-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Małgosia? I jak?
-
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
Abrakadabra replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Sunia z mojej łazienki wyglądała zupełnie inaczej... Teraz rozkwitła, pcha sie do łóżka, na spacerkach trzyma się nogi i nie spuszcza oczu z Kany. I na smyczy, w szeleczkach też daje radę. Ps. Fororeportaż dotyczy Majki i psów Kany. W tej chwili trwa wizyta zapoznawcza w DS :) Czekamy na zdjęcia >>>> -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
Abrakadabra replied to Kana's topic in Już w nowym domu
No i co Wy na to, drogie Ciotki?!!! Kana dokonała cudu! -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
Abrakadabra replied to Kana's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4716/sulmin018.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1124/sulmin022.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/6231/sulmin041.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4540/sulmin054.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1166/sulmin058.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4061/sulmin059.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4299/sulmin068.jpg[/IMG] -
Marlenka - dzwonię do Ciebie i dzwonię... Czy ta panienka powyżej to Daisy????
-
Malagos skoro Ty wierzysz Uli - to ja też wierzę. Zwłaszcza, że przezyła to nocne wycie. Widać, że twarda z niej sztuka :evil_lol: Może koledzy się polubią?
-
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
Abrakadabra replied to Kana's topic in Już w nowym domu
To dodam jeszcze, że w nowym domku Majeczki jest kilka psiaków wyciągniętych z różnych opresji..przez Przyjaciółkę Kany, a nową Panią Mai. Ta starsza sunieczka nie jest jedynym czworonożnym członkiem rodziny :) Majka z pewnością podoła nowemu wyzwaniu i miejmy nadzieję, że spędzi u boku nowej Pani najlepsze chwile swojego życia! Kana - czekamy do piątku - musi się udać! -
[quote name='malagos']Pojechał. Do osoby pracującej w naszym urzędzie gminy, którą znam dobre 15 lat. Decyzja przemyślana, wszystko przygotowane. Jedynie problem moze być przy poznaniu z psem, który jest juz 2 lata.... W razie czego Dyzio wraca.[/QUOTE] Malagos, mam nadzieję, że nie wróci.. Dyzio chyba jest dość zgodny z innymi psami? Napisz proszę jutro jak minęło zapoznanie i czy ew. "lody" zostały przełamane? A może po prostu wcale ich nie będzie?
-
Małgosia, to ja też na razie nic więcej nie piszę... Na pewno ktoś podejmie trafną, szczęśliwą dla Dyzia decyzję .
-
Paros jak zwykle stanęła na wysokości zadania :) dzięki niej dyzio ma Allegro! Kochana jesteś Ciociu Paros.... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1123002251[/URL]
-
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
Abrakadabra replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Uwaga! Uwaga! [B]Nie uwierzycie! Majeczka znalazła wspaniały, najwspanialszy Domek pod słońcem[/B]! Przyjaciółka Kany (były kiedyś wolontariuszkami w tym samym schronisku) odezwała się po długim okresie milczenia ... Przyjechała do Kany na pogaduchy przy kawie, weszła, spojrzała na Majkę i zakochała się od pierwszego wejrzenia :loveu: Od jakiegoś czasu szukała w schroniskach jakiejś małej biedulinki i tak, będąc na etapie poszukiwań zjawiła się u Kany, gdzie znalazła... Majeczkę ! Na razie wszystkie dziewczyny są na etapie zapoznawania. W piątek nowa Pani przyjedzie do Kany z jedną ze swoich starszych suczek, aby powoli je do siebie przyzwyczajać. Kana obiecała, że przygotuje fotoreportaż, który wyśle na maila do kórejś z kumatych interneowo ciotek! Mozemy świętować :) -
Eureka- ONkowata sunia ze schroniska w Kruszewie m dom
Abrakadabra replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
A ja głupia i naiwna sądziłam, że będę druga na wątku Eureki... -
[quote name='malagos']O Dyziu rozmawiałam z Jolą przy okazji pogwarek o jeżyku - jeśli można, to bardzo proszę o wstawienie go na stronkę. Psiak do piątku musi znaleźć dom albo inny tymczas, bo wyjeżdżam na 3 tyg. Drugi nr tel. to Doroty, Abry (tak sie umówiłyśmy). Mój 692 781 745, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Małgosiu, też mam zgodę od Baj21 na to, żeby umiescić Dyzia na stronce Znajdek. Dzisiaj rozmawiałam o tym z Paros i zapewniła mnie, że umiesci tam psiaczka. Jola! Dziękujemy!!! Aleksandry? Czy możemy wykorzystać Wasze rosnace z dnia na dzień doświadczenie "działaczek ogłoszeniowych"? Mam fotki i tekst do ogłoszeń dla Dyzia - pomóżcie proszę - takie stare baby jak ja całe dnie spędzaja w pracy...
-
[quote name='malagos']Ja myślę, ze może podaj nr mój i swój?.... Kilka zdjeć wstawiłam na 1 stronę.[/QUOTE] OK, dodam Twój.
-
Śliczne te nowe zdjęcia! Wysłałam je do Paros, wraz z treścią ogłoszenia. Nie mogę sie do Ciebie dodzwonić, więc podałam swój nr telefonu i Twój adres mailowy. Potrzebny mi jeszcze ew. nr Tomka.
-
[quote name='MarcinPe']Kochani, załóżcie wątek dla Elfiej mamy!! Zrobię akcję typu "mama mojego Elfika.." i może akurat trafi w dobre ręce?? Podobno do trzech razy sztuka, więc może mi się uda..? :)[/QUOTE] Marcin...:cool3: A jak liczną masz rodzinę? Powiedz, że jakieś 1000osób, plleeeeasssseeee.....:loveu: A jeśli nie - to z checią podpiszę sie pod postulatem, aby istniał ustawowy nakaz klonowania takich wspaniałych ludzi jak Ty i Twoi najbliźsi :loveu: Wczoraj normalnie dech mi zaparło ze szczęścia! Erka i Elfik wygrały największy los na życiowej loterii!
-
Jola- Bajk21 i Jola-Zoja... czy można na stronę znajdek wkleić psiaka, którego znalazłysmy w lesie pod Krasnosielcem? W efekcie wylądował u Malagos...zupełnie nieprzewidzianie... i oczywiście szuka domu w trybie NATYCHMIASOWYM (!) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188233-Co-robi-pies-sam-w-lesie-)-MaĹ‚y-jamnikowaty-Dyzio?p=14978841#post14978841[/URL]
-
Malagos - możesz go przetestować, jeśli chodzi o koty? I zachowanie w domu? Nie wiem co napisac w ogłoszeniu. Paros zrobi Allegro, ale muszę napisać tekst. Kontakt telefoniczny podam do Ciebie. Mam jeszcze jeden pomysł, ale chciałabym przekazać Ci osobiście, np. przez telefon.
-
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
Abrakadabra replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Hej! Czy ktoś ma kontakt z Kaną? Co sie dzieje u Majeczki?