dunia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Uśmiechnięty Szafranek :) Cudnie się ogląda te zdjęcia. On musiał mieć jakieś traumatyczne skojarzenia z weterynarzem... Albo pierwszy szok po zabraniu sprawił, że tak agresywnie reagował. Dobrze, że nie okazało się to standardem. Jeśli chodzi o charczenie - może to wynikać z problemów z sercem. Dobrze by było zrobić Szafrankowi kompleksowe badania, tylko lepiej odczekać trochę, po wszystkich przeżyciach. -
Cóż, dobrze, że w ogóle ktoś zadzwonił. Siusiak martwi mnie bardzo, ale wiem, że na corgowym działają w sprawie konsultacji. Rzeczywiście problem pojawił się po kastracji, gdyby był związany z kręgosłupem byłby widoczny już wcześniej. Ronald - zachowuj się godnie! Grzecznie przyjmuj leki. Co to za kłapanie zębiskami?
-
:) super!!!!!
-
:) dobrze, że jest jakiś plus ;) Tak Murko - startuj z antybiotykami i leczeniem nerek.
-
Poprosiłam o ostateczną decyzję, ale z tego co widzę, to na razie wolimy zrezygnować ze sterydu. Murko - mogłabyś podliczyć konto Ronalda? Dzięki wielkie :)
-
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
Ra_dunia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
[url]http://img26.imageshack.us/img26/8461/marg1.jpg[/url] buziaczki :) Fajny psiak - oby tylko trafił na odpowiedni dom... -
Mimo wszystko chyba lepiej poczekajmy z tymi sterydami. Nie wiedziałam, że corgi mogą mieć takie zmiany jeśli chodzi o kręgosłup.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Ra_dunia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ciężko czytać to wszystko. Rozumiem Tattoi, Szafranek musi przejść obserwacje. Ale - jeśli wszystko przebiegnie ok, nikt nie ma prawa nie wydać go Szafranekm. Bez względu na opinię behawiorysty. Nawet jeśli stwierdzi, że to urodzony morderca. Swoją drogą wiadomo, że jest agresywny. Zabrano mu jego świat, wszystko co znał. Sama w takiej sytuacji chciałabym "tych obcych" pozabijać, byleby siebie ochronić i przeżyć. Skąd psiak ma wiedzieć, że to dla jego dobra? -
a co to toto za maleństwo słodkie :) cudne. Ja ogólnie to krótkowłose tak nie za bardzo... ale... od czasu tymczasowicza Jumpera (astka) coś mi się w głowie poprzestawiało :D Sądzę, że jakbym boksika miała to też bym na jego punkcie zwariowała. Zresztą wszystkie sierściuchy są superowe. I psowe i kotowe ;)
-
Murko - sterydu na razie nie zamawiaj. Mam nadzieję, że dziewczynom uda się załatwić wizytę u tego weterynarza, który leczył ich corgisie. Co do wypadania siusiaka - to w sumie nadal nic nie wiadomo. Może być wiele przyczyn, a wszystko pojawiło się po kastracji, więc możliwe, że to raczej z tym związane. Ronald faktycznie dla małych dzieci się nie nadaje. W każdym bądź razie bym nie ryzykowała. Co do mruczenia... mój osobisty corgi ;) wydaje tak dziwne dźwięki, że nic mnie nie zdziwi :D zwłaszcza jak kogoś wita z zabawką w pysku to mruczy tak, że wiele osób myśli, że on "warczy". Wychodzi na to, że Ronald jest bardziej corgowy niż nam się wszystkim wydawało.
-
Wesoły i uroczy Tomcio z Mielca znalazł dom :)
Ra_dunia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Mocno zaciskam kciuki! Choć niestety wiadomo jak jest z obserwatorami... -
Magda - Dzięki! Hmmm... sama mam corgi a takich rzeczy nie wiedziałam. Człowiek jednak uczy się całe życie.