Jump to content
Dogomania

Ra_dunia

Members
  • Posts

    13930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ra_dunia

  1. Cisza u Ronalda... Rozumiem, że nikt nie dzwoni w jego sprawie? :(
  2. Anna, problem w tym, że my też nie mieliśmy pełni stałych deklaracji. Co miesiąc brakowało nam bodaj 120 zł :( Niestety nie wiedzieliśmy, czy ktoś np wpłacił coś dodatkowo, albo nie wpłacił w ogóle. Nawet jak we wrześniu wyszło +70, to do czerwca mamy 9 miesięcy, przyjmijmy, że każdego brakowało nam 120zł to daje nam kwotę 1 010 zł długu. Cóż, poczekamy na podliczenie października, listopada i grudnia.
  3. [url]http://img545.imageshack.us/img545/1748/frajda.jpg[/url] Przeurocza :)
  4. Rozliczenie za zeszły rok jest zrobione do września. Wiosno, czy mogę prosić jeszcze o rozliczenie za październik, listopad i grudzień - wtedy uzupełnię wszystko na pierwszej stronie. Mam nadzieję, że długu Negrii nie musimy spłacać? We wrześniu jeśli chodzi o nasze wpłaty (bez zaległości Negri) byliśmy 70 zł na plusie... Szkoda, że nie było częstszych rozliczeń - łatwiej co miesiąc łatać 150 zł niż jednorazowo 1 500 :(
  5. Niestety bez rozliczenia nie mieliśmy pojęcia jaki jest dług. Zresztą obawiam się, że niektóre osoby przestały wpłacać właśnie z powodu braku info o stanie skarpety Nadii. Wiosno, proszę wstaw podsumowanie jak najszybciej, ja zaraz zmieniam tytuł.
  6. dobrze by było jakby wreszcie się coś ruszyło... ;)
  7. Wiosno i co? i jak? jest już ostateczna decyzja???
  8. co za wiercipiętka :) Wreszcie może się zachowywać i wariować jak szczenior - co prawda wyrośnięty już trochę, ale zawsze. I też zauważyłam, że nawet Maję rozbrykała :D
  9. Martwią te wieści :( Teraz ciepło ale co będzie zimą? Wolność wolnością, ale mało to zwierząt ginie pod kołami samochodów? Przykro mi bardzo. Czy on na prawdę każdy płot potrafił sforsować?
  10. Ależ cieszą wiadomości o Sambuni. Oby szybko zdrowiała bidulka kochana. Pragnienie-Miłości, przesłałam obiecaną stówkę na Twoje konto. Powinna dojść błyskawicznie, bo to ten sam bank ;) Dostałam też drugie konto, ale pomyślałam, że szybciej będzie bezpośrednio do opiekunki Sambuni. (a tak w ogóle, to jestem matką chrzestną Stora, więc nie ma innej opcji niż pomoc jego siostrzyczce ;) )
  11. Ja już u Samby jestem. W końcu siostrzyczka mojego chrześniaka Stora... Biedna mała :( aż wierzyć się nie chce, że nikt tego nie zauważył przedtem... Nadinko - szykuj się na wielki dzień ;)
  12. Podajcie proszę numer konta. Biedne maleństwo, nie ma się co dziwić, że była taka "dzika" :( Edit: jestem teraz zagranicą, wracam jutro wieczorem i dopiero wtedy będę mogła zrobić przelew (nie wzięłam karty z kodami :( ). Obiecuję przesłać 100 zł. Proszę nie czekajcie z zabiegiem...
  13. Niech zjada i niech zdrowieje :)
  14. Ja też jestem za. Matko jak się cieszę. To adopcja z tych, na które się czeka, ale w zasadzie się w nie nie wierzy... Jak zmienię tytuł tego wątku będzie to jeden z moich najszczęśliwszych dni na dogo :D Wiosno, a Nadia jest wysterylizowana?
  15. Ja o Bejku pamiętam, tylko teraz mam taki zap... to znaczy tyle pracy, że ciężko wszystko ogarnąć. Zaraz zrobię przelew. Szkoda, że Pani weterynarz jednak go nie wzięła, ech te chłopy...
  16. [quote name='Rudzia']A więc znów zapraszamy. To zupełnie już inne schronisko, w zasadzie już nie schronisko, raczej teren prywatny TOZ, adopcyjnych psiaków jest ok 40. A wolontariuszy - 13 i działamy. M. In. jest w następnym tygodniu wprowadzany PROgram Fajny pies ale Bezdomny. I Nes w nim bierze udział. Będzie się uczył dobrych manier by zachwycić przyszłe domki. Oto ogólny wątek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/205022-Schronisko-w-Swarzędzu-zlikwidowane.-Psy-zostaly.-Nowy-wątek-adopcyjny-[/url]!!![/QUOTE] Oj to rzeczywiście totalna zmiana. Idę poczytać ;)
  17. Jasne :) ta jedna 100 była nadprogramowa ;)
  18. Trafi mu się na pewno. Kochane z niego psisko. Szkoda tylko, że tak długo musi na ten domek czekać :(
  19. Podpisuję się pod postem __Lary. Nadia nigdy nie będzie przytulanką ani kanapowcem. To już wiemy. Super by było jakby miała jeszcze psie towarzystwo, wtedy na pewno nie czułaby się samotna. Troszkę się obawiam, że zupełnie sama mogłaby stracić radość życia - najbardziej uśmiechnięte zdjęcia to te z zabaw z innymi psiakami.
  20. Zobaczyłam linka na wątku Rudka i przyszłam. Parę lat temu chodziłam do schroniska w Swarzędzu. Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje jaki jest teraz jego status. Czy wiecie coś więcej na ten temat? Czy nadal przyjmują tam psiaki? Jak z opieką, karmą, widzę, że spacery nadal bez problemu. Sporo tam jest wolontariuszy? Sorki, że tak na wątku Nesa, mam nadzieję, że się nie pogniewacie ;) A może jest ogólny wątek schroniska? Kiedyś był prowadzony przez Weronię potem przejęty przez Saint'a... ale chyba już nie jest aktualny.
  21. Kasiu, sprawdź proszę wpłaty ode mnie - ja wpłaciłam 31 maja 100 zł i teraz 10 czerwca znowu 100 zł - wszystko tylko na Ronalda. Na początku maja wpłacałam 50 zł na Ronalda i 50 poszło na innego psiaka i to się zgadza w rozliczeniu majowym. Dzięki wielkie.
  22. Super, że Bingo ma dom. Szczeniorki takie troszkę mało corgowe ale parówkowe jak najbardziej :) Biedule - załóż im wątek na PWP na pewno będzie pomoc w ogłaszaniu. Teresz - niestety teraz jestem non stop na wyjazdach. Nie jestem w stanie pomóc w ogłoszeniach. Ale napisz do Cat Angel - ona za drobną opłatą robi całą masę ogłoszeń.
  23. Wygląda rzeczywiście na większą :) a to chucherko malutkie :)
×
×
  • Create New...