Jump to content
Dogomania

Ra_dunia

Members
  • Posts

    13930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ra_dunia

  1. Jaki jest koszt hotelu? Zawsze lepiej wpisać ile dokładnie potrzeba - wtedy widać jaki dokładnie jest cel, ile już jest a ile jeszcze brakuje.
  2. No to dobrze :) bo się zaczęłam martwić. Jakoś nie zwróciłam na to uwagi przy innych zdjęciach.
  3. Pajcia już baaaardzo długo czeka na dom :( Szkoda, że nikt jej nie chce :(
  4. Nikt się nie zainteresował Romkiem? :(
  5. odwiedzam nową podopieczną Murki :)
  6. to już idę sobie do Ledy :)
  7. Większość osób chce adoptować zdrowego psa - a z Margo wiadomo jak jest :( Mam nadzieję, że jednak niedługo trafi się odpowiedzialny i kochający dom.
  8. niech się wreszcie ten obserwator zdecyduje...
  9. Wspaniałe wieści o Azuni. Na pewno szaleństwo na trawce było niesamowite :) Już to sobie wyobrażam. Gdy jakieś psiaki długo czekają, zawsze twierdzimy, że czekają na najlepszy dom z możliwych - i w tym przypadku się sprawdziło :D
  10. Jaki zadowolony szwędaczek ;) i jaki grzeczny - pokazał gdzie jest dziura w płocie :D
  11. Jeśli chodzi o mrożenie, to nie ma problemu. Rodzice tak robili. 3 dni jedzenie w lodówce to też żaden problem :) Ponieważ mieszkam sama, czasami ugotuję tyle, że potem zjadam to przez 3 dni - jeszcze nigdy nic mi się nie stało :) więc pewnie i z Jarą powinno być ok. Mam nadzieję, że dieta pomoże :)
  12. Wreszcie się Falcorek doczekał :) Mam nadzieję, że wizyta to rzeczywiście czysta formalność ;)
  13. Zaglądam do Maksia i mam nadzieję, że wreszcie znajdzie się dla niego kochający dom.
  14. Czereda, serio? Mam nadzieję, że i za podbicie odpowie. Czy Rudkowi coś się nie dzieje z jednym oczkiem?
  15. To można już zmieniać tytuł?
  16. I co u małej?
  17. Biedactwo :( niestety póki co finansowo nie wyrobię, ale zrobiłam banerek - mam nadzieję, że się przyda: [url="http://www.dogomania.pl/threads/214389"][IMG]http://i51.tinypic.com/34ocwfb.gif[/IMG][/url]
  18. Oby domek był dobry. Według mnie to i tak jest słaba szansa, żeby w ciągu tych 3 tygodni coś innego się dla Daisy znalazło. Trzeba koniecznie zrobić wizytę przedadopcyjną.
  19. Jaki Ruduś sliczny :D Koosiek - dzięki za sesję przystojniaka :Rose: :Rose: :Rose:
  20. I ode mnie pieniążki na wrzesień przesłane. Co słychać u Tymusia?
  21. Jak teren ogrodzony to spuszczajcie :) niech się wybiega :) Super wieści!
  22. Będzie dobrze :) Ale adresówka to faktycznie niezbędne wyposażenie. Wszystkie nasze psiaki mają adresówki - choć każda z nas ma swoje psy od lat. Lepiej dmuchać na zimne. Problemy z żołądkiem niestety zdarzają się i dokładnie tak jak piszesz - nawet zmiana wody może na to wpłynąć (wiem to po swoim nicponiu). Potrzeba trochę czasu i się wszystko unormuje. Co do wychodzenia na dwór - to ustalić godziny spacerów i nie będzie problemu ;) I dokładnie, jeszcze trochę a nauczycie się czytać Tomcia :D Zresztą już wiele wiecie :D Dziękujemy za wieści :)
  23. Pełnia szczęścia :) Oby ładna pogoda została z nami jak najdłużej.
×
×
  • Create New...