-
Posts
2484 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patisa
-
Zjadanie szczeniaka - znam to:cool3:
-
[quote name='jbk'] [url]http://images35.fotosik.pl/67/b34e6adad15084f8.jpg[/url] [/quote] Super fota!:loveu: One są boskie!:cool3:
-
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
Patisa replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Soifon']Podajcie numer konta-postaram się coś wysłać.;) "Pilna pomoc na leczenie/leki dla MILORDA. Piesek jest w ciężkim stanie.Wszystkich chętnych prosimy wpłacać pieniążki na konto 50 10205558 1111 106220901152, Ewa Pacałowska, Michał Miąskiewicz. Z dopiskiem na MILORDA Konto prowadzone jest przez PKO Bank Polski S.A., tak więc wpłat bez prowizji można dokonywać we wszystkich oddziałach PKO B.P." -
Ale z was Jęczydupki:eviltong: Do jutra wytrzymajcie, ciesze się, ze nie tylko ja to przezywam. pozdrawiam Was wszystkich serdecznie! pati:Rose:
-
Hejo Wam Karczochy :loveu:
-
Dzięki Ci Martensiak! Ludzie naprawdę są porządni. A już na pewno bardzo się przejmują:p Pani Tereska dzisiaj do mnie dzwoniła, ma już zakupiony BARF ( nie wiem co dokładnie, powiedziała, że dostała w sklepie, jestem ciekawa czy nie kupiła gotowego,a to przecież drożej), mają legowisko, mają gadżety... no i sam fakt, że jadą do nas aż z Gliwic!:lying: To jest 240km!:smhair2: Także, chyba im zależy :haha: Jutro dam znac co i jak, może popstrykam jakieś zdjęcia, to się z Wami nimi podzielę ;) Pozdrawiam
-
Ja wpadłam do domu i rzuciłam się do sprzątania. Wszystko musi być cacy, ludziska przyjeżdżają po Holleńkę całą rodzinką:cool3: Moje Czworołapy muszę jeszcze wypolerować, a co, niech się prezentują ( tym bardziej, ze suczka łazi filetowa - bo grzyba leczy, a Frodo ma na łapach resztki niewykruszonego błota :placz: ). Najgorsze, ze akurat teraz musiało zabraknąć mi papieru ksero!:placz: Umowę wydrukowaną mam, tylko troszkę starszą wersję, praktycznie taka sama, tylko mniej opisowa podpunkty wypisane. Ale nie bardzo jak mam wydrukować BARFowy jadłospis Holly. Chyba będę musiała poszukać jakiejś zastępczej kartki ksero...:roll: Ojeje... z jednej strony to tak fajnie, ze suczka już jutro będzie w nowym domku, że ludziska fajne, naprawdę wydają się być porządni ( mają wszystko przygotowane, BARFowe żarełko już zakupili, gadżety też, no...i grzeją po nią do nas sami, z GLIWIC na Brzozowiec! :lying:), ale z drugiej strony tak się zżyłam z Małą, ze płakać będę :placz: A o Frodku i Sarze nie wspomnę... . Szczególnie o Frodku, bo ten praktycznie się z Holly nie rozstaje, razem śpią, jedzą, ciągle się szturchają i tarmoszą. Frodo ma ubaw, ze może biegać z piłeczką i Holly biega za nim, a zabrać mu nie może. Nie wiem jak się bidny pozbiera...:shake: Dobre chociaż to, że Sara po sterylce ożywiła się nieco, troszeczkę chętniej bryka, więc mam nadzieję, że teraz ona godnie zastąpi Frodkowi Holly:bluepaw::glaszcze::bluepaw: Pozdrawiam. P.S. Wieściów jutro jakiś nawrzucam, jak już Holly wyjedzie. Może nowi właściciele zechcą sobie z nami fotkę strzelić, to się pochwalimy i pokażemy ;)
-
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
Patisa replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Domek an pewno gdzieś jest, tylko się zawieruszył chwilowo;) Piesek jest przecudny, na pewno ktoś go przygarnie -
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
Patisa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No cóż , nie każdy pies zaraz koty musi kochać...szczególnie, jeżeli nie był do nich przyzywczajany od małego:roll: -
A u nas chłopcy postapili po punkowemu...wyłamali się ze schematu dnia kobiet i...nie dali nam nic + nie złożyli zyczeń:cool3:
-
Hejo Wam ;)
-
[quote name='Martens']Na jutro będzie ładny jadłospisik dla szczeniorka ;)[/quote] Dzięki Martensiak;) [QUOTE] A jak tam bestie, nie grymaszą?[/QUOTE] No na szczęście mięso wcinaja bez grymasu, z radością nawet, jogurciki, kefiry i wszelaki nabiał też konsumuja bez kaprysu, ale warzywka... jedza bo jedza, bez zbędnego zachwytu :evil_lol:
-
Ooo...niezły paker z niej :cool3: fajnie masz, też bym chciała z moimi pojeździć, ale w moich stronach to nawet nie mam o czym marzyć:placz:
