-
Posts
2484 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patisa
-
Też tak sądzę. Najważniejsze, żeby wizyta byłą przeprowadzona, bo trzeba mieć pewność w 100%. Podczas adopcji Melo, pierwsza wizyta niestety wykluczyła tych ludzi jako przyszłych właścicieli. A oni sami nie mieli nic przeciwko wizycie, tak więc... No,z tym, ze tam był remont domu i małe dzieci, tutaj jest mieszkanko i dorosłe i nastoletnie dzieci, tak więc brzmi zdecydowanie lepiej...:roll:
-
[quote name='agaciaaa']Cieszę się, że w sprawie Holly coś się ruszyło :) i trzymam mocno kciuki, żeby to był ten domek :kciuki:[/quote] Oby to były prorocze słowa ;)
-
Och, jeszcze tylko godzina...:roll:
-
Magda jest już umówiona na wizytę przed adopcyjną jutro o 12! :multi: teraz tylko czekam z niecierpliwością na wieści...oby pomyślne!:loveu:
-
[quote name='werbena520']Patiso...to przeważnie "zagalopowany":lol: pędziwiatr..:roll:[/quote] W sensie, że w typie? No przecież wiem... ale to i tak straszne i niemiło zaskakujące :-(
-
Eeee tam, mięśnie są i zobaczysz, kilka spacerów i na pewno odżyją! A Baryłka na pewno radosna ze wspólnego spaceru z tobą , co nie?:cool3: Zdrowiej mi szybko!:p
-
[quote name='Izuuus'] [url]http://i42.tinypic.com/2s8mjhg.jpg[/url] I niuchacz : [url]http://i44.tinypic.com/21azrfc.jpg[/url] [/quote] Jaka blond czupryna :lol: Piękny kinol:loveu:
-
Rozmawiałam z Panem Bogusławem wtedy, gdy przesyłał mi foty Melo. Teraz na razie zajmuję się Holly. No obfoce ją, postaram się ;) Ale teraz nie mam do tego głowy:roll:
-
Być może można... ale ja to już pozostawiam do rozstrzygnięcia przyszłemu właścicielowi. Słyszałam od Martens, o wielu bardzo niekorzystnych skutkach tak wczesnej sterylizacji...
-
No właśnie... temat szeroki i głęboki. Z tego co widziałam, wydaje mi się, ze one są dobrej długości. Takie chyba 1/3. Nie znam się, tyle o ile widziałam na fotach, one są jeszcze małe, jak dorosną to będzie widać wyraźnie.
-
[quote name='Kaśka (Hasta)']z ciekawości: wiem że polującym można obcinać ogonki, ale jak to się dzieje że wyżły doznają urazów ogona? uderzają, zahaczają? czy chodzi o tę "kruchość" końcówki??? GP nie kopiuje się ogonów, chociaż śmigają po lesie za dzikami, lisami...[/quote] Wiesz, powiem szczerze , że to nie jest takie jasne i proste. Są głosy za tym, aby jednak kopiować... no cóż, o ile u bokserów i psów obronnych ogony były cięte z powodów "niby" sprzyjających obronie podczas starcia z napastnikiem o tyle u ras polujący były cięte właśnie z powodu domniemanych złamań. Gdzieś kiedyś sobie czytałam, że u wyżłów ogon od któregoś kręgu jest cieńszy i bardziej łamliwy...ale to tylko takie przebłyski. Trzeba by było bardziej zagłębić się w temat, żeby móc ze 100% pewnością ocenić co jest lepsze, ból, gdy szczenie ma 1-2 dni, czy gdy jest dorosłym psem.:roll: Nie krytykuje Ciebie absolutne. mam nadzieję,z e kopiowane szczeniaczki szybko znajdą domki, bo są cudne!:loveu:
-
Hejo Wam. Przyszłam się odwdzięczyć i podziękować za odwiedziny u mnie w galerii ;) czekam na nowe zdjątka pięknej Księżniczki Śliniaczki :loveu::cool3:
-
[quote name='Kalunia_C'] [URL]http://img99.imageshack.us/img99/7227/p1050654.jpg[/URL] Asia, Ania, Sandra, bardzo dziękujemy za wspólny spacer i liczymy na kolejne. :-)[/quote] No można się było tego spodziewać...biedny samojed:diabloti: Ostatnio widziałam jak Pan na spacerze chodził z irlandczykiem...ale te psy są imponujące!
-
widzę, ze bojowaliście z Arminem :cool3: zazdroszczę Wam :roll:
-
[quote name='Kaja10014']Otworzyło się. A co sie rusza jeżeli można wiedzieć? ;)[/quote] Kaja, wejdź na wątek Holly. :cool3: Właśnie ustalamy wizytę przed adopcyjną, nareszcie po tak długiej ciszy znalazła się potencjalna przyszła właścicielka Holly, jeżeli wizyta przebiegnie pomyślnie to być może już niedługo Holly będzie grzałą swoja pupeczką nóżki nowego państwa!:loveu: [quote name='Moniek193']Czy ja tu widze boksa i dalmatka:loveu:O matko jaka wypasiona galeryjka:multi: Witam sie oczywiscie ladnie (jesli mozna to bede to zagladac:roll:)[/quote] Witamy i zapraszamy serdecznie! Podziwiających nigdy za wiele!:eviltong:
-
kuba123 dzięki wielkie! Jak napisałam, chyba Madzia to załatwi! :multi:
-
Jesteście wszyscy cudowni! Boże, co za ludzie... że też w życiu mnie sami tylko tacy jak Wy nie otaczają :p Agnieszko, wspaniała jesteś, dziękuję Ci za odpowiedź, jednak okazało się, że maggie1971 przeprowadzi chętnie tą wizytę, bo jest akurat do dyspozycji. Przekazałam już jej namiary dokładne i num. tel. do Pani Teresy, zapewne jeszcze dziś porozmawiają i umówią się na wizytę :multi: Dziękuję Wam wszystkim za zainteresowanie i wsparcie! Wreszcie wszystko się dźwignęło! GameBoy, Ciesze się, że pomogłaś mi porozgłaszać Holly, napłynęło do mnie już kilka mailów, nie wszystkie sensowne, ale mam nadzieję, że Pani Teresa okaże się przyszłą właścicielką Holly. Na mnie bynajmniej zrobiła bardzo pozytywne wrażenie, martwi się czy to, ze mieszkają w bloku nie przesądzi całej sprawy. Uspokajałam ją, ze przecież nieważne jaki metraż tylko to czy sie o psa dba i czy się go wyprowadza na spacery. Tak czy siak wszystko okaże się po wizycie Magdy... uff! P.S. GameBoy, Pani znalazła Holly na alegratce ;)
-
Jakie piękne psy, nawet bym nie przypuszczała, ze setery irlandzkie również wysiadują w schroniskach:shake::-o
-
Co za skoczna Czarnula :cool3:
-
Fajny film. Ale dlaczego niektóre mają kopiowane ogonki a inne nie? Szkoda, że im obcinacie...:shake:
-
ojej...dobre nowineczki :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Patisa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [url]http://i40.tinypic.com/vn2jbo.jpg[/url] [/quote] Superowskie!:loveu: Piekna ma obróżkę ;) -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Patisa replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
A gdzie nowe fotencje?:cool3: -
Widzę, że i u Was śniegu mniej :diabloti: I jakieś podpasanie Białasa jabłkami tu odchodzi, no no:lol:
-
Siemka Wam Złotowłose Spanielaki :eviltong: