Jump to content
Dogomania

Ra_dunia

Members
  • Posts

    13930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ra_dunia

  1. Już jestem. Fakt - opcji za duży jeszcze na dogo nie było, choć też skłaniam się do tego, że z nadmiaru emocji Ronaldowi siusiak wypadł i pewnie to był prawdziwy powód zwrotu (tylko cholera mogli się przyznać a nie jakieś bzdury wymyślać). Co do domu na Mazurach - jeszcze nie wiem. Była taka opcja, mam nadzieję, że jest aktualna... Ech Ronaldzik, a myśmy się martwili, że to ty coś zbroisz...
  2. W związku z tym hotelikowa na 100% wystarczy :)
  3. i co, Nescca umówiła się na wizytę? Szkoda czekać ;)
  4. Romuś super. Żeby tylko jakiś odpowiedzialny dom się dla niego wreszcie znalazł.
  5. :( Ludzie są ślepi. Takie fajne psisko. I jeszcze kury lubi ;)
  6. Nawet jakby zrobiła ogromne szkody i zdemolowała całe mieszkanie nikt nie miał prawa jej bić. Jakbym takiego drania dorwała to... Dobrze, że domek rozumny :) Jeszcze parę dni i na pewno wszystko będzie super.
  7. Super się wszystko układa. Niesamowicie :D Szczerze mówiąc zupełnie nie pamiętam czy była umowa czy nie... Myślę, że chyba hotelikowa wystarczy. Spróbuję sprawdzić. Murko - proszę uczulcie rodzinkę Ronalda, żeby go nie spuszczali na spacerach, niech go najlepiej na dwie obróżki zapinają. Przynajmniej na początku.
  8. :) Oby już niedługo się zjawił.
  9. Sądzę, że to jednak od jakiegoś zadawnionego urazu. Falcorku zmykaj do kochającego domku, ale już ;)
  10. Zaglądam do Rokusia. Oby ktoś z ogłoszeń się zgłosił.
  11. [B]Kaszanka[/B] - jak nic musisz Martusię u siebie zostawić ;) Jesteś dla niej idealnym domkiem. Chyba wszyscy się zgodzą :D Ona na niektórych zdjęciach normalnie taka corgusiowa, że szok :) Fajna dziewczynka.
  12. Czyli jakby co, to Wy moglibyście Ronaldzika podwieźć? To niech się dorzucają ile mogą a resztę pokryjemy ze skarpety Ronalda :) Chyba tak będzie najprościej, najszybciej i najlepiej :D
  13. Trzeba koniecznie domek uczulić, że żadnego wychodzenia bez smyczy a najlepiej na początku z podwójnym zabezpieczeniem. Czy Ronald kiedykolwiek chodził w szeleczkach? Może warto mu spróbować założyć?
  14. Okropnie to wygląda. Mam nadzieję, że nie będzie odrastało...
  15. Dla takiej kochanej sunieczki domek musi być najlepszy z najlepszych. Przesłodka jest.
  16. Matko - jak ja się cieszę :D To szukamy transportu ! Czy Państwo mogą przyjąć Ronalda w dowolnym terminie? i czy transport potrzebny będzie bezpośrednio do nich, czy do Rzeszowa wystarczy? Rozumiem, że sami mieli by problem z dojazdem?
  17. Bejek pewnie szczęśliwy, myśli, że już jest w domku... dopiero się zdziwi, jak go wreszcie ktoś zaadoptuje ;)
  18. Oby wszystko się udało... [img]http://i.pinger.pl/pgr150/dd1b4b75002295c74ddbe870/21.jpg[/img]
  19. I co tam u Bejka kopacza dołków?
  20. Dalej przyznać się kto jest z Rzeszowa? Wizyta pilnie potrzebna...
  21. Wspaniałe informacje :) Powodzenia w nowym domku malizno :D
  22. Wreszcie jakiś ruch... trzymam kciuki, za szybką wizytę i jej przebieg :)
  23. forum corgi powiadomione :) Może ktoś stamtąd pojedzie na wizytę :D Kciuki mocno zaciśnięte!
×
×
  • Create New...