-
A czytaliście artykuł na dogo, że Barack Obama ma chrapkę na portugalczyka właśnie?! Czytałam świetne artykuły na stronie amerykańskiego klubu rasy, wspaniałe psy, ja jetsem nimi zafascynowana...ale trzecia rasa, to nie byłby chyab dobry pomysł...:sadCyber: Kurczę, a tak byłby fajnie: obronny bokser, dalmatyńczyk "do koni" i dowodny portugalczyk:loveu: Ale wiem, jak to wyglada, gdy hodowla zajmuje się kilkoma rasami...dwie ejszcze ujdą, a trzy to już tak nie bardzo...:(
-
[quote name='GameBoy']taki tytuł uspokaja :p[/quote] Prawda:cool3: Magda pewnie się już cieszy, bo bedzie miała możliwośc poznać Holly, jeżeli bedzie chciała za jakiś czas przejechać się ją odwiedzić w nowym domku:cool3: Własnie dzwoniła do mnie Pani Teresa, będzie w sobotę, miedzy 11 a 12godz. Kurczę, Hollaka zywiła się tym co moje psy, czyli BARFem, ale ja dawałam jej to wszystko "na oko". Pani mnie wypytuje o dokładne dane, chyba będę musiała przygotowac jakis ścisły jadłospis... Martens, help! ( suczka jakieś 12kg;) )
-
I ja przychodzę powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu ;)
-
[quote name='Iwa-R']Kurcze... widziałam już wcześniej takie zdjęcia.... skąd Wy macie takie fajne fotki? Ja też takie chce :loveu: Pozdrawiam Iwa[/quote] Chodzi Ci Iwus o te fotomontaże? to [URL="http://www.photofunia.com/"]tutaj[/URL] jest ta stronka ;) Pozdrawiam!
-
Oj tak, mi też się tacy najbardziej podobają!;) Ale generalnie jestem pod wrażeniem, Pani sama zaproponowała, że wykona całą trasę - aż mnie przytkało początkowo, bo to tyle kilosów, ale to bradzo w porzadku z jej strony. Na pewno minąłby dobry tydzień, zanim udałoby się coś zorganizować to raz,a dwa, ze przecież paliwo to nie woda...:roll: Zaraz zmienię tytuł wątku, właściwie moderator mógłby go już przenieść do działu "znalazły nowy dom" Ależ się ciesze ogromnie, moje suczydło w nowym domu, rozpieszczane...ale no właśnie - "moje" suczydło :placz: ten mały Glut zawładną mną na tyle mocno, że będę płakać :-( i jeszcze mnie nie ma w domu, dopiero w weekend będę, ostatnie godziny :placz: Ale przecież co ja gadam, u mnie nie ma warunków na 3 psa, za mały ten nasz dom, za oporni rodzice. Niech tam sobie żyje w radości i leniwości :p Do weekendu! Pozdrawiam wszystkich!
-
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
Patisa replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hopsa piękne Brązowe Cętki!:loveu: -
Już wszystko ustalone!;) W weekend przyjeżdżają po Holly! :lol: Więcej info. na wątku Holly!
-
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]umówiłam się z Panią Teresą na weekend. ;) Ma do mnie jeszcze zadzwonić w środę i dokłaniej sie umówić. Ma przyjechać po Holly całą rodzinką,z mężem i synem, przyjadą sami ( także nie tzreba organizować żadnego transporu - ufff!), bo chca o wszystko dokładnie wypytać itd. :lol: [/FONT][/COLOR]
-
Hejo Moniek! Mam dobrą nowinę: wizyta przedadopcyjna zakończyła się pomyślnie! Holly pojedzie do nowego domku!:multi:
-
Super dziewczyny, dzięki Wam!:cool3: Więdz dzwonię do Państwa... ah. Ale sie cieszę! Chwała Wam!:multi:
-
[quote name='maggie1971']No jestem juz jestem , nie denerwujcie się:evil_lol:, Domek jest moim zdaniem super, Państwo bardzo kochają psy. Wszystko im wytłumaczyłam , uprzedziłam o ewenrualnych stratach w domu , o konieczności wyprowadzania psiaka na smyczy na początku, o kupieniu adresówki itd, a także o sterylizacji, byli przeciwni ale przedstawiłam im wszystkie za i przeciw i Państwo powiedzieli że w takim przypadku to sunię wysterylizują. Poleciłam im wojego weta , no i cóz jeszcze, myślę ze suni będzie tam bardzo dobrze. Państwo powiedzieli ,że sami po nią przyjadą. Jakby co to mogę pójść również na wizytę przedadopcyjną.[/quote] :multi::multi::multi: Dopiero teraz jestem! Super wieści! Czyli teraz już tylko umówić się z Państwem na odbiór Holly?:cool3: Chyba chciałaś napisać po adopcyjną:lol: [quote name='GameBoy']czyli teraz czekamy na zdanie GoniP?[/quote] Ale po co? P.S.[SIZE=6][COLOR=Red] Dziękuję[/COLOR][/SIZE]:Rose: Ci maggie1971 ! Jesteś wspaniała!:thumbs::laola: